Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    NFS nebylo o tuningu.....Ten přinesla až 9. hra v sérii. A pak to šlo pomalu do hajzlu celé. U1 a U2 byly skvělé z pohledu tuningového snílka, jinak otřesně nevyrovnané závody, absence policie, nudné prostředí. To částečně napravilo Most Wanted, kdy odstranilo absurdní neony, nesmyslně dlouhé závody a přidalo obyčejné prostředí a policii. A pak už raději zapomenout, co vyšlo. Možná ještě HP z roku 2010 je dobrý NFS, obyčejná arkáda, která neurazí. Shift nesl pouze název NSF, z původní sérií to mělo asi společné tolik, co má CoD a kvalitní FPS. A zbytek jako Carbon, NFS World, Undecover, The Run a nové Most Wanted (mimochodem aby hra dva měsíce po vydání AAA titulu stála 300 Kč je vypovídající o její (ne)kvalitě). NFS jsou či spíše byy arkádové závody se skvělými auty, úžasné trati, honičky s policií atd. Nebylo to o destrukci ala burnout, realismu ala Grid 1 atd. To nejsou NFS a já ani takové nechci.
  • PC NFS - 20 ; CoD - 10; -> NFS > CoD; -> NFS! ( http://youtu.be/barWV7RWkq0 ) a hledání jinde.
  • nighters
    Nechápu je. Hraje to z toho studia někdo, pustil si to někdo z nich, ví vůbec co dělají za hru a nebo jen příjdou odpracují své a jdou domů? Je z nich někdo hráč? Kdyby si aspoň přečetli komentáře fanoušků, možná by to nebyla další vypatlanina. Podle traileru asi tipuji ,že tam nebude tuning?
  • CoD? :D
  • *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • je to jako čínské kug fu, kde jsou létající a neprůstřelní číňané. Je to dost laciné, ale pro méně chápavé to snad bude i stačit.
  • Jack1947
    Konecne, tim vydanim zkonci dalsi VIDEO/clanko manie AAA hry NFS, skoro si rikam az tyhle humbuky zkonci bude jeste o cem psat? *15* *2* .
  • Veskoslav
    Já nevím, co se lidi rozčilují:-D Typické NFS bylo, že jste s Diablem ve 300 km/h prosvištěli zatáčku, zadkem oprášili stěnu domu a ještě se vyhnuli polecejnímu autu. A je vidět, že spousta zdejších si myslí, že toto je NFS či U2. Ne NFS je III. díl a V. díl. Ty byly nejlepší. Mě osobně bavila IV, která přinesla reálné poškození, ale to nebyly pak už arkádové závody jako ve III. dílu. NFS nikdy nebyl o destrukci a reálném modelu. To si pletete herní série....
  • mne sa este paci na zaciatku traileru ta veta, ze next-gen is impressive :D :D hajpuju to jak keby to bolo nieco prevratne, vymyslene vcera, pritom ta technologia a vykon na to tu uz je velmi, velmi dlho, uz davno sa daju spravit lepsie veci, ale tak pustaju to na nas postupne a tvaria sa wow ake nieco neskutocne sme vam priniesli :D
  • nfsu2 je uplne rovnaka konina ako toto
  • Odulin
    Jen tak pro zajímavost.....napadá vás herní série na PC, která má víc dílů než právě NFS? :) Rychle mě nic nenapadá.
  • Lidi z EA už neměli páru, jak hru udělat, tak šli do nejbližšího McDonnaldu, kde si všimli jednoho hyperaktivního klučiny v dětském koutku, všude kolem sebe házel balónky a křičel... Zeptali se ho: "chlapečku, jaká hra by se ti líbila?" a on na to "chci auta, auta které budou šlehat modré lejzrové paprsky, chci aby dělaly salta ve vzduchu a při tom z nich létalo milion střepů, chci abych mohl i bourat baráky a chci..." v tom si ho vzala zpátky maminka a rozzlobeně se ohrnula na neznámé lidi "nechte mého postiženého kluka na pokoji!" Borci s EA opustili herní koutek se spokojeným výrazem, vrátili se do kanclu a začli pracovat na novém NFS.
  • BackdoorBandit
    Hmm... vyzerá to ako.... pekná kokotina. NFS Underground 2 sa s ich prístupom asi už ani len nevyrovnajú , nedajbože ho prekonať. Radšej ho strčím do tej starej , opitej čo sa tu furt premáva po meste , a ponúka fajku za cigaretu, ako keby som to mal čo i len stiahnuť. Tfuj
  • Z NFS se stala nežádoucí frackoidní slátanina
  • Ano,ano Lamborghini co skočí z 50 metrů šipku na silnici, tak výsledek jsou jen jiskřičky a jede se smělé dál... typické NFS...
  • Zítra večer to vychází, to jsem teda zvědavý, na takových 70 procent (počítal jsem to) to bude zase ptákovina .. aneb další hřebíček do rakve NFS :(
  • *1* *1* *1* *1* *1* nééé, prosííííím už nééé *1* *1* *1* *1* *1* *1* mě z toho smíchu strašně bolí břicho *1* *1* *1* *1* *1* už prosím nééééé *1* *1* *1* *1* ...
  • nekromant33
    Podle prvních reakcí.. hm.. Někomu stačí hodně málo ke štěstí viz hodnocení Most Wanted 2012 a Hot Pursuit 2010 na metacritics. Tam jsem pro jednou plně ztotožněn s hodnocením users. A Rivals z toho, co jsem viděl nevypadají na nějaký výrazný krok stranou od půměru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit