Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že niečo podobné nie je v Bratislave, došiel by som kuknúť...imho v Prahe som už bol asi 7x, keď tam ešte robil frajerkin brat a to sa nedá porovnať :-) tuto čistý Sedlákov, ale zase sa tu aspoň nemusí človek predierať cez hordy Rusov :-)

    na nextgen expo nepríde niekto z redakcie ako minulý rok?
  • smejki
    podle všeho tam nemaj kostkovaný ubrusy. Ale my si je donesem.
  • Neandrtálština ti jde fajn, teď se zkus naučít česky a pak teprv diskutuj.
  • Jack1947
    Asi tak no jsem si te predstavoval. Takze ze bys tam pekne zapadl ? a pijes vubec ale ne ono to tam stejne bude drahe. *15*
  • Předpokládám, že to tam bude vypadat nějak takhle: http://performinsider.com/wp-content/uploads/2012/01/geek_party.jpg
  • V modré ústřici ? Ty by sis s Doktorem rozuměl *3* třeba si na akci padnete do oka chlapci *3* PS: nezapomeň na lubrikant v tomhle vztahu budeš dělat ženskou asi ty *15*
  • zdovořilý
  • Buď zdvořilí a nabídni Worhammerovi odvoz. Můžete si to vyříkat cestou do Phy *1*
  • Já jsem taky z Moravy a jedu tam *14*
  • Určitě pojedu až z Moravy celej žhavej do Prahy (mám to daleko). Ale o proti tobě tu nelžu, že tam budu. Víš?
  • Perfektní hra a naprosté selhání redaktorů games.tiscali. Hru jsem zatím hrál jen chvíli, ale musím říct že působí perfektně. Nepočítaje grafiku, která je nepřekonatelná se mi zatím příběh i QTE sekvence zdají zábavné a napínavé. Až hru dohraji dám vědět. Každopádně už vím proč jsem 4 dny před uvedením recenze Beyond dostal BAN. Bylo potřeba odstranit z cesty člověka který má opravdový vkus na hry a nebojí se to říct. K videorecenzi GTA V se pak nebudu raději vyjadřovat vůbec, to jsem si trhal vlasy zoufalstvím.
  • PravyMonty
    Sice je to off-topic, ale strašně by mě zajímalo, co říkáš na Beyond:Two souls.
  • TheGGG
    Tss jsem zvědavý jestli tam budeš ty. Hlavně tedy jestli tě pustí rodiče. Já si za svými názory stojím, ale to co tu občas čtu od tebe je vážně typickou ukázkou nezvládnutého slovního průjmu.
  • Jednou snad vyrosteš a budeš litovat, že jsi tyhle blbosti zde a kdekoli jinde říkal. Jdi do kouta a tam stůj jako vidle v hnoji, protože pokud neděláš machra, tedy přijdeš na sraz, tak to s tebou nedopadne dobře, minimálně budeš někde na kraji urážen a nebudeš zapadat do kolektivu. Ale nemysli si, že tvému komentáři někdo alespoň trochu věří. Děláš jen machra, byl bych překvapený, kdybys tam přeci jen byl.
  • TheGGG
    To abys tomu i ty rozuměl.
  • x_ander
    Proč mám ten pocit, že máš (opět) silné řeči, ale nakonec se tam stejně neukážeš?
  • Styx
    To vypadá že se tam snad půjdeš podívat . Nejspíš přehodnotim plán na večer a místo nálevny navštívim zmíněnou kavárničku . *2*
  • jindra.veliky
    Ten je tam na vas pravé moc drahej. Můžete si koupit třeba Pardala a propašovat ho tam.
  • Black_Hand
    no vidis, vubec bych do tebe nerekl, ze umis pouzivat wikipedii, nedej boze tu ceskou *5* .
  • TheGGG
    Alkoholy jsou nearomatické hydroxylové deriváty uhlovodíků. Tyto organické sloučeniny obsahují skupinu OH a mají velký význam. Nejznámější ze skupiny alkoholů je ethanol, který je znám pro své hojné využití v průmyslu paliv (biopaliva), potravinářství (alkoholické nápoje), kosmetice a především v mnoha reakcích v organické syntéze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit