Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No minmalne myslienka a smer akym to chcu ponat je super a poucva sa to vyborne. Konecne snad hra ktoru si s radostou zahram a budem sa aj bat, a snad nie preto ze by mi to malo kazdu chvilu spadnut alebo ze mi vypadnu polygony alebo sa doserie nejaky shader a tym aj obraz. Trochu si kopnem. Na druhu stranu, posledne Votrelacke tituly, ci uz A:CM alebo aj Prometheus ako film, nasadili latku tak nizko ze si uz neviem predstavit ako by to s prepacenim museli doj*bat aby to dopadlo este horsie.
  • oktavius66
    Jsem fanda Vetřelce... Pro mě je to ten nejlepší emzák, co byl kdy stvořen. Dobře vypadá, nemá slitování, Je tichý a nepředvídatelný... takže ANO, doufám že se toto povede. Trailer je boží, grafika je krásná, atmosféra je strašidelná a doufejme že to bude mít super příběh. Toto přesně od té hry očekávám ! Škoda té absence zbraní, ale že by mi to nějak v tomhle žánru vadilo... Ani ne ! Budu vývojářům držet palce na rukou i nohou a doufejme že nám naservírují vynikající HORROR hru z které si i já jako hráč nadělám do trenek ! *5*
    • Walldstein
      Jo přesně tohle sem si řikal u trailerů k Aliens Colonial marines..A všichni víme jak to dopadlo *10*
  • Jako hráč Rome II může zodpovědně, říct , že od vydání 3.9 až doí7.1.2014 neuměla AI užívat žebříky či jiné obléhací zařízení. Všechno vrhala na jednu bránu, kde je kosil olej s účinností Napalmu. Taže očekávám, že Vetřelci v této hře budou běhat tak 4 měsíce od vydání plné hry. I přesto se najdou tací, kteří tomu dají 9/10 a to je Smutný:)
  • B.o.b
    No vypadá to sakra dobře!
    • Dobre vyzeral aj Rome 2
    • Jo jo. Představuju si to s Oculusem. Scéna : "honí mě vetřelec, já se sem tam ve zpomalení ohlédnu. Po dalším ohlédnutí najednou zjistím, že už za mnou není, bušící srdce, rozhlížení, najednou po mě vyjede zkrz mříž ventilace.......vyskakuju ze židle....řvu...ztrácím vědomí.....
      • Co máte pořád s tim Oculusem a pokakánim se? xD těhle 3D brejlí už tu od 90. let bylo ( a nechci je srovnávat kvalitou zobrazení, tam je Oculus Rift prostě špička ) ale zas pánové zustaňte nohama na zemi. Snad se nebudete chovat jako ty Japonci z videí, co se s 3D helmama chovali jak banda idiotů na LSD, snad máte mozky vyspělejší a jste schopni rozlišit, že máte jen širší zorné pole, ale hrajete pořád tu samou hru. Děláte z toho, jak kdyby jste dostali novej rozměr vnímání.....ale dost OT. Pokud ta hra dopadne, tak jak se píše, tak by to MĚLO být sakra dobré. Držim palce. Tohle bych si rád zahrál
      • Probereš se a najednou zjistíš že tvůj oculus odešel do věčných lovišť :D
        • Kallessin183
          *1* alien dal 2 killy
          • Tilwaen
            "Pane doktore, máme na příjmu dalšího třicátníka po infarktu."
            "Já bych všechny ty Oculusy zakázal."
      • Kallessin183
        Po asi minutě smíchu jsem si najednou uvědomil, že bych dopadl úplně stejně *4*
  • GlaDOS
    Nevím, z jakého důvodu je tu Outlast etalonem dobrého hororu. Atmosféru měl občas dobrou, ale ta přestřelenost hororového žánru byla často velmi výrazná. A to raději nezmiňuji repetetivnost druhé poloviny hry. Takže budu raději, když Alien: Isolation toho s Outlastem bude mít společného co nejméně.
  • Film Vetřelec jsem poprvé viděl na montáži v Izmíru a vylekal mě natolik, že mi spadl šrubovák pod kanape
    • Walldstein
      Vzhledem k tomu co vetřelec dokázal předpokládám, že tam ten šroubovák i nějakou dobu zůstal :)
  • Ronox
    Protože jsem fanda, tak budu ignorovat teda ten příběh a doufat v to, že si ho ohnou nějak aspoň trochu logicky. Jinak Outlast v Aliením světě? Hell yeah! Jak jsem psal u toho leaku, tak nejlepší pasáže v AvP starým byly za mariňáka. Pár nábojů a radar. V tom případě vedle Routine a SOMY přidávám další hru, která vypadá fajn a hlavně má sci-fi zasazení. Takže nezbývá nic jinéžo než držet palce klukům a holkám z Creative Assembly. Ta vikingská hra nebyla úplně marná a třeba jim jiný žánr prospěje. Jen bych si přál aspoň na konci získat pulzní pušku kvůli tomu zvuku prostě.
  • VETŘELCI 4EVER.
    Miluji vetřelce.
    Sleduji je už prvního dílu těším se strašně moc.
    Poslední hra by si zasloužila shořet v pekle.
    Díval jsem se na ukázku.
    Ale jedna blbá otázka : ten vetřelec bude válečník nebo dělník ? (už u prvního dílu to nebylo jisté).
    • GlaDOS
      No, určitě to nebude ten typ z prvního filmu.
      • Na obrázku jde jasně vidět, že to je právě ten vetřelec z prvního dílu - v hlavě mu dokonce prosvítá lidská lebka, která ale ve filmu nikdy pořádně nešla vidět
    • Vzhledem k tomu, že Vetřelci byli stvořeni jako biologická zbraň hromadného ničení... Je to jedno. Vždyť už nás zabíjí i jejich "miminka"... *2*
    • vetřelec bude unavený popelář
    • hladovy delnik, ti jsou nejhorsi
  • kennyB
    http://www.youtube.com/watch?v=jpqi1nLTu4k&feature=c4-overview-vl&list=PL3iKUoRBs59TeleBX16C6GPU4S5cB6W0y
    Nevypadá to špatně, ale to na začátku nevypadalo ani colonial marines.
    • ACM vypadalo dobře naposledyyy...? Před 5 lety v artworcích v časopise. Od té doby jsem si říkal jen "paneb*že, jak toto jen dopadne... *7*
    • Jack1947
      Na druhou stranu, tam se Strilelo a tady se bude bojovat bez zbrani... no zadna utecha to tedy neni.
  • SAKRA! Takhle měla vypadat Grafika Aliens: Colonial Marines!

    Jináč určitě to bude nářez, pokud se jim tom podaří. No jen nevím, či bych to hrál v noci. :-)
    • Ronox
      Tak když se podíváš na E3 demo atd, tak taky vypadala dobře :D
      • Nestraš... to by byl už MegaHorror. :-) No myslím si, že teď ty nové konzole mají na takovou grafiku, takže se ořezávat tolik nebude.
      • A: CM trailer vypadal bombasticky, ale bol to fake. To co je v traileri a gameplay videu je naozaj ingame bez fake.
        • Ronox
          Jo jo. Gearbox opakoval svoje fejkování už od BiA traileru. Škoda no. Mohl to být výborný coop, kdyby nedali vetřelce nascriptovaný. Takovej L4D s utíkáním, zaděláváním dveří, vysazování turret apod bych si nechal líbit. Takhle to bylo takový ...meh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit