Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A přijede i Veskoslav s GGG?
  • bobsh
    DS: Něco pořádného? Definuj to prosím. (achjo, zas krmim trolly, ale nemůžu si pomoct)
  • bobsh
    hahahahahahaha ne...
  • Ne rodiče ho nepustí
  • A muzu na ten zraz si vzit i 500 kg TNT a 25000 liru benzinu + zapalky ? *1* *1* *1*
  • Tohle nebude JD. Ten se alespoň pomátl časem, zdejší nespokojenci jsou očividně nevychovanci a očividně ma*oři, co Slunce svítí, aby nějak upgradovali zdejší vlákna...
  • prijde v ksiltovce IBM narazeny hluboko do cela *5*
  • Ocelot
    Takže Forgames a pak rovnou za váma :D
  • Třeba mám hlavu ve tvaru legrační kostky ledu
  • Hlavně aby se konečně naživo ukázal člověk, který má na to, aby si dal na profilovku Justice Beavera
  • Jack1947
    *15*
  • myslis Jindrovi? *1*
  • Já jedenáct let a dva měsíce. Hmm, začínám bejt podezřele starej...
  • Méně o 4000 kusů?? To bylo v prd*li!
  • Není to JD? *4*
  • No, jeslti jsi s tím spokojenej, tak proč ne. Já bych teda nebyl, ale asi se spokojíš s málem. Další měsíce to půjde dál dolů, neboj. Nemáte na to abyste tam dali něco pořádnýho a těch pár pseudointelektuálů co bude chtít číst pravidelně vás neuživí.
  • Jack1947
    A co ? Problem , no to jo jsem svrab ale aspon mam slusnost nebejt anonymni a nemam to rad , taky by mi to bylo blby . Jenze sis o to rekl. Mimochodem s tebou taky vesmes nesouhlasim, taky ti to necpu. *4* Tak ted jsme si myslim kvit. *3*
  • blixa
    No vidis, tak sis zaprudil a za chvili to sam sobe vyvratil :) Diky, usetril jsi mi vysvetlovani :)
  • Amylee.Anderson
    Juch ^^ Čekám dárek, 12. mam třetí výročí registrace :)
  • je možno si také všimnout, že Score prodalo dvojnásobek, a drží s na pěkných jedenácti tisícíhc. Ovšem nedělám si iluze, že by to bylo nějakou superkvalitou tištěného média, Score už dávno slouží jako nosič levných originálních her pro vesničany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit