Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • njn ty se bavis jako ostatni na party jen o tom kdo kde skvele zaparil a kolik toho kdo vypil a co poblil ne dekuji to se radsi pobavim s lidma jen o hrach
  • *1* *1* *1* pekne, Mickey Mouse!
  • Jack1947
    Byly jenom jedny velke, ty co byli letos nepocitam... to si myslim neni o zavisti. Nekdo radsi Prahu, narodil se tam a zije dodnes, ja ji nerad jenze , bohuzel v praze to zije a je to centrum veskereho deni coz u nas, i prestoze sme par let mesto ( zrovna ne velka vyhra, uz jen videt ta stredoceska korupce...) Jako kazdy rad ono, druzi onoho, tak kazdy radsi... vim ze to myslis vtipne. I kdybych nemel na Morave strejdu, tak by mi Morava nevadila, vzdyt jaksi psal lidi jsou vsude stejni (skoro).
  • Závidíš, že nemáme povodně. Cha!
  • MickeyMutant
    Chápeš to zcela bezchybně, přesně takhle jsem to myslel. Tyhle státy na východ od Prahy, jako Morava, Slezsko a Slovensko, nám Čechům stejně nikdy nic dobrého nepřinesly.
  • Amylee.Anderson
    Morava a Slezsko jsou státy?
  • Kr.Pa
    takže budeme blokovat ISP z Moravy, Slezska, Slovenska i ostatních státu, protože to je CZ games a protože Tiscali nepotřebuje moc čtenářů
    chápu to dobře ?
  • Kr.Pa
    že je doména cz nic neznamená, min 1/4 čtenářů zde je ze Slovenska
  • Ale já ano.
  • A jak to všechno nakonec dopadlo ? (Sorry ,byl jsem právě po noční a po snídani v MCDonaldu na 28.října jsem byl až do večera mezi dětmi v Letňanech, holt jsem myslil že to je 13....)
  • *8* On tu na takovou klasiku vážně nikdo nereagoval ?
  • PC komunita je banda elitářských lůzrů, který masturbují nad svým hardwarem a nadávají na jiné věci. To ví každej rozumnej člověk, i bez trolla.
  • Přesně tak, zvracení na pódiu to je vostřejší než koncert Marilyna Mansona. Bieber je prostě tvrďák.
  • JustinBieber
    Dělas jako by se ti to nikdy nestalo *11*
  • GlaDOS
    Ty se věnuj studiu pravopisu negramote.
  • Dick párty kde se bude bavit jen o hrách a kdo lepší Grafik. Ne děkuji
  • Co třeba one direction? Ti používají AMD?
  • AMD-Mrazak-del42sa
    Uprav si tu fotku v profilu. Nybrž Justin Beer je homosexualniho charakteru hoch, a to se nezlucuje s pravidly AMD clubu *10*
  • Amylee.Anderson
    Ty ho bereš? Tak já ten svůj necham doma.
  • Co je na ní špatného?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit