Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všiml jste si někdo zmínky o padající šikmé věži v Pise? Že by do hry byla plánovaná i část týkající se Pisánkého koncilu? *4*
  • BTW redakce, měli byste předělat systém komentů (klidně propojit to s FB), protože se z tohoto webu díky pár blbounům stává solidní žumpa
    • michaliuz18
      si az teraz zistil? tu behaju same mudre hlavy do 15 rokov
      • čobolius18: "ale vlastne na co sa tu bavim s detmi povedal som si co som chcel, dajte mi ban a kez by raz tato stranka skrachovala :D najhorsia stranka na hry kde su len same hejtujuce a placuce deticky a kde hodnotenia hier stoja za velke H"
        • michaliuz18
          :DD zajko moj este sto krat to pis .. a skopci mi to este raz ten moj koment paci sa mi ako ho propagujes , bud moj manazer pls, inak lebo ten koment hovori uplnu pravdu o tejto primitivnej stranke , šír ho aj dalej po inych sekciach a vsade kde mam komentar apson mi to robi dobre meno :D... je to akoby vase zrkadlo..., mozno si casom podaktory soplaci uvedomia aky boli primitivny ked boli maly , ale kazdy sme raz boli detmi :) za par rokov pridete na ine myslienky a budu vas bavit lepsie hry nez nejake strielanice atd , a nebudete hovorit dragon age tepla hra:D
    • walltar
      Já si myslím, že by možná stačilo vypnout anonymní psaní a prostě vyžadovat login ... pořád by to bylo dost trollů (ti jsou i když se spojíš s FB, protože není nic lehčího než si založit pár FB účtů) ale třeba to odradí ty líné co jenom přepisujou jména.

      Ale myslím, že úroveň nejde zvednout nějakou změnou systému pro uživatele ... nebo snad zdá se vám, že idnes a novinky mají diskuse na úrovni, jen kvůli tomu že tam musíš používat jméno?

      Bohužel lidi na internetu se chovají jako hovad* (mě nevyjímaje) ... a na tom už pravděpodobně nic nezměníme. Nejlepší je si najít na netu komunitu lidí a diskutovat tam..
    • No jistě a nesmíš zapomenout na twatter a šmírinG+ .. na jewtube je tento systém velice oblíben. *14* *3*
      • RegularJohn
        Tak zrovna youtube je příklad sám pro sebe. Google umí totálně domrvit vše, na co sáhne *1*
    • Jack1947
      Presne zadne propojovani se socialnimi siti, koukni se jak dopadl chudak YouTube kdyz si ho vzal do parady Google+. *13*
    • walltar
      Jenom ne Propojení s FB ... bych potom nemohl komentovat.. *9*
  • Neví někdo nejlépe s redakce *4* odkud Dan pochází ??díky za odpověd
    • Z pekla *3*
      • Phillios191
        stačí za googlit ;)
    • Phillios191
      z Turnova :)
    • Myslim ze z Brna.
      • Fakt? já si vždycky myslel, že z Prahy, ale nevim... :D
  • iba hlupak si bude stale kupovat hru podla slubov vyvojarov. a to je jedno ci je to nejaky Vavra alebo hoc kto. pre mna mas az prilis moc slubov. a ak by splnil aspon polovicu dalo by sa ale nemyslim si. i tak je pre mna Dan Vavra hlupak co si vie uputat pozornost ludi iba osocovanim a kopou kecou. ak to bude dobra hra, parada. ale myslim ze je to dalsi kickstated smelinar.

    ps: bla bla bla
  • Snad budu moct hrát i za německého křižáka a pomoct Lišce Ryšavé pravoplatnému králi proti té anarchistické cházce.Však na Vítkově se snad uvidí :D
  • smajdal
    Teď jsem se díval na diskuzi o hře/Vávrovi na eurogameru a tak mě nasrali tamější čeští diskutéři. Banda přizdisráčů, kteří se Vávrovi vysmívají, že se vůbec snaží něco normální udělat a uspět...a ať jde dělat budgetovky, když nemůže sehnat prachy...nebo ať s tím jde na Kickstarter. Naprosot nechápou, že ten jeho blog je o minulém stavu, a ten současný asi maj nějak vyřízený, jinak by nepustili ven teaser. Navíc nevzdělanost dávají najevo i recenzenti a moderátoři. Fakt ty vo*e, arogantní, hloupí, agresivní lidi tam jsou, zlatej games.cz, kde lidi hatují a trollují jen proto, že se nudí, a ne že maj v hlavě nasráno.
    • To nevíš, že EG nikdo nečte a všechny komenty píše jaydee?
  • wenceslaus
    Není už někde forum o hře? Tahle diskuze roztrhaná pod článkama je trochu... nekomfortní :-)
    • games by prislo o navstevniky
  • Ešte sa vrátim k súbojovému systému. Osobne si myslím,že pokiaľ nebude existovať poriadna súbojová fyzika tak akýkolvek subojový systém bude mimo. Pokial by existovala aspoň dobrá fyzika zbraní,pohybov,brnení atď tak nepotrebujeme žiaden komplikovaný súbojový systém. V postate by stačili šipky na určenie smeru a tlačítka na myške. Inak sa to skoro vždy zvrtne buď v clik fest,kotulovanie alebo reťazenie nezmyselných kombinácií tlačidiel.

    Prajem p. Vávrovi i jeho týmu aby im to vyšlo a aby sa aspoň pokúsili niako stou fyzikou pohrať.
    • life28
      vyzerá to tak, že po stlačení útoku pohneš myšou (joystikom) tým smerom, ktorým chceš útočiť. Takto je možné slušne útočiť, aj odrážať útoky, navyše si myslím že tam bude nejaký counterattack, ktorý aktivuješ pri dobrom načasovaní pravým tlačidlom. Takýto súbojový systém by mi rozhodne nevadil
    • fyzika pri soubojich tam pry je, Dan to psal v jedne diskuzi na RPGcodex, konkretne, ze pri animacich protivniku se rata s realnou fyzikou uderu, nebo tak neco, nevim jestli to takhle dava smysl, a taky, ze to je jedna z nejtezsich ukolu pro jejich programatory.
    • wenceslaus
      Podle té ukázky ze hry bych řekl, že půjde útočit z 5 směrů jako M&B (doufám, že navíc bude i bod) a k tomu jesště nějaký protiútok/y, když stihneš zareagovat v ten pravej čas (trochu jako Assassins Creed)

      V tom souboji je totiž vidět pět čar hvězdicovitě uspořádaných uprostřed obrazovky, přičemž ten horní je červený (a postava ve videu útoči zhora).
      Navíc při protivníkově útoku problikne ikonka (RT) PERFORM BLOCK a při druhém, z druhé strany zas (RB) RIPORSTE. Těžko říct, co je to tma dole za staminu.

      http://www.onlysp.com/wp-content/uploads/2013/12/11448247576_21ccec1cdd_o.gif

      Notno podotknout, že je to pěkně starý video.
      • Ten souboj náhodou vypadá parádně, za takovouhle práci bych snad toho Vávru ani neposlal dolů k Sodomitům...
  • vic nez jinde by me zajimalo kdyby sli ted na kickstarter kolik by dokazali nasbirat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit