Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V klidu, neber se tak vazne.
  • Black_Hand
    tak trolove maji strach vystoupit z anonymity. toho bych se nebal. minule to bylo ok. a to i kdyz pak prisla alzbeta, jejiz pritomnost v podcastu nebo kdekoli jinde pritahuje chlapecky, kterym snad nebylo ani 15. nepamatuju se, ze by se minule k ni kdokoli choval nejak nevhodne. pri nejhorsim pocitej s tim, ze tam najdes dosti normalnich lidi, kdyz tobe nebo pritelkyni nekdo nesedne.
  • Ne je mi 13. Odhalil si me :-( Co s tim? Nic. Nebudu te dal krmit.
  • Bacha aby vam ti smajlici nezustali
  • "nerdici, furt parime a fajn party" Opravdu ti je 27 a mezi nerdiky uz nepatris ?
  • Jasne. Souhlas. Ale spis jde o podobny iritujici recicky :-) to si staci otevrit jak lahvove tak diskuzi a nemusi se nikam chodit :-)
  • I kdyby za 300. Alespoň nebudeš nadrátovanej za tři minuty, a můžeš si s někym i pokecat.
  • Black_Hand
    no me bude za mesic taky 27. sice bych tam ja slecnu netahal, ale to stejne zalezi na tom jak moc je ta ktera slecna herne pozitivni, ne :)?
  • Dobre delas. Samota je zla :-)
  • V klidu. Neber se tak vazne. Mel jsem napsat neco ve stylu, ze na gameseni neni tolik casu jako kdyz jsem byl jeste student. A ne ze se toho hned nekdo chytne jako slepice flusu. A o tom to je. Ne jit na pivo a tam se pekne ehm nastvat :-) kvuli narazkam na vse mozne.
  • Co by tam "internet sval" GGG delal ? Smutny oci ? Ten clovek na to nema koule tam prijit. "Ahoj ja jsem DziDziDzi" uz jen si predstavit jeho predstaveni ve mne vyvolava smich.
  • Shaker
    Nedele pro tebe bude asi stejna, bude se ti tocit hlava, budes zvracet a budes si rikat: "Uz nikdy vic" :D
  • Beru, nechci tam jet sám
  • 27lety byvaly nerd veteran s pritelkyni, hahaha to mi nedelej takhle po ranu !
  • Tvl kucí kdo vybral tu špelunku?..na karláku? za kolik ta maj pivo 80kč? *8*
  • A ty si ji beres?
  • Vem svoji nafukovací pannu a přijeď
  • Neztrati se na teto akci 27lety veteran i s pritelkyni, i kdyz uz nepatrime mezi nerdiky? :-) ale furt parime a tahle akce vypada jako fajn party ;-)
  • Prijedu i s kamosema z koleji
  • Jakože Tiscali Games Postal párty? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit