Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Sorry, videa od CynicalBritta mam celkem rad, ale zrovna tohle na NFS je smesny, ve spatnym slova smyslu.
    Vlastne tam vubec nic neukazal, mohl na zacatku rict, ze bude jen nadavat na lock na 30 fps a na nepreskocitelny videa, nemusel bych na to vubec koukat. Jestli to je duvod, proc hru takhle hanit.. Guess what -> Watch Dogs bude pravdepodobne taky bezet jen na 30fps...
    • walltar
      Žeby nové opatření proti pirátství? Protože pokud pojede Watch Dogs na 30FPS, tak se nebudu ani obtěžovat ho stahovat. Myslím, že to je jeden z hlavních důvodů proč hru odepsat jako odpad. Pokud nemají zájem udělat port pořádně, tak ať ho nedělají vůbec. Já si rád semtam nějakou hru z konzole rád na PC zahraju, ale ne budu lim platit za nehotový šunt.

      A jinak se CBmu nediví, že natočil co natočil ... pokud hra za takovou cenu předvede to co předvádí NFS, tak nemá cenu jej rozebírat. Jediné co má cenu je hodit ji do koše. Vždyť ten člověk nadává, když mu hra nejede 120FPS ... Stačí upozornit lidi aby se od takového šuntu drželi dál, netřeba to rozebírat do podrobna.
      • C-BEAM
        30fps v závodnej hre je výsmech.
      • Keyz
        Co je smutné, že udělat základní port aby byl slušní není nijak složité (vyz jak rychle jsou patche venku co to upraví od lidí anebo tvůrců).

        Nastavení čudlíků debilní, to samý krkolomný pohyb a komedie okolo FPS tomu dává korunu. 30 anebo 60 nic mezitím ani nad tím mít nesmíš jinak se to podělá...

        Škoda, že recenzent byl tak mírný a je to vlastně OK....
        • walltar
          Ona je podle mě škoda, že i dost lidí je ochotno to přejít ... prostě je potřeba říct "tohle ne!" a nekoupit takovou hru. Indie hře, která stojí 10$ technickou stránku klidně prominu (i když lock na 30FPS bych asi nerozchodil ani tam) ... ale musí v ostatních stránkách být o to lepší. Ale AAA titul nemá omluvu ...
          • Keyz
            Moje řeč, pak není tlak na tvůrce v ničem. Na PC to sice někdy zachraňuje komunita ale to není vždy možné. Opravu lepší to pečlivě pozorovat když nejsou dema a pak se na to třeba vykašlat a koupit třeba tu indie hru apod.

            Tedy 2 nexgen věci co jsou taky na PC jsou technicky na ho*no na PC. To je zajímavý *1*
            Jedná se seká skoro všude i když na to nevypadá a další jede všude pomalu, protože to je tak nastaveno.
  • + zprasená grafika .. stejně jak Battlefield 4 to nevypadá. Je to pěkně prasáckej port z konzolí. Žádný vyhlazování fps lock a LOD na dálku hrůza a co mě nejvíc se*e je ten jakože 3D efekt u stromů nebo u hran hor atd . děs
  • Docela mě to zaujalo, ale s 30 FPS si to můžou strčit do zádele.
    • -GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60.0
      a EA už na tom prej pracuje
      • Keyz
        To neřeší. Pak musíš mít zase přesně 60 FPS.
        • taky proto se tomu říká workaround a ty nikdy nefungují přesně :D o tom že musíš mít přesně 60 vím, ale jak je ta hra náročná ? já ji nemám, takže netuším
  • 6/10 když nešňupáte koks...
  • nejhorši hra jakou sem za 10 let hrál.jediná dobrá zpráva je že horší už to být nemůže :D 0/10
  • Miserius
    No super... Já se tu (asi jako jedinej *1* ) zastavam Most Wanted 2012 uz od vydani a to hlavne diky propojeni singlu a multaku... Jestli tohle je jeste lepsi tak musim pořídit... Doufám, že to bude mít na ps3 více lidí z games, můžete si mě přidat (hilts663 - pořád tam mam muj ksicht na billboardech a jako avatara, ani nevim jak se to tam dalo a jsem linej to měnit, to jen aby se někdo nedivil - v Most Wanted se tam na pár z vás ksichtim už dlouho *1* )
  • B.o.b
    Ondřeji asi jsi mě přemluvil. *4*
  • No ja teda neviem, nie som ziadny hardcore závodník, ale mne vpodstate každé nfs okrem Run prišlo ako fajin pohodové občasné zazávodenie si. A toto Rivals mi príde úplne vpohode. Nechápem rovnako prečo niekomu tak strašne vadí lock na 30 fps, veď to neni žiadny simulátor ktorý vyžaduje extrémnu presnosť, optimalizácia super, na 4 roky starom PC mi všetko beží na tých 30 fps na full, žiadne frame dropy, keby locknú toho neoptimalizovaného nového Assasína, tak by som bol len rád...Tým nechcem povedať, že som za lockovanie fps, len radšej budem hrať všetko v konštantnom framerate ako keby to má skákať hore-dolu. Jo a grafika nemá chybu, okrem katastrofálne soundtracku, ktorý som vypol a už nikdy nezapnem, super diel.
    • Run neuražaj to bolo jediné NFS od prveho most wanted čo adrenalin dvíhal v jazde a zažitku z jazdy
    • GlaDOS
      To je jedno, jestli jde o simulátor nebo arkádu. Na jakoukoliv hru s rychlým pohybem je 30 fps málo. A svázat vykreslovací kód s herním je extra prasárna.
      • -GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60.0
        workaround než si EA uvědomí, že PC není konzole...
        • resshi
          Tohle platí jen pro mašiny, které nepadnou pod těch 60fps, jinak se to zase dojebe.
          • workaround mluví sám za sebe, ale nikde jsem se nedočet jak je ta hra náročná.
  • když už zbraně, měly být jak z rollcage :-P
  • Čo to jako je?! Pustím hru a musím pozerať 2 dlhé, nudné a afektované cutscény (to by som im ešte odpustil keby sa dajú preskočiť). Výber polície alebo závodníka... kde som to len videl? Prolog/tréning jak pre dementov ktorý sa dal vysvetliť aj počas "jazdy" a nie o tom robiť samotnú cutscénu. Prepracovaného tuningu sme sa zase nedočkali namiesto toho pridali nejaké pikačoviny typu EMP. To je totiž to čo závodná hra potrebuje! "Next gen" hra ktorá je locknutá na 30FPS (a po unlocku je zrýchlená)... k tomu nemám čo dodať. Optimalizáciu vývojári nepoznajú už dlhšiu dobu asi to "oddelenie" zrušili (hra sa trhá rovnako na Ultra ako na Low). Keď si chcem pauznúť hru kôli záchodu alebo prenastavení hry stlačím ESC, zobrazí sa menu.... ale počkať prečo hra beží dalej? Hru som hral 2x asi po 15 minut a som sklamaný a znechutený... Posledné NFS ktoré stálo za to bolo Carbon. Moje hodnotenie je 4/10. Jediné čo môžem pochváliť je soundtrack ktorý mi sadol dokonale.

    Anglicky znalý ľudia si môžu prečítať skutočný review hry tu:http://www.metacritic.com/game/pc/need-for-speed-rivals/user-reviews

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit