Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem demíčko na Vitě a tam to byl super odpad. Grafika pěkná, ale tam to končilo.
  • Jo ted jsem koukal na you tube.Jmenuje se,WRC rally evolved na ps2,moje nej WRC
    • Jo to byla slušná odreagovačka.Si pamatuju,že jsem to hrál u kámoše a hrála to celá rodina a poprvé jsem se naučil využívat páčky na gamepadu.
    • Tak to jsme dva.Ja si ho jeste obcas dam na PS2 ale ta spatna citlivost ovladace me niči.
      Chtel bych to mit na ps3 v HD to by byl splneny sen. :)
  • "proč nemá multiplayer své vlastní tratě, na kterých by člověk mohl jezdit s reálnými soupeři a ne jen s jejich časy?" Hrali jsme stejnou hru? Ja v MP jezdim proti zivym souperum. Pokud ma autor na mysli zavod s ostatnimi auticky po boku, ala CMR2, tak to by byl rallycross, to nema s rally nic spolecneho. :)

    BTW na vsech obrazcich k recenzi je auto rozflakane. A na vsech jsou sektory trate obarveny cervene. Autor je asi vazne znalec a pan pilot.
  • Nejlepsi WRC udelali tvurci Motorstorm.Na ps4 by to byl narez.Skoda ze nepredelali na ps3 do HD posledni WRC exluzivne na ps2.Myslim ze to byli chlapci s evolution studio.
  • PLuto.petr
    Tak jsem si WRC 4 vyzkoušel a... ...směle ji hodně brzo smazal. Obdobně jako předchozí díly je to spíš nepovedená bohapustá arkáda nemající s realitou, kromě "reálných soupisek", nic společného. Je to ostuda honosící se značkou oficiálního mistrovství světa. A je paradoxem, že nový slovutný promotér mistrovství světa, který za rok své existence prakticky nic nedokázal, se chlubí titulem WRC 4 jako jedním ze svých největších úspěchů za sezónu 2013...
    • jindra.veliky
      Tak si táhni jezdit právy rallye ven
      • nový hitman mě taky zklamal, ale už mám objednanou bouchačku a budu ho hrát venku v reálu.
      • PLuto.petr
        To je jako říct hráčům Fify nebo PES, ať si nestěžují, že předložená hra nemá s fotbalem skoro nic společného kromě trávníku, míče a správného počtu hráčů a ať si jdou radši hrát sami ven. A nebo kdybych to obrátil, tak můžu říct tobě, ať se nestaráš o rallyové hry a táhneš si za svou Larou...
        • Kinet1c
          ved fifa a pes ma spolocne s futbalom iba travnik a hracov, pohyb a ovladanie lopty bude mat stale daleko od realneho, takze toto je to iste, hra ma daleko od viac menej praveho rally, ale nie je tak brana, co je skoda, lebo prave WRC by malo byt to cim je rally, ale ono nie je zial, ale ked si to odmyslim, tak sa v hre celkom bavim, nie je to nic extra, ale da sa to. Jasne ze to nie je simulator, ale od milestonu wrc nikdy ani nebolo simulator, skor je si myslim hra urcena pre sirsie publikum pre takych ludi, ktory nechcu nejaky hardcore simulator, iba si tak zajazdit a vychutnat si svojich znamych pretekarov aj ked len na obrazkoch, alebo ja neviem, skratka ako WRC to zlyhalo ako hra ani velmi nie, iba je zle na tom to, ze oproti minulemu dielu zmeny skoro ziadne
          • PLuto.petr
            Jo, s tímhle názorem souhlasím. Moje přirovnání s fotbalem Velikého Jindry. Závodní hry se vždy dělily na ty, co se pokouší o simulaci a na skutečně arkádové. Problém je v tom, že tvůrci WRC 4 vydávají za simulátor, kterým rozhodně není. A myslím si, že by oficiální hra měla být více realistická (přidání i arkádového módu by samozřejmě nebylo na škodu). Sám jsem spíš pro realističtější hry, ale svého času jsem si hodně ujížděl třeba na Screameru 2 právě od Milestone.
  • 3ka se mi poměrně dost líbila, ale tohle teda ne, to šlo z disku doslova po 10ti minutách.
  • Nedá mi to, ale vzdycky si u nový rallye hry řikám, proč zrovna v oblasti jako jsou závodní hry nejde vývoj dopředu tak jak by měl. Pořád je král RBR a to je už docela dědeček. A zrovna v tomhle žánru to není kvůli nějaký nostalgii.
    • protoze vyrobci her nejsou zadna charita a hra pro uzke spektrum hracu se jednoduse nevyplati. na tom prece neni nic nelogickeho. *3*
    • Odpovědné osoby zajímá jen vývoj zisku, kvalita hry samotné není kritérium. Hry jsou prostě a jednoduše ve stejné fázi stagnace/degenerace, jako filmy a hudba. Je třeba počkat, on se nějaký (pravděpodobně nezávislý) vývojář s úmyslem udělat kvalitní rally objeví. Mezitím bude trh pravidelně krmen lejnem, dokud to bude rentabilní.
      • jaka stagnace a degenerace se nachazi u filmu? V cem se lisila tvorba pred nejakymi 20 lety apod.???? Ty budes urcite jeden z tech hnidopichu, co nechodi do kina, cumi na filmy na 20 palcovem monitoru, nebo jeste lepe na notasu a rika si jake jsou ty filmy o nicem, ze? *7*
        • Na těch filmech něco bude, ale ne že by se teď točily horší... Spíš je to tak, že to, čemu se dřív říkalo Béčko, je dnes blockbuster *1* Dobré filmy jsou pořád, jen těch špatných je ještě víc, protože lidi na to chodí - stejné je to s hrama. WRC vychází, protože se to dobře prodává. Znám pár lidí, kteří říkají, jaká je nové WRC blbost, ale stejně si to koupili, protože "nic lepšího teď není no... "
          • si asi pletes pojmy s dojmy. Beckovy film je primarne o nizsim rozpoctu a z toho duvodu nemuze dostahovat Ackovych kvalit v hereckem obsazeni, vyprave atd. casto ani kvalitou scenare. Blockbustery naopak patri k nejnakladnejsim filmum. A kdyz na ne jde clovek do kina a vi na co jde, tak nemuze byt zklamany. Ale jak uz pisu vys, kdyz se na takovy film podivas na malem monitoru s nejakymi chrchlaky jako zvukovou kulisou, tak je logicke, ze ten film neocenis, protoze se pripravis o 90% zabavy svoji "kino vybavou" *3*
            • Jo, sledovat film se špatně zaostřenou promítačkou, rozmazaným a vyblitým obraze v kině plném křupajících a šustících lidí je opravdu bomba... Nejsi ty nějaký majitel kinosálu, který se zoufale snaží nahnat víc lidí do kina? Bluray ftw
            • Nezlob se, ale ani metrova televize nestaci na ten opravdovy prozitek poradneho blockbusteru, kde audiovizualni stranka tvori 80% zazitku filmu. On je docela i rozdil videt film v hlavnim sale multiplexu nebo po dvou mesicich produkce v nejakem malem vedlejsim sale, kde je polovicni platno. Samozrejme nektere filmy nezachrani nic, ale jednoduse je to sakra rozdil sledovat film urceny pro velke saly na televizi, nebo jak nekteri "intousi" sleduji na svem notebooku apod. a potom film kritizuji.....
            • Já si pouštím všechny filmy na stolním BR přehrávači, taže sem prosím tě netahej nějaké chrchláky a špatný obraz. Já jsem velký filmový fanoušek a navíc pracuji i v řemesle, takže fakt nejsem ten typ, který čumí na pármegový divx :-) . Jinak to, co jsem psal, bylo myšleno s nadsázkou, proto ten vytlemený smajl *3*
  • Kašlete na WRC. Assetto Corsa (byť zatím jen beta) je na světě *14*

    http://www.virtualr.net/assetto-corsa-beta-version-available
    http://store.steampowered.com/app/244210

    http://www.youtube.com/watch?v=2CxukivksF8
    http://www.youtube.com/watch?v=ksG-ffMfvi4
    http://www.youtube.com/watch?v=scdjJBXKGqw
    http://www.youtube.com/watch?v=398ltOflA4o
    • Hanzales
      Já právě po práci strávil v AC 102 minut a pos.. jsem se, poch... jsem se, udělal jsem se a jdu zase jezdit! Ten Lotus v tech preview byl fakt prdítko, kde to nevyniklo ;o) TC Off a hurá do boje :)
    • Jack1947
      No , jo jenze rallye zadne. *9*
      • Tohle prostě smrdí benzínem, rizikem, adrenalinem, technikou, nerovnostma, prachem a vsim tim proč maj lidi rádi rallye...a to i přes technicky omezení tý doby....

        http://www.youtube.com/watch?v=IXWEZSTDDK0
        • Hanzales
          K propagaci třeba zvolit vhodné video ;o)
          http://www.youtube.com/watch?v=GtkNSnmhqv8&hd=1
          • Ten se u toho "válí" jak na sobotním cigárku. Můj jízdní styl je trochu agresivnější. :-)

            http://youtu.be/R9Af6vX0Hfg
            • ok, diky za info, ja si vybavuju jen radici paky, tak nejak mi to k rally sedi vic.
            • Duncan66: Focus WRC 06 měl řazení pod volantem, stejně jako všechny ostatní WRCčka v té době... *7*
            • proc neradis radici pakou jako to delaji hosi v rally ale radis pod volantem??? resis nejake mody a realnost, ale radis jinak, nez v realu, ikdyz bys mohl *7*
            • no mozna se "vali" ale jeho jizda vypada mnohem realistictejsi a to nejenom diky lepsi fyzice. Tocis otacky moc nadoraz, motor by to nemel sanci ustat, pouzivas vubec 5ku a 6ku ? A pak vsechno rves do volantu. V realu by gumy stopu takto neudrzely. Je dobry pred zatackou vyuzit dobrzdeni pro nasmerovani vozu pro vyjezd ze zatacky a ne kroutit volantem uprostred zatacky jak o zivot. Brzdeni prenasi vahu na predni napravu a vuz lepe zataci, je vhodne toho vyuzivat. Ale dulezite je ze te to bavi. *3*
            • Hanzales
              Pěkný, moc pěkný! ;o)
        • Jack1947
          Skoda, ze Burns umrel tak brzy... treba by byla slibna serie. *9* Ano, paradni Rallye , opravdove po Mcrae a jeste se super dabingem, kde jsou dnesni rallye? Nikde Obstojne to bylo jeste v Dirt2 a potom v prach se obratilo. *7*
          • Řekl bych, že Burnsova smrt žádný vliv na další potenciální díly neměla. Pokud vím, RBR bylo pro autory dokonce nerentabilní (!) a i kvůli tomu nakonec zkrachovali.

            Za řeč stojí ještě DIRT 1 s modem na fyziku
            http://www.youtube.com/watch?v=p2MP8ST6CGw

            Existují nějaké nezávislé projekty od hardcore fandů RBR, ale kdy a jestli vůbec spatří světlo světa, čert ví... (tuším, že i Češi něco kutí)

            http://www.virtualr.net/grally-first-in-game-preview

            Jinak stále nezbývá nic než RBR + mody. Já osobně mám rallye rád, ale ještě o trochu raději mám okruhy, takže momentálně si nestěžuji...
            • Hanzales
              Já na rally taky RBR (RSBR2013), to dokáže s člověkem za volantem pěkně zamávat. Jinak Dirty samozřejmě taky můžu, na oddech je to někdy náhodou s dobře nastaveným volantem dost skvělé, arkáda, ale skvělé :) Nicméně teď s tím AC nevim nevim, nějak jsem na tu dobu kompletně zapomněl na RF2, pCars a R3E. Jestli v AC příští rok implementují i realtime denní dobu a počasí, tak to bude prostě numero uno! Už v téhle fázi mně to baví více, než všechno ostatní.
            • PLuto.petr
              Smrt Richarda skutečně neměla na celou sérii valný vliv. Tvůrci bohužel zkrachovali prakticky s vydáním prvního dílu, který sám o sobě neobsahoval vše, co tvůrci chtěli a měli v plánu. Prakticky hned po urychleném dokončení a vydání se rozprchli do jiných studií.
  • ja uz mam prejdenú polku šampionátu a je to super grafika fajn hratelnost super.... nebanujem co som kupil
  • Cosi
    Ve Fight Clubu bylo řečeno, že Recenze na COD: Ghost, potažmo Battlefield 4 bude v neděli možná v pondělí.
    • sleepless
      Recenze na obě hry vyjdou zítra, ještě oba kluci chtěli dnes v noci hrát, aby si byli jistí.
      • Hehe, tak tohle se mi stejně vždycky líbilo:)...to by se doma odůvodňovali přesčasy:D.
    • Ja ti spravím recenziu ak si chceš kúpiť vojnovú hru..

      ak máš rád simuláciu a čo najviac reálnosti Arma 3
      ak máš rád casual strielanie na oddych Cod Bo2
      ak máš rád niečo medzi Battlefield 4
      ak sa nemáš rád Cod Dogs
      • Asharak
        + pokud si chceš zahrát zajímavou kampaň v FPS, nekupuj BF4 *10*
    • who cares? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit