Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daniell605
    Nemohu nijak než li souhlasit, jen doufám že mimika úst bude jedna z mála nedokončených věcí
  • Adam_M
    To jsem jediný komu vadí že to vypadá jak předešlí díl?
  • Že je daleko od šedesátky netvrdím , jen řikám že mu ještě není šedesát (lidé jsou na to v pokročilém věku pak už háklivý *1* ). Jediný rozdíl který vidím (respektive slyším ) mezi jeho výkonem v Batman TAS a kupř. IGAU je ten že už má tu roli vžitou a ví co má jak intonačně podat. Ještě pár let potrvá než se mu dramaticky změní jeho vlastní hlas a to i ten "Batmanův".
  • Božského Káju v tom ještě předběhly Alphaville :-D
  • prave koupeno za 37 doláres z gmg a jejich e-voucherem. :)
  • já vlastně zapoměl že na games je to samej metalista..
  • Ano máš pravdu, 30.11. mu bude 58, takže je to opravdu daleko od šedesátky *6* . Vlastně je mu skoro 20. Nevěřím, že by se mu za 21 let hlas nezměnil, první epizodu Batman TAS si určitě dokážeš sehnat. To o čem zpíval Karel Gott opravdu ještě nejde.
  • Rocksteady pred vydanim Arkham Asylum take nikdo neznal. Zaklad je dany, staci pridat vice toho sameho a hraci by takovy obsah meli mit radi. Osatne bylo tomu tak u Arkham City a je tomu tak treba u serie Assassin's Creed. Ja osobne nemam rad pokracovani obecne, takze z Origins nadseny nebudu stejne jako nejsem nadseny z Arkham City, ale to neznamena, ze to bude spatna hra. Prave nazor vetsiny, ktera slintala nad Arkham City pridava na mem nazoru, ze by melo byt Origins prijate dobre. Najdou se ale samozrejme taci, kteri hru odsoudi aniz by ji poradne hrali jen z principu ze na ni delal nekdo jiny nez Rocksteady.
  • A proč by nemohl ? Na šedesát mu teprve táhne + hlas jeho Batmana zní úplně stejně jako když sním před jednadvaceti lety začínal. A kvalitně se jeho výkonu za tu dobu téměř nikdo nepřiblížil .
  • To jsem neřekl, ale jenom nemám důvod věřit ve stejně vysoké kvality jako měli minulé hry. Nevím co toto vývojáři dělali předtím :-) Možná nějaké skvělé hry, ale to já netuším :-)
  • Delalo. Co nam tim ale chces rict? Stale se drzis toho stupidniho klise, ze jine studio neni schopne vytvorit kvalitni pokracovani? Ostatne je vcelku jasne, ze po nich vydavatel chtel jen vice toho sameho, a tak vyvojari postavili nove piskoviste, napsali novy pribeh a ja stale nevidim duvod, proc by se to nemohlo libit. Dle meho nazoru tech zmen nebylo mnoho ani mezi prvnim a druhym dilem. Prakticky to same - jine, vetsi piskoviste a novy pribeh.
  • Dulezite je, ze neni nedokoncene to, co rikaji. S nekvalitni mimikou se clovek smiri snaz nez s nekvalitne napsanym scenarem.
  • Přesně jak píše tady Wolf, ten oblek je hodně inspirovaný Nolanovým, dokonce i soundtrack je docela v podobném stylu a video kdy Batwing vletí do Batcave, jakoby vypadla ze scény z TDKR, kdy se přižene Batman do jeskyně v The Bat.
  • Přece nebude šedesátiletý Conroy dabovat mladého Batmana.
  • Daniell605
    Mám z toho takový vtíravý pocit nedokončenosti, např. mimika úst..
  • hmm, že to zrovna píšeš, pretože je dosť značné, že sa tvorcovia nechali inšpirovať temným rytierom práve v spomínanom obleku. V tejto hre má tak asi o 100kg viac, možno preto to na teba tak pôsobí.
  • a nebyla tama na konci? *1*
  • Počkat, to je nějaký trolling nebo injustice opravdu vyjde na PC?
  • Holy sh*t. Bůh existuje. Pustil jsem si toto video a bez počáteční reklamy. Tleskám a děkuji.
  • No, za mňa zatiaľ mierne sklamanie z prezentovaného videa. Pôsobí to ako beta a nie ako dokončená hra a to na všetkých frontoch. Prvé dva diely boli jeden lepší ako druhý, ale toto ozaj vyzerá, jemne povedané, ako nepodarok. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit