Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holy sh*t. Bůh existuje. Pustil jsem si toto video a bez počáteční reklamy. Tleskám a děkuji.
    • a nebyla tama na konci? *1*
  • Jestli je to jenom trošku přiblíží dokonalému arkham city, tak budu spokojen a nejlepší herní superhrdinská trilogie bude rázem na světě. Pro mne je tahle hra ikonou nejlepší komiksové hry a zároven ukázky nejinspirativnějšího soubojového systému pro hry z třetí osoby pro current gen i next gen
  • No, tak na mne to působí dosti rozpačitě. Malo peněz na vývoj... chudáci kluci co v tom videu mluví, respekt k nim. Myslím, že dělali co mohli. Každopádně už mám jasno. Dřiv než GOY edici ve slevě nekoupím. A to jsem velký fanda předchozích dílů.

    Nelíbí se ztvárnění mimiky. Vzpomněl jsem si na Soldier Of Fortune 1, kdy jsme se s kamarádem řehtali nad mimikou postav. Nyní jsem si při sledování videa na tuto sitaci vzpomněl. Asi tím, že tenkrát SoF vypadal na svoji dobu zastarale, tak i zde mimika vypadá zvláštně, během animačky.

    Město mi nepřijde tak detailní, jako AC. Asi tím, že je 2x tak velké, nebyl čas na piplání. Interiér už byl lepší.

    Feeling mladého Batmana, který se musí adaptovat a přežit nápor zabijáků... ten jsem neměl.
  • kubi-wan
    Ale jo, už jsem se začal docela těšit. Vypadá to, že vývojáři to, co na prvních dvou hrách dobrý, nezprasili. Je ale otázka, co novýho (a nemyslim tim přidání nějaký bat-hračky) tam sami přidali...
    • Nedám za to ruku do ohně, ale nedělalo tuto hru úplně jiné vývojářské studio? :-)
      • Delalo. Co nam tim ale chces rict? Stale se drzis toho stupidniho klise, ze jine studio neni schopne vytvorit kvalitni pokracovani? Ostatne je vcelku jasne, ze po nich vydavatel chtel jen vice toho sameho, a tak vyvojari postavili nove piskoviste, napsali novy pribeh a ja stale nevidim duvod, proc by se to nemohlo libit. Dle meho nazoru tech zmen nebylo mnoho ani mezi prvnim a druhym dilem. Prakticky to same - jine, vetsi piskoviste a novy pribeh.
        • To jsem neřekl, ale jenom nemám důvod věřit ve stejně vysoké kvality jako měli minulé hry. Nevím co toto vývojáři dělali předtím :-) Možná nějaké skvělé hry, ale to já netuším :-)
          • Rocksteady pred vydanim Arkham Asylum take nikdo neznal. Zaklad je dany, staci pridat vice toho sameho a hraci by takovy obsah meli mit radi. Osatne bylo tomu tak u Arkham City a je tomu tak treba u serie Assassin's Creed. Ja osobne nemam rad pokracovani obecne, takze z Origins nadseny nebudu stejne jako nejsem nadseny z Arkham City, ale to neznamena, ze to bude spatna hra. Prave nazor vetsiny, ktera slintala nad Arkham City pridava na mem nazoru, ze by melo byt Origins prijate dobre. Najdou se ale samozrejme taci, kteri hru odsoudi aniz by ji poradne hrali jen z principu ze na ni delal nekdo jiny nez Rocksteady.
    • Mě celkem stačí, pokud posunou příběh skrze Wayneovo dospívání a trénink (což je podle mě skvělá část batmanova života) a skrz další postavy a zatím to vypadá snad celkem nadějně:)
    • Já od tý hry ani nic nevyžaduju moc nového... mě jde akorád a dlaší super příběh toď vše. Podle mě není co vylepšovat...
    • Multiplayer.. *1*
      • kubi-wan
        Kvůli mulťáku si určitě hru s Batmanem kupovat nebudu *7*
  • life28
    Tak toto video je asi najhnusnejšia prezentácia hry, akú som za posledné roky videl. Fakt chudáci vývojári, ktorí dostali na projekt málo času a peňazí, museli kompletne zkopírovať Arkham City, aby z toho vyšla plnohodnotná hra. A chudáci museli odprezentovať najhnusnejšiu verziu - Xbox360. Neexistujúca mimika tvárí (čo to má Alfred s xichtom?) neexistujúce tiene NPC (fakt ani jeden tieň?) animácie a GUI kompletne skopírované z AC, žiadne vedľajšie efekty (odpálenie steny Explosive Gelom ma dostalo) a vôbec, celé to vyzerá ako nepodarený žart a obrovské DLC pre mobilné telefóny. Predošlé dve hry som kúpil priamo na vydanie a milujem ich, ale za toto by som rozhodne 35 eur nedal. Aspoň mi to dala Nvidia zdarma ku grafike, takže tomu venujem nejaký môj čas.
    • No, za mňa zatiaľ mierne sklamanie z prezentovaného videa. Pôsobí to ako beta a nie ako dokončená hra a to na všetkých frontoch. Prvé dva diely boli jeden lepší ako druhý, ale toto ozaj vyzerá, jemne povedané, ako nepodarok. *8*
    • To je z ps3 verze, ale podle mě xboxová bude úplně stejná.
  • hodně se těšim :) + Injustice na pc to bude super Listopad
    • Počkat, to je nějaký trolling nebo injustice opravdu vyjde na PC?
  • třeba se uvolí Ben Affleck, to bude na příští dekádu jediný pravý Batman *1*
  • Škoda, že Kevin Conroy se nebude podílet na dabingu. Mark Hamill chce také s Jokerem po dlouhých letech praštit.
    • Lukyz
      Prý to dabuje někdo jiný kvůli mladším charakterům v Origins, ale zní to pořád výborně.
      Hlavně o Jokera jsem se bál, ale posuďte sami...

      http://www.youtube.com/watch?v=pAn49oUtHJE

      Rozhodně 100x lepší než "mladej" Sam Fisher *3*
      • Je vtipný že se vymlouvaj na to že chtějí mladší hlasy pro mladší charaktery , ale že takový Penguin , Mad Hatter nebo dokonce takovej Alfred mají stejný dabéry(jako v City) je asi jedno :-D
        • Přece nebude šedesátiletý Conroy dabovat mladého Batmana.
          • A proč by nemohl ? Na šedesát mu teprve táhne + hlas jeho Batmana zní úplně stejně jako když sním před jednadvaceti lety začínal. A kvalitně se jeho výkonu za tu dobu téměř nikdo nepřiblížil .
            • Že je daleko od šedesátky netvrdím , jen řikám že mu ještě není šedesát (lidé jsou na to v pokročilém věku pak už háklivý *1* ). Jediný rozdíl který vidím (respektive slyším ) mezi jeho výkonem v Batman TAS a kupř. IGAU je ten že už má tu roli vžitou a ví co má jak intonačně podat. Ještě pár let potrvá než se mu dramaticky změní jeho vlastní hlas a to i ten "Batmanův".
            • Božského Káju v tom ještě předběhly Alphaville :-D
            • Ano máš pravdu, 30.11. mu bude 58, takže je to opravdu daleko od šedesátky *6* . Vlastně je mu skoro 20. Nevěřím, že by se mu za 21 let hlas nezměnil, první epizodu Batman TAS si určitě dokážeš sehnat. To o čem zpíval Karel Gott opravdu ještě nejde.
      • To jo,s Fisherem souhlasím,ale je to takové divné poslouchat Ezia,co se týká Batmana.
  • Adam_M
    To jsem jediný komu vadí že to vypadá jak předešlí díl?
  • prave koupeno za 37 doláres z gmg a jejich e-voucherem. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit