Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A muzu na ten zraz si vzit i 500 kg TNT a 25000 liru benzinu + zapalky ? *1* *1* *1*
    • Asharak
      Chceš točit Postal jo?
    • Jakože Tiscali Games Postal párty? *1*
    • bobsh
      hahahahahahaha ne...
  • Ocelot
    Takže Forgames a pak rovnou za váma :D
  • Amylee.Anderson
    Juch ^^ Čekám dárek, 12. mam třetí výročí registrace :)
    • calwin
      tiež mám 12teho :D
    • Já jedenáct let a dva měsíce. Hmm, začínám bejt podezřele starej...
  • A bude se diskutovat i o tom, že srpnového čísla Levelu se prodalo asi o 4000 kusů mín než červencového?
    • Méně o 4000 kusů?? To bylo v prd*li!
    • je možno si také všimnout, že Score prodalo dvojnásobek, a drží s na pěkných jedenácti tisícíhc. Ovšem nedělám si iluze, že by to bylo nějakou superkvalitou tištěného média, Score už dávno slouží jako nosič levných originálních her pro vesničany.
      • Jack1947
        A co ? Problem , no to jo jsem svrab ale aspon mam slusnost nebejt anonymni a nemam to rad , taky by mi to bylo blby . Jenze sis o to rekl. Mimochodem s tebou taky vesmes nesouhlasim, taky ti to necpu. *4* Tak ted jsme si myslim kvit. *3*
        • Tohle nebude JD. Ten se alespoň pomátl časem, zdejší nespokojenci jsou očividně nevychovanci a očividně ma*oři, co Slunce svítí, aby nějak upgradovali zdejší vlákna...
    • ne ze bych se chtěl hadat ale nejakej zdroj pro tudle informaci mas?
      • http://www.abccr.cz/overovana-data/periodicky-tisk/ . PN - prodaný náklad je asi 5 tisíc. CDN je asi 7000, ale část se samozřejmě vrátí zpět od distributorů.
        • A koukám, že oni ty prodeje nebyly tak slavné ani v červenci, takže je tam pokles prodaného nákladu jen asi 1500 kusů.
          • blixa
            No vidis, tak sis zaprudil a za chvili to sam sobe vyvratil :) Diky, usetril jsi mi vysvetlovani :)
            • Podstatná část čtenářů, dá-li se tomu tak říci, jsou vesničani, kteří čekají na svou přibalenou hru. Podle mě už ani Level nečtou, protože číst Dobrovského a Grygarovi okecávačky je podobné jako dobrovolně si bodnout do ptáka kudlu pro takového vesničana. Takže jdou do trafiky, a vidí, že se pLevel zlevnil. SUPER! 99 Kč! Pecka!. Ale kde je Dívídíčko? Kurva, je to podvod, mámo, je tam nějak kod na Steam. Giana Sisters! Ty vole, tu přebarvenou šitku by někdo hrál snad kdyby mu bylo deset, zahraje si to malá ségra. Takže jsem vyhodil 99 Kč. Příště tam je Red Orchestra, dobrý no, slyšel jsem, že se to hraje hodně v Rusku. Zajímavý. Homefront. To se k vesničanovi doneslo už před půl rokem i přes jeho chudé distribuční kanály. Argumentujete li tím, že Level čtou i měštáci, tak možná jich pár tisíc z nostalgie koupilo za stovku, to nejsou žádný prachy. Ale ruku na srdce, velká část těchto nostalgiků jsou už dnes dospělí lidé, pro které není problém si přečíst tunu anglofoních materiálů na desítkách různých webů, a to včetně původní nepřevzaté tvorby a infomrací z první ruky. A zadarmo. Podle mě se udrží na trhu Score, které podává informace klipovitější formou, která není tak náročná na čtenáře, a navíc dává často fakt i čtyři poměrně hodnotné gamesy. Level během roku zanikne, nebude ekonomicky rentabilní.
            • bobsh
              DS: Něco pořádného? Definuj to prosím. (achjo, zas krmim trolly, ale nemůžu si pomoct)
            • Není to JD? *4*
            • No, jeslti jsi s tím spokojenej, tak proč ne. Já bych teda nebyl, ale asi se spokojíš s málem. Další měsíce to půjde dál dolů, neboj. Nemáte na to abyste tam dali něco pořádnýho a těch pár pseudointelektuálů co bude chtít číst pravidelně vás neuživí.
          • Jack1947
            Si jen nespokojenej tak to patricne davas najevo... co tu vlastne vubec delas "sirit tu sve moudra " na to te uzije. *3*
      • Jack1947
        Ale kdeze placa s brichem plnym hladu. *3*
  • Miserius
    Celou sobotu budu jinde stát frontu na Oculus Rift *1* *11*
    • Shaker
      Nedele pro tebe bude asi stejna, bude se ti tocit hlava, budes zvracet a budes si rikat: "Uz nikdy vic" :D
      • Miserius
        To je dosti možný, ale stejně jako s chlastem, dokud nebudu zvracet někde ve škarpě na to mam chuť *1*
  • cumpi3
    Škoda, že se nezúčastní místní trollové, ale maminky je prostě nepustí *9*
    • Mě by nepustila žena s krtkem. Ale taky co by se tam asi tak dělalo? Očumovat adolescentní masky, cukrovat se nad herníma zkušenostma a klanět se zrzkovi? To nezní moc lákavě.
      • myslis Jindrovi? *1*
        • Jack1947
          *15*
      • klanet se zrzkovi :)))
  • Tady existuje nějaká komunita? *1* tak fajn, já myslel, že se tu soutěží o trolla roku *15*
    • Asharak
      To bych tam schválně zařídil závody vozíčků s magnetem a udicí *3* Nebo by si každý připravil svoji vychytávku, ta nejhustokrutopřísnější by vyhrála.
    • cumpi3
      Celkový počet uživatelů games - počet trollů = číslo tak akorát na sraz
      • 2?
  • BookerDeWitt
    A bude tam i TheGGG, aby nám všem řekl do očí, co si myslí o PC komunitě? *2*
    • PC komunita je banda elitářských lůzrů, který masturbují nad svým hardwarem a nadávají na jiné věci. To ví každej rozumnej člověk, i bez trolla.
    • Ne rodiče ho nepustí
    • prijde v ksiltovce IBM narazeny hluboko do cela *5*
    • Hlavně aby se konečně naživo ukázal člověk, který má na to, aby si dal na profilovku Justice Beavera
    • Jack1947
      Asi jo?, ale pochybuji ze by si stal za svym i takhle na "pisecku" v tvari tvar. *15*
      • Asharak
        Třeba to myslí úplně jinak než jak to ostatním vyzní z textu *7*
        • Třeba mám hlavu ve tvaru legrační kostky ledu
  • BoB.2
    Nemůžu. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit