Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • preboha tá hra sa nedá ani len pauznúť no...nudnejšie a slabšie ako mostwanted2012 horší zvuk vozidiel slabé efekty iskričky a tak dookola nudné požiadavky čo máte splniť...policajti už len klišé.moc slabá hra
  • zdravím chci se zeptat jak u nfs rivals vytvořit nový profil resp. jak odinstalovat hru protože buď sem deb*l nebo sem na to nepřišel.
  • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Dobrý den, potřebuji prosím poradit, jak můžu do této hry přidat druhý ovladač na x box 360. Jednoduše řečeno, aby táta se synem mohli hrát spolu(proti sobě), každý se svým ovladačem a se svým autem. Nedaří se nám to, vždy máme pouze 1 player. Děkuji za odpověď.
  • Najdebilnejšia hra áku som kedy hral policjati neujdeš im vobec ked ich je viac zničiat ta 2-3 nárazmi .. napr. policajné camaro alebo mercedse ide tak rýchlo ako lamborghini aventador v ktorm idem 370 zo zapnutým turbom zaujímave ... celhá hra jedným slovom je na P I Č U
  • Najhoršia hra aku som hral graficky parádna ale tí policajti to je niečo neskutočné ujst im neviete ked sú na vás nalepený nepomože vám ani turbo a hp vam stiahnu za chvílku .....
  • Nejhorsi hra kterou jsem nehral,nejde pripojit volant.hra zadny nepodporuje.je to uplne na ho....proc vydavate zavodni hru ktera nepobere zadny volant????koukejte si koupit nejake auto a misto volantu si tam pridelejte dve sipky a poznas jak kretensky se hraje vase hra vy ko........ od need for speed.
  • Zdravím tento problem mam i ja uz je njaka cesta jak to obejít ?, díky
  • čawte silno to chcem kúpit za cenu a grafiku ale hlavne za volant Tak prosím poviete mi či sa to dá hrať aj s volantom ?
  • Jsem sklamaný z teto hry při hraní naskakuje mapa nejde to stopnout policie po vas de i když jste nic neudělali zatáčení taky nestoji za nic tutoriál nejde skipnout
  • ¨Ty kua nebudeš !
  • Co to meleš za kraviny?? Originál jsem měl hned ze startu a za 2 týdny letěl z domu...strašná kokotina hlavně ten jejich vychvalovaný AllDrive ...6 online aut na celou mapu... proboha....to Total Racing z 94 byla kvalitnější zábava....
  • mám ps3 a hraju rivals občas sám, projel jsem to, jen mi chybí odemknutí pár policejních aut a jedno normální modré BMW, nevíte jak odemknout všecky auta? jinak můj nick je : KLT-CZE
  • PS: mám vlastně problém, možná by jste věděli jak se toho zbavit.. při hře mi nejdou víc jak dvě tlačítka na klávesnici najednou, v ničem jiným mi to nedělá :(( je to celkem problém, jedu, zatáčim a už nemůžu použít nitro, nebo pursuit tech, atd.. nevíte?
  • Čus, hraju to na noťasu připojenýmu k HD 19palcovýmu monitoru a grafika je prostě skvělá :P nevim co by jste chtěli =) Co mě na hře sere, je kamera proklatě nízko, takže před sebe skoro nevidim. Dál policie která honí jinýho grázla, já stojim u krajnice, večeřim a oni se zaství a vrhnou se po mě.. jinak mě šla hra pustit úplně bez problémů na první pokus. To intro bych ještě snesl jednou, ale ten tutorial mi teda taky trhal žíly. Mam Intel Core i5 4200M, 8GB ram a GeForce GT740M.. 2 měsíce starej notebook za 16 000,-
  • Zdravim.. bohužel tenhle problém mam i já je to tím ze nemate oficiální xbox od Microsoft hra je uplne nepoužitelná pokud tu nebude někdo chytrejsi a neporadi co nainstalovat za program a tím to obejít
  • a boží je i loading pokud chcete naběhnout nějakymu pirátovi... obvykle než se dostanete do akce tak pirát je už v domečku *16* Jo a mluvím o verzi pro PS4ku
  • Asi sem koupil jinou hru ... All drive se změnil v kempení u benzinky.. po třech dnech hraní žádná změna ( hra za policajta - Nuda ). Jako rival už mam odemknuty vše a skončil sem u 43. bodu z 60ti. Za švestku 35.

    Za mě 5/10, na singl sem si moh zopakovat Most Wanted, na mulťák cokoli jinyho, když hra dovolí opravování v tak kratky době že to je k vzteku a instantí zmizení v hideoutu naprosto odradí jakyhokoli policajta něco honit.

    Na mapě není vidět zda je "bandita" v nějakym zavodu či jen trolluje ai policajty, prodoužení cooldownu opravování a minimálně 5 sekundovy cd než auto zmizne v hideoutu by hodně zvedlo hratelnost za švestky.
  • Ahoj,moc prosím o radu koupil jsem klukovi nfs rivals a nejde nám to vůbec spustit na xbox360.Píše mi to v angličtině,že to potřebuje 1,6 gb na hard disku.Místo na hard disku mám.V čem je problém.Díky za radu
  • Tak sem si to koupil (ve slevě samozřejmě)
    Na začátku dementní tutoriál, kterej mi zkazil "chuť " do hraní.
    Po něm mne hra překvapila je docela zábavná hlavně v mulťáku.Sice jsem tu našel úplně dementní chyby ale jinak dobrý. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit