Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen strucny dotaz jak je to s tou podporou volantu. Podporuje Rivals volant nebo ne. Dekuji za info.
  • Tak nic zmenil jsem nazor hra neni zas tak spatna-singl=hruza multi=super!!!
  • K temhle NFS-Rivals jsem pristupoval s neduverou ale jsem rad ze jsem to riskl, konecne se to zase hraje skvele. Nerikam ze je to dlouhodoba zabava ale uz jsem v ni stravil nekolik hodin a bavim se. Po letech zase hraju ty prave NFS ktere znam od prvniho dilu.
    Abych ale nebyl zase az prilis pozitivni, vyber aut je slabsi.
    Kazdopadne nerozhodnutym a zklamanym hracum z predchozich nekolika nemalo dilu doporucuji si hru aspon nekde zkusit a uvidite ze si zase dobre zajezdite .)
  • Dobra hra. Tesim se na pristi rok 2014 to bude jeste lepsi...Underground to nebude!!!
    Ja nevim co vas na nem bavi
  • Jo a ten vas Underground je totalni blbost.Nfs vzniklo prave na honickach s policii a nelegalnich zavodech.V Undergroundech jezdite nelegalni zavody Ale Co to?kde je policie.Vlastne si tam muzete delat co chcete.
    Jedina pozitivni vec je tuning ale na tom NFS nevzniklo.Jo a v Americe maji radi akci a ta v Undergroundech neni.Neni tam ani model poskozeni, policie, supersporty (lamborghini atd), dlouhy zavody, skokanky, stridani dne a noci,....Je to totalni blbost (slusne receno)
  • Jack1947
    Pravil kakat, budiz amen. Bratri. Alllelujah Jesus Chriest! *5*
  • Drzte hubu smradi hra je nahodou dobra.Nemuzete hodnotit svoji posranou warez verzi ale plnou legalni officialni verzi!!!.
  • Kdyz jsem poprvy spustil todle NFS, tak jsem si myslel, ze mam nastavenou grafiku na max jak se mi to sekalo...az pak jsem si vzpomnel, ze tam je ten 30fps lock :) To, ze se filmy toci 24fps, je bohuzel z duvodu setreni nakladu pri toceni, jinak by se davno tocilo v mnohem vyssim fps (nekteri to delaji).
  • Jack1947
    Tak si stezuj na EA ne tady ty bozi umuceni. *15*
  • Jack1947
    Gamepad je na to nej.
  • Pokud jsem si všimnul tak ani mys v menu nebo mapě a ty chceš volant :-DDDDDDDD
  • A jak se ti líbí overwatch?baví te jezdit a někoho honit a připojí se někdo a veme ti zbraně a zničí auto nebo vezme nitro.to je SUPER teprve.hrál jsem to a chmel jsem jak dbl takže v multaku se to hrát nedá a singl stoji za hvn
  • Nepodporuje volanty?????? *8*
  • Tak na tuhle hru jsem se velice těšil a chci jen upozornit a předem nahlásit, že na SP a hraji na PC.Mám rád "need for speed hot pursuit" a konečně jsem myslel že příjde pokračování.ALE a ALE nejdříve mě překvapilo nastavení FPS 30 a nic víc.Proč ? Na to je jednoduchá odpověď kdo za to může a to KONZOLE.Mě opravdu nezajímá jestli mají konzole slabý výkon, ale když si koupím hru a mám na to "našlapané"PC tak si to chci užít naplno a nechci být omezen.Jinak jízdní model je hrozný.Buď n NFS udělají, že auta plavou jako na vodě a nebo, že to může ovládat 4 leté dítě.Tak proč si kupovat takové hry.Call of duty ghosts (velikost 28 GB) je toho příkladem.Velké HRY strácejí na kvalitě a to hodně, ale peněz tady za to chtějí opravdu hodně.Vyšlo už víc článku na toto téma a hry se vyrábějí už v podstatě jen na konzole a podle toho to vypadá.
  • Tak to je masakr. Dalsi nefalsovany TVAROŽNÍK- presne ten ktery korporace typu EA primo miluji.
  • a jeste: uz jen to, ze sis to koupil zcela dobrovolne ledacos o tobe prozrazuje....
  • rakove namachrovane dnesni neuctive blbecky jako ty, bych bez milosti strilel, protoze je vas vic nez smeti!
  • Nie
  • ááá nechutný catch-up... takže fízli opět z 0-300km/h za 0.5 sekundy? To mi stačí...další zabitý nfs. *12*
  • Jack1947
    Ja tu vidim brecet tebe, jestli to bres tak ze kdo nekoupi je absolutni blbec kdyz ho treba mp u tehle hry moc nezajima. *3* Hraj si a nekecej z hladu, hlavne pal kde slunko nesviti. Nesud ostatni dle sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit