Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Obávám se že takovémuto barbarskému způsobu konverzace neholduji. Lehce ironickou poznámkou usměrním pana Pleskoslava jíž na začátku a zbytek večera strávím poklidnou konverzací.
  • Black_Hand
    tak ja nevim jak u vas, ale u nas si nepripijime vodou. obycejne volime nejaky alkohol. pokud nevis co to je, tak si ho najdi na wikipedii *1* .
  • TheGGG
    Konečně mi do schránky přišla pozvánka osobně poslaná panem Grygarem. Mohl mě ji sice předat už v klubu mladých (a středně mladých) intelektuálů, ve kterém pravidelně popíjíme šálek čaje, ale voňavý papír se zlatým okrajem má také něco do sebe. Doufám že přijdou i ostatní lidé z elitního klubu čtenářstva. *14*
  • jindra.veliky
    Podle deníku se tam platí a za obyčejnou vodu, takže smůla. *3*
  • po 10 Plzních bude většina zdejších nerdů ležet pod stolem, jen Veskoslav a GGG se budou v rohu hospody držet pod krkem a rozbíjet si židle a flašky o hlavy
  • Black_Hand
    :(( budes nam chybet. mohli bychom si na tebe aspon pripit. co ty na to?
  • jindra.veliky
    Rad bych se stavil, ale chodim jen do luxusních restauraci a ne do takových chlivku pro prasata. Jinak si myslím, ze vám tam nikdo nepřijde. Přece jen, tady je to sama socka, co si kupuje hry jen ve slevach na steamu a najednou by si měli koupit 10 piv po 40-,...
  • Black_Hand
    Vchod do kavarny Neustadt: http://imgur.com/a/it2Pi#0

    dle mapy to muze byt ponekud narocnejsi najit. zvenku neni videt. omlouvam se za snizenou kvalitu. fotak v mobilu mam mizerny. doufam, ze to pomuze. (fotky muzete uzivat dle libosti)

    a zapomel jsem zjistit tu cenu. kruci... vecer pujdu jeste kolem.
  • ale jo
  • nepojedete někdo od Krkonoš?
  • Tilwaen
    Ty si snad kupuješ hry za dvoj-/trojnásobnou cenu, než jakou Ti nabídnou "o dům dál"?
  • Treba prijde i Jarka Brokešová http://www.stream.cz/fenomen/840031-fenomen-transsexualove *1*
  • nevím zda by je do té hospody vůbec pustili
  • Black_Hand
    pujdu se tam dneska podivat. zkusim zjistit co a jak.
  • Black_Hand
    v podstate ano :). bohuzel nepocitej, ze tam potkas masera, fargoberga, joea nebo GGGho. osobne bych je ocenil :).
  • Musíš říct, že seš Pinhead.
  • frag.ment
    No jako mám to pár zastávek tramvají, takže bych se na pivko i stavil, ale netuším, jak jako taková akce probíhá, zvlášť, když není žádný program (hudba apod.). Desítky chlapů, podle Amylee minimálně 3 slečny, a to jako přijdu a řeknu "čau, ja sem Fragment, ty seš kterej? Dáme panáka?" :-)
  • Rofl na FB stránce tý události k sobotnímu počasí: Chance of a Thunderstorm 61°F / 43°F

    Já bych teda dodal: Chance of a Shitstorm 100%
  • tak to nesmíš jít na sraz komunity games.cz .)
  • Smutné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší