Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak jsem to myslel, proto jsem nepsal "vzajemna" i kdyz mozna je to by se dalo i polemizovat o slovacich, o nich se naopak myslim ze ne vsichni ( ale) vydaj i za lepsi lidi nez co jsou cesi. Tim bych zase neurazel nas narod teda jestli uz vic urazit jde? *15* Osobne mi nevadi z nich nikdo a verim ze jsou vsude dobry lide. *4*
  • Jack1947
    Nahodou, v praze maj noviny metro a to mi vzdy prijde vhod. *3* Obcas tam maj i neco k tomu takze jak rikam , jen uhel pohledu.
  • Praha je hlavní město, to nese s sebou negativa, ale i pozitiva. Dostaneš třeba koblihu zadarmo v metru. XDD (hodně špatný vtip já vím) XD
  • Trisska
    http://www.youtube.com/watch?v=2PKIYwRCrHA
  • Robotron3
    Nevraživost možná je nějaká z Moravy do Prahy a Čech, ale na druhou stranu nic takovýho neni. V životě jsem se nesetkal s čechem, co by měl něco z principu proti moravě. Ale s moraváky, co něco řikali proti čechům už jsem se setkal.
  • Jack1947
    Vidis a ja (bez urazky) myslel ze ta nevrazivost mezi, cechy a moravaky potazmo ostravaky je celkem realna nebo aspon byla takze bych netvrdil. Ze jsou lidi stejni... na druhou stranu kdyby nebyla Praha hlavni mesto , bylo by to zas o nicem jinem ze.
  • Hahah! Opravdu jsem se zasmál. To já taky bydlím na Moravě a kde se podívám samý bordel, h*vada jsou všude a drogy tu sice nikdo snad nežere, ale však se to taky množí. V Praze jsem byl, bylo to super! Na zastávce jsem našel výkal a nablito, ale McDonaldy mají v Praze všude! Nicméně dělat čáru mezi Čechy a Moravou, lze dělat jen v zeměpisu. Lidi jsou stejní všude.
  • Robotron3
    Fakt ti přeju, ať to brzo v Brně udělaj. Držim palce *15*
  • Trisska
    Proč bych se měla převlékat za holku, když holka jsem? Fakticky nechápu, proč pořád píšeš takový hlouposti, Robotrolle! *7*
  • Robotron3
    To víš, že jo. A jak to uděláš. Se převlečeš za holku? Bejt redakcí, tak hned to udělat v Brně, protože to bych chtěl vidět *2*
  • Jack1947
    Jiny by to ale tak mohli brat, no sak uvidis co ti nato napisi. *7*
  • Trisska
    Já se nevymlouvám - říkám přeci, že až bude sraz na Moravě, tak tam ráda přijedu. *4*
  • Jack1947
    Nesmis verit vsemu co slysis/vidis v tv , prahu nemusim ale je sice pravda ze treba tam prosperuje dobre drogovy byznys a fetaku tam taky je spoustu. Na druhou stranu , to neni tak hrozne a vzhledem k tomu ze tam stale zije spoustu lidi, tak se tam i zit celkem da . Tohle jsou tedy vymluvy... ktere jsou na nic. *4*
  • Trisska
    Přesně tak, jakýkoliv město na Moravě a velmi ráda se tam ukážu. Ale až do Prahy, do toho korupcí, prostitucí a drogami ovládaného města, mě nedostanou ani heverem. *6*
  • Sympatičtí lidé.
  • MickeyMutant
    V Brně? Já měl dojem že tohle je Games.cz ne .mor
  • Kozy
    V Bratislavě? Já měl dojem že tohle je Games.cz ne .sk
  • Kr.Pa
    Tahle fotka je legendární a byla i použita http://www.youtube.com/watch?v=g7b1Y05STiU
  • Kr.Pa
    Když už je druhé setkání, mohly byste jej udělat i třeba v Brně nebo Bratislavě, svět se netočí jen kolem Čech a Prahy ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit