Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    Vchod do kavarny Neustadt: http://imgur.com/a/it2Pi#0

    dle mapy to muze byt ponekud narocnejsi najit. zvenku neni videt. omlouvam se za snizenou kvalitu. fotak v mobilu mam mizerny. doufam, ze to pomuze. (fotky muzete uzivat dle libosti)

    a zapomel jsem zjistit tu cenu. kruci... vecer pujdu jeste kolem.
  • frag.ment
    No jako mám to pár zastávek tramvají, takže bych se na pivko i stavil, ale netuším, jak jako taková akce probíhá, zvlášť, když není žádný program (hudba apod.). Desítky chlapů, podle Amylee minimálně 3 slečny, a to jako přijdu a řeknu "čau, ja sem Fragment, ty seš kterej? Dáme panáka?" :-)
    • Black_Hand
      v podstate ano :). bohuzel nepocitej, ze tam potkas masera, fargoberga, joea nebo GGGho. osobne bych je ocenil :).
      • nevím zda by je do té hospody vůbec pustili
    • Musíš říct, že seš Pinhead.
  • Amylee.Anderson
    Juch ^^ Čekám dárek, 12. mam třetí výročí registrace :)
    • calwin
      tiež mám 12teho :D
    • Já jedenáct let a dva měsíce. Hmm, začínám bejt podezřele starej...
  • škoda že niečo podobné nie je v Bratislave, došiel by som kuknúť...imho v Prahe som už bol asi 7x, keď tam ešte robil frajerkin brat a to sa nedá porovnať :-) tuto čistý Sedlákov, ale zase sa tu aspoň nemusí človek predierať cez hordy Rusov :-)

    na nextgen expo nepríde niekto z redakcie ako minulý rok?
    • blixa
      Viz výše - budeme tam.
  • Neztrati se na teto akci 27lety veteran i s pritelkyni, i kdyz uz nepatrime mezi nerdiky? :-) ale furt parime a tahle akce vypada jako fajn party ;-)
    • Black_Hand
      no me bude za mesic taky 27. sice bych tam ja slecnu netahal, ale to stejne zalezi na tom jak moc je ta ktera slecna herne pozitivni, ne :)?
      • Hanzales
        Tož mně já už 35, to letí jak šip. Holku bych tam nepřitáh, pač žádnou nemám a pannu vzít nemohu, neboť posledně utrpěla při sexu na kalbě menší ůraz a nedrží tvar :/
        Nicméně taky to naplánujete zrovna když jedu na 4 dny do ostravy :) Jinak bych docela rád přišel, mohla být sranda :/ Tuž doufám, že užijete, řádně zakalíte a třeba i nějaké fotkes pořídíte *3*
        PS: Doporučuji vytisknout Biebra v životní velikosti a vzít šipky, tak jakože na spestření ;o) Minimálně já bych si teda zahrál :)
        • Smutné...
      • Jasne. Souhlas. Ale spis jde o podobny iritujici recicky :-) to si staci otevrit jak lahvove tak diskuzi a nemusi se nikam chodit :-)
        • Black_Hand
          tak trolove maji strach vystoupit z anonymity. toho bych se nebal. minule to bylo ok. a to i kdyz pak prisla alzbeta, jejiz pritomnost v podcastu nebo kdekoli jinde pritahuje chlapecky, kterym snad nebylo ani 15. nepamatuju se, ze by se minule k ni kdokoli choval nejak nevhodne. pri nejhorsim pocitej s tim, ze tam najdes dosti normalnich lidi, kdyz tobe nebo pritelkyni nekdo nesedne.
          • Dik. Vim, ze vetsina lidi je v pohode. Ale nesmime to brat tak vazne. A hlavne bez smajliku. Kazen musi byt, kazen je to hlavni.
        • Bacha aby vam ti smajlici nezustali
    • 27lety byvaly nerd veteran s pritelkyni, hahaha to mi nedelej takhle po ranu !
      • V klidu. Neber se tak vazne. Mel jsem napsat neco ve stylu, ze na gameseni neni tolik casu jako kdyz jsem byl jeste student. A ne ze se toho hned nekdo chytne jako slepice flusu. A o tom to je. Ne jit na pivo a tam se pekne ehm nastvat :-) kvuli narazkam na vse mozne.
        • tak to nesmíš jít na sraz komunity games.cz .)
        • "nerdici, furt parime a fajn party" Opravdu ti je 27 a mezi nerdiky uz nepatris ?
          • Ne je mi 13. Odhalil si me :-( Co s tim? Nic. Nebudu te dal krmit.
            • V klidu, neber se tak vazne.
    • Vem svoji nafukovací pannu a přijeď
      • A ty si ji beres?
        • Beru, nechci tam jet sám
          • Black_Hand
            a co hraje? abych kdyztak vedel o cem se s ni mam bavit az ji pozvu na panaka.
            • Ani jedno, jen jsi ochutnal slabej trolling.
            • Black_Hand
              a ja doufal, ze aspon tu legendardni girl game Heroes 3. takhle to bude trochu narocny :X. zkusila si nekdy aspon nejaky magicy nebo neco takovyho? pripadne tropico, kdyz uz si na ty simsy?

              (... tedy doufam, ze to fakt nebyla antikkova pritelkyne, ale antikk sam hrajici si na svoji nafukovaci pritelkyni :))
            • No tak hraju prevazne farmu na facebooku, the sims a solitaire. A obcas kouknu tady na veterana, jak hraje CoD.
          • Dobre delas. Samota je zla :-)
  • duris.marek
    Zdravicko. Chystam se dnes na sraz a chtel bych se optat jestli by jste nekdo nemel zajem dostat darem volat od Thurstmaster kompatibilni s PC a PS3. Nema forceffedback ale jinak je celkem v pohode. Prekazi mi na policce a vyhazovat ho nechci.
    Kdyztak mi sem napiste at ho netaham zbytecne.

    http://www.thrustmaster.com/products/ferrari-gt-experience-racing-wheel
    • *8* On tu na takovou klasiku vážně nikdo nereagoval ?
    • duris.marek
      http://www.thrustmaster.com/products/ferrari-gt-experience-racing-wheel
  • nepojedete někdo od Krkonoš?
    • ale jo
  • Kr.Pa
    Když už je druhé setkání, mohly byste jej udělat i třeba v Brně nebo Bratislavě, svět se netočí jen kolem Čech a Prahy ...
    • blixa
      cca za měsíc se objevíme na Next-gen Expo v Blavě :)
    • Trisska
      Přesně tak, jakýkoliv město na Moravě a velmi ráda se tam ukážu. Ale až do Prahy, do toho korupcí, prostitucí a drogami ovládaného města, mě nedostanou ani heverem. *6*
      • Hahah! Opravdu jsem se zasmál. To já taky bydlím na Moravě a kde se podívám samý bordel, h*vada jsou všude a drogy tu sice nikdo snad nežere, ale však se to taky množí. V Praze jsem byl, bylo to super! Na zastávce jsem našel výkal a nablito, ale McDonaldy mají v Praze všude! Nicméně dělat čáru mezi Čechy a Moravou, lze dělat jen v zeměpisu. Lidi jsou stejní všude.
        • AMD-Mrazak-del42sa
          drz se temy zrazu. Nahodou mi v šumperku sme hodni lide. Venujeme se cteni naucne literatury a dobrych pc stranek napr,,Tiscali a DD world´´
          • GlaDOS
            Ty se věnuj studiu pravopisu negramote.
        • Jack1947
          Nahodou, v praze maj noviny metro a to mi vzdy prijde vhod. *3* Obcas tam maj i neco k tomu takze jak rikam , jen uhel pohledu.
        • Jack1947
          Vidis a ja (bez urazky) myslel ze ta nevrazivost mezi, cechy a moravaky potazmo ostravaky je celkem realna nebo aspon byla takze bych netvrdil. Ze jsou lidi stejni... na druhou stranu kdyby nebyla Praha hlavni mesto , bylo by to zas o nicem jinem ze.
          • Trisska
            http://www.youtube.com/watch?v=2PKIYwRCrHA
            • Slotermeyer
              Worhammer: V Praze jsem nebyl už bezmála rok, ale nikdy nezapomenu na oranžový hárekrišny v metru, cikány vnucující mi "značkový" hodinky u výlezu z metra, fetky u Hlaváku, somračky na Čerňáku...

              http://www.youtube.com/embed/5EGJLydOMwA?autoplay=1&vq=hd1080
            • Praha je hlavní město, to nese s sebou negativa, ale i pozitiva. Dostaneš třeba koblihu zadarmo v metru. XDD (hodně špatný vtip já vím) XD
          • Robotron3
            Nevraživost možná je nějaká z Moravy do Prahy a Čech, ale na druhou stranu nic takovýho neni. V životě jsem se nesetkal s čechem, co by měl něco z principu proti moravě. Ale s moraváky, co něco řikali proti čechům už jsem se setkal.
            • Jack1947
              Tak jsem to myslel, proto jsem nepsal "vzajemna" i kdyz mozna je to by se dalo i polemizovat o slovacich, o nich se naopak myslim ze ne vsichni ( ale) vydaj i za lepsi lidi nez co jsou cesi. Tim bych zase neurazel nas narod teda jestli uz vic urazit jde? *15* Osobne mi nevadi z nich nikdo a verim ze jsou vsude dobry lide. *4*
      • Jack1947
        Nesmis verit vsemu co slysis/vidis v tv , prahu nemusim ale je sice pravda ze treba tam prosperuje dobre drogovy byznys a fetaku tam taky je spoustu. Na druhou stranu , to neni tak hrozne a vzhledem k tomu ze tam stale zije spoustu lidi, tak se tam i zit celkem da . Tohle jsou tedy vymluvy... ktere jsou na nic. *4*
        • Trisska
          Já se nevymlouvám - říkám přeci, že až bude sraz na Moravě, tak tam ráda přijedu. *4*
          • Robotron3
            To víš, že jo. A jak to uděláš. Se převlečeš za holku? Bejt redakcí, tak hned to udělat v Brně, protože to bych chtěl vidět *2*
            • uz se tesim az na Triska ukaze svou punani :D
            • Robotron3
              Fakt ti přeju, ať to brzo v Brně udělaj. Držim palce *15*
            • Trisska
              Proč bych se měla převlékat za holku, když holka jsem? Fakticky nechápu, proč pořád píšeš takový hlouposti, Robotrolle! *7*
          • Jack1947
            Jiny by to ale tak mohli brat, no sak uvidis co ti nato napisi. *7*
    • MickeyMutant
      V Brně? Já měl dojem že tohle je Games.cz ne .mor
      • *1* *1* *1* pekne, Mickey Mouse!
      • Kr.Pa
        takže budeme blokovat ISP z Moravy, Slezska, Slovenska i ostatních státu, protože to je CZ games a protože Tiscali nepotřebuje moc čtenářů
        chápu to dobře ?
        • MickeyMutant
          Chápeš to zcela bezchybně, přesně takhle jsem to myslel. Tyhle státy na východ od Prahy, jako Morava, Slezsko a Slovensko, nám Čechům stejně nikdy nic dobrého nepřinesly.
          • Závidíš, že nemáme povodně. Cha!
            • Jack1947
              Byly jenom jedny velke, ty co byli letos nepocitam... to si myslim neni o zavisti. Nekdo radsi Prahu, narodil se tam a zije dodnes, ja ji nerad jenze , bohuzel v praze to zije a je to centrum veskereho deni coz u nas, i prestoze sme par let mesto ( zrovna ne velka vyhra, uz jen videt ta stredoceska korupce...) Jako kazdy rad ono, druzi onoho, tak kazdy radsi... vim ze to myslis vtipne. I kdybych nemel na Morave strejdu, tak by mi Morava nevadila, vzdyt jaksi psal lidi jsou vsude stejni (skoro).
        • Amylee.Anderson
          Morava a Slezsko jsou státy?
      • vlastik.plaminek
        a já měl dojem, že tohle řeší jenom kok*ti
    • Kozy
      V Bratislavě? Já měl dojem že tohle je Games.cz ne .sk
      • Kr.Pa
        že je doména cz nic neznamená, min 1/4 čtenářů zde je ze Slovenska
  • A muzu na ten zraz si vzit i 500 kg TNT a 25000 liru benzinu + zapalky ? *1* *1* *1*
    • Asharak
      Chceš točit Postal jo?
    • Jakože Tiscali Games Postal párty? *1*
    • bobsh
      hahahahahahaha ne...
  • A jak to všechno nakonec dopadlo ? (Sorry ,byl jsem právě po noční a po snídani v MCDonaldu na 28.října jsem byl až do večera mezi dětmi v Letňanech, holt jsem myslil že to je 13....)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit