Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BookerDeWitt
    A bude tam i TheGGG, aby nám všem řekl do očí, co si myslí o PC komunitě? *2*
    • PC komunita je banda elitářských lůzrů, který masturbují nad svým hardwarem a nadávají na jiné věci. To ví každej rozumnej člověk, i bez trolla.
    • Ne rodiče ho nepustí
    • prijde v ksiltovce IBM narazeny hluboko do cela *5*
    • Hlavně aby se konečně naživo ukázal člověk, který má na to, aby si dal na profilovku Justice Beavera
    • Jack1947
      Asi jo?, ale pochybuji ze by si stal za svym i takhle na "pisecku" v tvari tvar. *15*
      • Asharak
        Třeba to myslí úplně jinak než jak to ostatním vyzní z textu *7*
        • Třeba mám hlavu ve tvaru legrační kostky ledu
  • Tady existuje nějaká komunita? *1* tak fajn, já myslel, že se tu soutěží o trolla roku *15*
    • Asharak
      To bych tam schválně zařídil závody vozíčků s magnetem a udicí *3* Nebo by si každý připravil svoji vychytávku, ta nejhustokrutopřísnější by vyhrála.
    • cumpi3
      Celkový počet uživatelů games - počet trollů = číslo tak akorát na sraz
      • 2?
  • cumpi3
    Škoda, že se nezúčastní místní trollové, ale maminky je prostě nepustí *9*
    • Mě by nepustila žena s krtkem. Ale taky co by se tam asi tak dělalo? Očumovat adolescentní masky, cukrovat se nad herníma zkušenostma a klanět se zrzkovi? To nezní moc lákavě.
      • myslis Jindrovi? *1*
        • Jack1947
          *15*
      • klanet se zrzkovi :)))
  • A přijede i Veskoslav s GGG?
    • Co by tam "internet sval" GGG delal ? Smutny oci ? Ten clovek na to nema koule tam prijit. "Ahoj ja jsem DziDziDzi" uz jen si predstavit jeho predstaveni ve mne vyvolava smich.
      • Thorar
        Ja som malá DžiDžiDži, toto je môj mikrofón.
        Ak mi dáte svoj dolár, ja vám zaspievam svoj song.
        • Hanzales
          Kurwa dost, já už smíchy nemůžu :D :D Toto je můj velmi oblíbený song mimochodem :) Hned jsem si to vybavil a zase výprsk :D Sranda musí být, i kdyby trolové pršeli :D
      • Miserius
        Ahoj já jsem džídžídží? *1* Zoo seznamka
    • Prijedu i s kamosema z koleji
  • Miserius
    Celou sobotu budu jinde stát frontu na Oculus Rift *1* *11*
    • Shaker
      Nedele pro tebe bude asi stejna, bude se ti tocit hlava, budes zvracet a budes si rikat: "Uz nikdy vic" :D
      • Miserius
        To je dosti možný, ale stejně jako s chlastem, dokud nebudu zvracet někde ve škarpě na to mam chuť *1*
  • Předpokládám, že to tam bude vypadat nějak takhle: http://performinsider.com/wp-content/uploads/2012/01/geek_party.jpg
    • Sympatičtí lidé.
    • Kr.Pa
      Tahle fotka je legendární a byla i použita http://www.youtube.com/watch?v=g7b1Y05STiU
    • smejki
      podle všeho tam nemaj kostkovaný ubrusy. Ale my si je donesem.
      • Amylee.Anderson
        Ty ho bereš? Tak já ten svůj necham doma.
    • Jack1947
      Asi tak no jsem si te predstavoval. Takze ze bys tam pekne zapadl ? a pijes vubec ale ne ono to tam stejne bude drahe. *15*
      • Neandrtálština ti jde fajn, teď se zkus naučít česky a pak teprv diskutuj.
  • Budou tam nějaký holky? Neznám žádné, co by pařili a je to můj sen s nějakou pokecat...
    • Treba prijde i Jarka Brokešová http://www.stream.cz/fenomen/840031-fenomen-transsexualove *1*
    • Amylee.Anderson
      Minimálně 3
    • Tak snad dorazí Trisska....
      • Trisska
        Kdyby byl ten sraz někde na Moravě, tak bych přišla na 100% a opravdu velmi ráda, ale tohleto mám bohužel trochu z ruky... *9*
    • To ja jich par znam a drtiva vetsina jich ma v hlave dost nas*ano a na internet chodi hrat jen prave proto, aby byly pro "nerdy" zajimave. Vetsinou nalzou tunu veci a ve finale se ukaze, ze trpi pocitem menecennosti ze svojeho zevnejsku nebo z buhviceho. Tak 10% hracek hraje hry proto, ze je to vazne bavi.
      • Robotron3
        Holky hráčky, co znám, nebo sem znal hrály WOW, nebo Diablo, často obojí. Ani jedna netrpěla pocitem méněcennosti a všechny byly buď hezký, nebo přímo krásný *3* Tim chci říct, že z konkrétní osobní zkušenosti nemůžeš soudit všechny.
      • Zajímavé zjištění. tak sen se rozplynul.
        • Ronox
          Ale prd. Žij si sen dál. Znám hodně pohodovejch holek co hrajou. Převážně paří mmo. Hodně jsem jich potkal ve WoWku a nebo dokonce i v CSku. Hodně se stydí .. nechodí na začátku na TSko atd, ale po čase se zlomí :D a ne, nepatří mezi ně jenom šeredy.
          • smejki
            Ronoxi, s kým se to zase bavíš? já ti ty kamaráčafty zarazim.
            • Hanzales
              Superzelený já rád ;o)
            • Ronox
              Vím, že Corben je Bruce, ale na něj hlásil Chris. Je to suprzelený?
            • Black_Hand
              ...bruce willise...

              a proc negooglovat chucka norrise?
            • Ronox
              Když mě to baví :D Trochu mě mrzí, že se nejmenuje Corben, protože už jsem googloval Chrise Rocka z 5th Element :D
            • Black_Hand
              ale nech ho. hraje si s neskodnym trollem :). tenhle je prakticky toxicity prosty.
          • No ty ses totiz presne ten typ, se kterym si delaji co chteji, protoze neprokouknes jejich zbrane a manipulace, jak ses zaujatej, abys nejakou sbalil.
            • hulení? o jakém srazu to mluvíš?
            • Ronox
              Přesně tak! Mávají se mnou jak s loutkou a potom pomocí mě, zosnují tajemný rituál, který jim dá moc nad celou planetou atd atd. Přijdeš na sraz nebo máš jen na gram hulení a pak budeš somrovat cigára?
    • Asi ja
  • Rofl na FB stránce tý události k sobotnímu počasí: Chance of a Thunderstorm 61°F / 43°F

    Já bych teda dodal: Chance of a Shitstorm 100%
  • Tvl kucí kdo vybral tu špelunku?..na karláku? za kolik ta maj pivo 80kč? *8*
    • To víš, za pivo se musí platit, to si z warezu nestáhneš, tragédie že? *1*
      • Tilwaen
        Ty si snad kupuješ hry za dvoj-/trojnásobnou cenu, než jakou Ti nabídnou "o dům dál"?
    • I kdyby za 300. Alespoň nebudeš nadrátovanej za tři minuty, a můžeš si s někym i pokecat.
  • Ocelot
    Takže Forgames a pak rovnou za váma :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit