Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Ronoxi, s kým se to zase bavíš? já ti ty kamaráčafty zarazim.
  • Tak snad dorazí Trisska....
  • Robotron3
    Holky hráčky, co znám, nebo sem znal hrály WOW, nebo Diablo, často obojí. Ani jedna netrpěla pocitem méněcennosti a všechny byly buď hezký, nebo přímo krásný *3* Tim chci říct, že z konkrétní osobní zkušenosti nemůžeš soudit všechny.
  • Ronox
    Přesně tak! Mávají se mnou jak s loutkou a potom pomocí mě, zosnují tajemný rituál, který jim dá moc nad celou planetou atd atd. Přijdeš na sraz nebo máš jen na gram hulení a pak budeš somrovat cigára?
  • Ani jedno, jen jsi ochutnal slabej trolling.
  • No ty ses totiz presne ten typ, se kterym si delaji co chteji, protoze neprokouknes jejich zbrane a manipulace, jak ses zaujatej, abys nejakou sbalil.
  • Podstatná část čtenářů, dá-li se tomu tak říci, jsou vesničani, kteří čekají na svou přibalenou hru. Podle mě už ani Level nečtou, protože číst Dobrovského a Grygarovi okecávačky je podobné jako dobrovolně si bodnout do ptáka kudlu pro takového vesničana. Takže jdou do trafiky, a vidí, že se pLevel zlevnil. SUPER! 99 Kč! Pecka!. Ale kde je Dívídíčko? Kurva, je to podvod, mámo, je tam nějak kod na Steam. Giana Sisters! Ty vole, tu přebarvenou šitku by někdo hrál snad kdyby mu bylo deset, zahraje si to malá ségra. Takže jsem vyhodil 99 Kč. Příště tam je Red Orchestra, dobrý no, slyšel jsem, že se to hraje hodně v Rusku. Zajímavý. Homefront. To se k vesničanovi doneslo už před půl rokem i přes jeho chudé distribuční kanály. Argumentujete li tím, že Level čtou i měštáci, tak možná jich pár tisíc z nostalgie koupilo za stovku, to nejsou žádný prachy. Ale ruku na srdce, velká část těchto nostalgiků jsou už dnes dospělí lidé, pro které není problém si přečíst tunu anglofoních materiálů na desítkách různých webů, a to včetně původní nepřevzaté tvorby a infomrací z první ruky. A zadarmo. Podle mě se udrží na trhu Score, které podává informace klipovitější formou, která není tak náročná na čtenáře, a navíc dává často fakt i čtyři poměrně hodnotné gamesy. Level během roku zanikne, nebude ekonomicky rentabilní.
  • To víš, za pivo se musí platit, to si z warezu nestáhneš, tragédie že? *1*
  • Ronox
    Ale prd. Žij si sen dál. Znám hodně pohodovejch holek co hrajou. Převážně paří mmo. Hodně jsem jich potkal ve WoWku a nebo dokonce i v CSku. Hodně se stydí .. nechodí na začátku na TSko atd, ale po čase se zlomí :D a ne, nepatří mezi ně jenom šeredy.
  • Zajímavé zjištění. tak sen se rozplynul.
  • To ja jich par znam a drtiva vetsina jich ma v hlave dost nas*ano a na internet chodi hrat jen prave proto, aby byly pro "nerdy" zajimave. Vetsinou nalzou tunu veci a ve finale se ukaze, ze trpi pocitem menecennosti ze svojeho zevnejsku nebo z buhviceho. Tak 10% hracek hraje hry proto, ze je to vazne bavi.
  • Miserius
    To je dosti možný, ale stejně jako s chlastem, dokud nebudu zvracet někde ve škarpě na to mam chuť *1*
  • Asi ja
  • Miserius
    Ahoj já jsem džídžídží? *1* Zoo seznamka
  • Black_Hand
    a ja doufal, ze aspon tu legendardni girl game Heroes 3. takhle to bude trochu narocny :X. zkusila si nekdy aspon nejaky magicy nebo neco takovyho? pripadne tropico, kdyz uz si na ty simsy?

    (... tedy doufam, ze to fakt nebyla antikkova pritelkyne, ale antikk sam hrajici si na svoji nafukovaci pritelkyni :))
  • Budou tam nějaký holky? Neznám žádné, co by pařili a je to můj sen s nějakou pokecat...
  • Dik. Vim, ze vetsina lidi je v pohode. Ale nesmime to brat tak vazne. A hlavne bez smajliku. Kazen musi byt, kazen je to hlavni.
  • No tak hraju prevazne farmu na facebooku, the sims a solitaire. A obcas kouknu tady na veterana, jak hraje CoD.
  • calwin
    tiež mám 12teho :D
  • Black_Hand
    a co hraje? abych kdyztak vedel o cem se s ni mam bavit az ji pozvu na panaka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit