Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi nikdo neví za jak dlouho by měl případně přijít beta-key že?
  • Nevypadá to špatně, ale já bych spíš chtěl "Warcraft 4" :)
  • Velká škoda ,že to není Open Beta a já se tak těšil :( Zpět k Dotě2
  • Hmm..pekny video. Ale kdyby radsi místo všech tehle online ptakovin udelali poradny rpg ve stylu třeba Dragon Age nebo Elder Scrolls, motivu mají tri zadky..za poradny open world rpg ze světa warcraftu nebo starcraftu by jim lidi urvali ruce, ale ne budou se patlat s nejakejma kartickama moba hrama pro dvanactilety deti a stoletym wowkem..chjo :)
    • Veskoslav
      A proč by to dělali? On to někdo po nich chce nebo si to hráči přeji? Mají 3 silné značky, které spravují. K tomu dvě menší značky, které se pouští do boje. To ti přijde málo? V současné době navíc mají pracovat na utajovaném MMO nové generace. A otevřený svět ze světa Warcraftu je přece World of Warcraft. Jedinou TPS hru, co Blizzard nedodělal a poslal k ledu byl nadějný Ghost.

      P.S: Jde vidět, že jsi ty karty nehrál, ale to je u Tebe, Joe a podobných obvyklé, že nejvíce se kritizuje to, co naprosto neznají či nehráli.
    • od blizzardu nečekej nic co by nebyla zdimačka na prachy
      • Veskoslav
        A hele první vlaštovka trolí bandy dorazila. Co ještě řekneš Joe za novinky a rady? Rád se ti směji.

        P.S: Joe, můžeš mít popsat, jak bude Hots rýžovat hráče? Taky se rád pobavím a poučím. Takže začni přehánět, jak je u Tebe naprosto obvyklé. Jo a nauč se česky;)
        • nevim jak ale jedno je jisty bude rejžovat, prece to nedelaji pro charitu a že by nemeli co delat
  • nevim co je trapnejsí, moba žanr, ten trailer nebo že použili stary world of warcraft engine
    • Anarcha
      Taky jsem se krapet divil , že nepoužili engine aspoň s SC2 W3 mi co do vizuálu přijde již krapet za zenitem no , ale třeba to zachrání hratelností , ale zatím by mě asi nepřesvědčili opustit Dotu 2.
  • xixixao
    No, vypada to vsechno suprove, ale neubranim se pocitu, ze Blizzardu dochazi dejovy linky. Na Blizzconu tri hry: HeartStone - karetni, Heroes of the Storm (nepochopitelne stejne znejcici nazvy) - mix vsech starych univers a Warlords of Draenor - navrat do minulosti, predelavka kontinentu (sveta), ktery uz zname (Outland).

    Starcraft jeste ceka nova hra, Diablo datadisk, ale z Warcraftu cisi, jak ho neskutencym zpusobem vytezilo WoWko.

    Doufam tedy, ze Titan prijde s novym vesmirem, ze Blizzard nekam posune (jako se to pravdepodobne podari Ubisoftu s Watchdogs).
  • Jak funguje ta beta verze nemám moc dobrou angličtinu ,potřebuju na to nějaký beta-key nebo to je free nebo co?
    • Tak to je úžasné -_- takže to není open Beta pfff :/
    • Veskoslav
      Přihlásíš se na svém Battlenet účtu k tomu, že chceš být pozván do bety HotS a pak se modlit, aby to přišel mail s pozvánkou. Nic víc. A až v tom mailu obdržíš veškeré informace co a jak máš udělat.
    • potřebuješ jen účet na battlenet a velkou dávku štěstí *1*
  • h0p3
    Jakožto celkem letitej MOBAř musim říct, že se mi to líbí. Hlavně ten battleground system = víc map, rozdílný gameplaye. Ale zas na druhou stranu doufám, že nevynechaj klasickou dota mapu.
  • Mohl bym i jen někdo prosím vysvětlit jak funguje ten Beta sing up? Už jsme to poslal akorát trochu nechápu k čemu to je (jen tak tuším :D)
    • musiš si vytvoriť účet na eu.battle.net a tam v nastavenia máš možnosť prihlásiť sa do beta testov rôznych hier od blizzardu. Keď chceš aj všetkých. Potom už nič iné len čakať na pozvánku v emaily od blizzardu a davať pozor na rôzne spamy ktoré sa tvária ako pozvánka *3*
  • Tesim sa ale, to chcu este kolko rokov vo vsetkych hrach mat taku ... vzdy zaostalu (kreslenu) grafiku.
    Ale zase chapem ze to bude menej narocne a tym padom zasiahnu vatsie publikum.
    No neva hlavne ide o hratelnost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit