Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Až tedy na tu Plzeň v láhvi za 40 *1* . Když za podobnou cenu i nižší se prodává Plzeň z tanku v okolí Malostranské.
  • Díky, jestli takhle, tak to ještě jde.
  • maji nove otevreno... asi stejny ceny, jako dalsi podniky toho majitele: http://cafevlese.cz/menu
  • Nevšímat si těchto onanistů, samozřejmě že se jedná a těžce neprofesionální přístup, ale abych neustále nekydal jen špínu, i tak je zatim games v mých očích nejzajímavější český herní web. Level jak už sem psal bych si byl ochotnej koupit tak do 70Kč, nad si raději koupim cigára.
  • Může mi někdo říct kolik tam tedy to pivo/a jaké stojí, protože sem opravdu cenu nebyl schopnej najít. Právě zatajení jídelního a hlavně pivního lístku se mi zdá velmi podezřelé.
  • jak napsal smejki.....recenze je názor jednoho člověka, takže v jedný redakci to dostane od jednoho recenzenta 9 bodů a od druhýho 6. na tom není nic zvláštního mít svůj názor :)
  • Hanzales
    Kurwa dost, já už smíchy nemůžu :D :D Toto je můj velmi oblíbený song mimochodem :) Hned jsem si to vybavil a zase výprsk :D Sranda musí být, i kdyby trolové pršeli :D
  • Hanzales
    Tož mně já už 35, to letí jak šip. Holku bych tam nepřitáh, pač žádnou nemám a pannu vzít nemohu, neboť posledně utrpěla při sexu na kalbě menší ůraz a nedrží tvar :/
    Nicméně taky to naplánujete zrovna když jedu na 4 dny do ostravy :) Jinak bych docela rád přišel, mohla být sranda :/ Tuž doufám, že užijete, řádně zakalíte a třeba i nějaké fotkes pořídíte *3*
    PS: Doporučuji vytisknout Biebra v životní velikosti a vzít šipky, tak jakože na spestření ;o) Minimálně já bych si teda zahrál :)
  • Hanzales
    Superzelený já rád ;o)
  • Trisska
    Kdyby byl ten sraz někde na Moravě, tak bych přišla na 100% a opravdu velmi ráda, ale tohleto mám bohužel trochu z ruky... *9*
  • Amylee.Anderson
    Minimálně 3
  • Ronox
    Vím, že Corben je Bruce, ale na něj hlásil Chris. Je to suprzelený?
  • hulení? o jakém srazu to mluvíš?
  • smejki
    nápověda: kdo je pod texty podepsán?
  • Nechapu,když do level a games.cz pišou stejny redaktoř, proč například Rome II ma tady na games 9 a v levelu hodnocení nic moc... Třeba mi to tam někdo vysvětlí :-D
  • Black_Hand
    ...bruce willise...

    a proc negooglovat chucka norrise?
  • Ronox
    Když mě to baví :D Trochu mě mrzí, že se nejmenuje Corben, protože už jsem googloval Chrise Rocka z 5th Element :D
  • Thorar
    Ja som malá DžiDžiDži, toto je môj mikrofón.
    Ak mi dáte svoj dolár, ja vám zaspievam svoj song.
  • Black_Hand
    ale nech ho. hraje si s neskodnym trollem :). tenhle je prakticky toxicity prosty.
  • Asharak
    Chceš točit Postal jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší