Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adam_M
    To jsem jediný komu vadí že to vypadá jak předešlí díl?
  • prave koupeno za 37 doláres z gmg a jejich e-voucherem. :)
  • Daniell605
    Mám z toho takový vtíravý pocit nedokončenosti, např. mimika úst..
    • Dulezite je, ze neni nedokoncene to, co rikaji. S nekvalitni mimikou se clovek smiri snaz nez s nekvalitne napsanym scenarem.
      • Daniell605
        Nemohu nijak než li souhlasit, jen doufám že mimika úst bude jedna z mála nedokončených věcí
  • Holy sh*t. Bůh existuje. Pustil jsem si toto video a bez počáteční reklamy. Tleskám a děkuji.
    • a nebyla tama na konci? *1*
  • life28
    Tak toto video je asi najhnusnejšia prezentácia hry, akú som za posledné roky videl. Fakt chudáci vývojári, ktorí dostali na projekt málo času a peňazí, museli kompletne zkopírovať Arkham City, aby z toho vyšla plnohodnotná hra. A chudáci museli odprezentovať najhnusnejšiu verziu - Xbox360. Neexistujúca mimika tvárí (čo to má Alfred s xichtom?) neexistujúce tiene NPC (fakt ani jeden tieň?) animácie a GUI kompletne skopírované z AC, žiadne vedľajšie efekty (odpálenie steny Explosive Gelom ma dostalo) a vôbec, celé to vyzerá ako nepodarený žart a obrovské DLC pre mobilné telefóny. Predošlé dve hry som kúpil priamo na vydanie a milujem ich, ale za toto by som rozhodne 35 eur nedal. Aspoň mi to dala Nvidia zdarma ku grafike, takže tomu venujem nejaký môj čas.
    • No, za mňa zatiaľ mierne sklamanie z prezentovaného videa. Pôsobí to ako beta a nie ako dokončená hra a to na všetkých frontoch. Prvé dva diely boli jeden lepší ako druhý, ale toto ozaj vyzerá, jemne povedané, ako nepodarok. *8*
    • To je z ps3 verze, ale podle mě xboxová bude úplně stejná.
  • http://www.youtube.com/watch?v=Z7yjP-6Uxe8

    soundtrack podle mého gusta :)
    • já vlastně zapoměl že na games je to samej metalista..
  • Jestli je to jenom trošku přiblíží dokonalému arkham city, tak budu spokojen a nejlepší herní superhrdinská trilogie bude rázem na světě. Pro mne je tahle hra ikonou nejlepší komiksové hry a zároven ukázky nejinspirativnějšího soubojového systému pro hry z třetí osoby pro current gen i next gen
  • kubi-wan
    Ale jo, už jsem se začal docela těšit. Vypadá to, že vývojáři to, co na prvních dvou hrách dobrý, nezprasili. Je ale otázka, co novýho (a nemyslim tim přidání nějaký bat-hračky) tam sami přidali...
    • Nedám za to ruku do ohně, ale nedělalo tuto hru úplně jiné vývojářské studio? :-)
      • Delalo. Co nam tim ale chces rict? Stale se drzis toho stupidniho klise, ze jine studio neni schopne vytvorit kvalitni pokracovani? Ostatne je vcelku jasne, ze po nich vydavatel chtel jen vice toho sameho, a tak vyvojari postavili nove piskoviste, napsali novy pribeh a ja stale nevidim duvod, proc by se to nemohlo libit. Dle meho nazoru tech zmen nebylo mnoho ani mezi prvnim a druhym dilem. Prakticky to same - jine, vetsi piskoviste a novy pribeh.
        • To jsem neřekl, ale jenom nemám důvod věřit ve stejně vysoké kvality jako měli minulé hry. Nevím co toto vývojáři dělali předtím :-) Možná nějaké skvělé hry, ale to já netuším :-)
          • Rocksteady pred vydanim Arkham Asylum take nikdo neznal. Zaklad je dany, staci pridat vice toho sameho a hraci by takovy obsah meli mit radi. Osatne bylo tomu tak u Arkham City a je tomu tak treba u serie Assassin's Creed. Ja osobne nemam rad pokracovani obecne, takze z Origins nadseny nebudu stejne jako nejsem nadseny z Arkham City, ale to neznamena, ze to bude spatna hra. Prave nazor vetsiny, ktera slintala nad Arkham City pridava na mem nazoru, ze by melo byt Origins prijate dobre. Najdou se ale samozrejme taci, kteri hru odsoudi aniz by ji poradne hrali jen z principu ze na ni delal nekdo jiny nez Rocksteady.
    • Mě celkem stačí, pokud posunou příběh skrze Wayneovo dospívání a trénink (což je podle mě skvělá část batmanova života) a skrz další postavy a zatím to vypadá snad celkem nadějně:)
    • Já od tý hry ani nic nevyžaduju moc nového... mě jde akorád a dlaší super příběh toď vše. Podle mě není co vylepšovat...
    • Multiplayer.. *1*
      • kubi-wan
        Kvůli mulťáku si určitě hru s Batmanem kupovat nebudu *7*
  • Malleth
    Podle článku v odkazu má WiiU a PC verze vyjít v Evropě až 8. listopadu. Nevíte někdo co je na tom pravdy?
    Český shopy jsou zatim ve fázi popírání.

    http://www.eurogamer.net/articles/2013-10-18-batman-arkham-origins-pc-wii-u-versions-will-launch-two-weeks-late-in-europe
    • maros.goc
      je to pravda ale len co sa tyka krabicovych verzii...steam verzia vychadza 25. 10
      • Malleth
        Což by bylo fajn, kdyby nebyla zhruba o 300 dražší :(
  • maros.goc
    ehm kupene :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit