Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=97VG1r9LLH8
  • Nuda, nuda, šeď, šeď... To vážně vypadá, že pro lidi, kteří chtějí normální závody v autech, je Project C.A.R.S. jedinou spásou. *7*
  • Jen ze zajímavosti jsem si dohledal kolik už NFS her je. A je jich 20 jen na PC. Já osobně skončil u Most Wanted z 2005 (pro mě poslední dobrý díl) a nemyslím si, že mě tato série ještě někdy donutí ji věnovat pozornost
  • Já vám nevím.No to lambo, jak spadlo z té výšky dolů a jelo dál?Vrazí do skleněného baráku a vněm velké prázdno, prostě nadizajnové jen na oko jinak to vše postráda veškerou logiku.Já vím, že utoho se nemá hledat logika je to přece hra uniž se má odpočinout.Prostě se mi zdá, že EA na to kašle, chrlí kraviny jedna za druhou a my opilí chlebem to budem žrát i kdyby to byl sebevětší brak.Vím, jak to bude krásné a akční.Auta, grafika, akce, ale možná by si hráč za jeden papír za takový brak měl zasloužit něco propracovanějšího.Inu, když ty hry jedou jak na běžícím páse každého půlroku, tak je dost naivní chtít promakanou hru ve všech detailech že?
  • JohnyTheZik
    Kdyby udelali stejnou hru, jak bylo tehda U2, tak by to lidi nehrali. Vazne, zkuste si to, zas tak zabavny to neni.
  • davidBray
    ano bylo to tak, legendární třetí díl, neměl model poškození !!
  • myslim, ze to nebylo dite:

    http://www.subaruclub.cz/graphics/user_images/6018/full/2841_homer-car.jpg
  • nighters
    Já považuji U2 a MW za vrchol NFS série, pro mě je tuning to hlavní na NFS.
  • a bylo nfs taky o tom že jste do toho domu bourali čelne a pak jeli klidne dál? nevím, starší dily jsem nehrál ale jestli jo, nic to nemeni na tom že je to demence. btw 1 lajku, fakt nenapadne *7*
  • Ja bych k te hre pribalil lubrigacnej gel a 45 cm drevennyho ptaka ohnivaka *1*
  • No bude to mega gej kinder arkada pre sproste deti *11*
    škoda a len s placem spominat na NFS 5 *14*
  • davidBray
    trojku jsem dostal od rodičů na Vánoce !! tenkrát :)) a měl jsem 3Dfx, to byla grafika !! Já hrál za cajty a brácha závodníka, split srceen. Ach ta nostalgie :) ale třeba dvojka taky nebyla špatná. A 4 taky ne a poršáci, to byla třešínka :)
  • Odulin
    Jj, přesně jak píšeš. Kdyby šlo o jakoukoli platformu tak by to vyhrál jasně Mario. *1*
  • jj, prvni most wanted me taky bavilo asi jako posledni z nfs, ten spravnej pomer arkady, zavodu a honicek pro me
  • to cislovani je problematicky (nfs nevychazelo jenom na pc), ale rict realnej model poskozeni tomu, co se jednou objevilo... dobrej for *5* ale III a IV me teda bavili nejvic, ta IV i s tim pseudomodelem poskozenim a karierou mozna uplne nej
  • tak nejak, hot pursuit prumerna zivacka a most (un)wanted *5*
  • Ke speciální edici dostanete dudlík a nočník s logem NFS
  • Jack1947
    Coz je velice smutne, zvlaste kdyz ta kvbalita od kazdeho dilu (temer) sla sestupna smerem dolu. (skoro) *9*
  • Kolega ale stanovil podnímky na hry pro PC. FF tady nemá roli a navíc na NFS i tak nedosahuje. Samozřejmě, kdyby se měly dělat všechny platformy, tak ty čísla porostou nahoru, páč existují bokovky na handheldy a kdesi cosi, přičemž by to nakonecvyhrál snad jen Mario a jeho tisíc variant.

    Ale v případě PC platformy asi skutečně není značky, která by překonala NFS na počet dílů.
  • Jack1947
    Final fantasy ne ? I kdyz asi NFS valcuje v tomhle ohledu vsechny hry. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit