Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Jen tak pro zajímavost.....napadá vás herní série na PC, která má víc dílů než právě NFS? :) Rychle mě nic nenapadá.
    • CoD? :D
      • PC NFS - 20 ; CoD - 10; -> NFS > CoD; -> NFS! ( http://youtu.be/barWV7RWkq0 ) a hledání jinde.
        • Jack1947
          Final fantasy ne ? I kdyz asi NFS valcuje v tomhle ohledu vsechny hry. *15*
          • Kolega ale stanovil podnímky na hry pro PC. FF tady nemá roli a navíc na NFS i tak nedosahuje. Samozřejmě, kdyby se měly dělat všechny platformy, tak ty čísla porostou nahoru, páč existují bokovky na handheldy a kdesi cosi, přičemž by to nakonecvyhrál snad jen Mario a jeho tisíc variant.

            Ale v případě PC platformy asi skutečně není značky, která by překonala NFS na počet dílů.
            • Odulin
              Jj, přesně jak píšeš. Kdyby šlo o jakoukoli platformu tak by to vyhrál jasně Mario. *1*
            • Jack1947
              Coz je velice smutne, zvlaste kdyz ta kvbalita od kazdeho dilu (temer) sla sestupna smerem dolu. (skoro) *9*
  • Lidi z EA už neměli páru, jak hru udělat, tak šli do nejbližšího McDonnaldu, kde si všimli jednoho hyperaktivního klučiny v dětském koutku, všude kolem sebe házel balónky a křičel... Zeptali se ho: "chlapečku, jaká hra by se ti líbila?" a on na to "chci auta, auta které budou šlehat modré lejzrové paprsky, chci aby dělaly salta ve vzduchu a při tom z nich létalo milion střepů, chci abych mohl i bourat baráky a chci..." v tom si ho vzala zpátky maminka a rozzlobeně se ohrnula na neznámé lidi "nechte mého postiženého kluka na pokoji!" Borci s EA opustili herní koutek se spokojeným výrazem, vrátili se do kanclu a začli pracovat na novém NFS.
    • myslim, ze to nebylo dite:

      http://www.subaruclub.cz/graphics/user_images/6018/full/2841_homer-car.jpg
  • BackdoorBandit
    Hmm... vyzerá to ako.... pekná kokotina. NFS Underground 2 sa s ich prístupom asi už ani len nevyrovnajú , nedajbože ho prekonať. Radšej ho strčím do tej starej , opitej čo sa tu furt premáva po meste , a ponúka fajku za cigaretu, ako keby som to mal čo i len stiahnuť. Tfuj
    • nfsu2 je uplne rovnaka konina ako toto
  • Z NFS se stala nežádoucí frackoidní slátanina
  • Ano,ano Lamborghini co skočí z 50 metrů šipku na silnici, tak výsledek jsou jen jiskřičky a jede se smělé dál... typické NFS...
  • Zítra večer to vychází, to jsem teda zvědavý, na takových 70 procent (počítal jsem to) to bude zase ptákovina .. aneb další hřebíček do rakve NFS :(
  • *1* *1* *1* *1* *1* nééé, prosííííím už nééé *1* *1* *1* *1* *1* *1* mě z toho smíchu strašně bolí břicho *1* *1* *1* *1* *1* už prosím nééééé *1* *1* *1* *1* ...
  • nekromant33
    Podle prvních reakcí.. hm.. Někomu stačí hodně málo ke štěstí viz hodnocení Most Wanted 2012 a Hot Pursuit 2010 na metacritics. Tam jsem pro jednou plně ztotožněn s hodnocením users. A Rivals z toho, co jsem viděl nevypadají na nějaký výrazný krok stranou od půměru.
    • tak nejak, hot pursuit prumerna zivacka a most (un)wanted *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit