Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • možná debilní otázka, ale jen mě by mě zajímalo jestli je ta konverze úplně kompletní, resp. jestli je v mobilní verzi všechno to co tam bylo na PC.
    • Erien
      Úplně stejný, jen grafika dostala lehkou úpravu k lepšímu.
      • Jack1947
        Jak VCS, LCS ... na PS2.
    • Jack1947
      Snad je toho tam i vic ne ?
  • El-Bravo
    GTA San Andreas už moc neohromí? Jako, už samotný fakt, že se GTA SA dá hrát na mobilech a tabletech je pro mě neuvěřitelně ohromující. Jenom teda škoda, že mi to můj galaxy ace norozjede :/
    • Hrat podobnou hru na mobilu povazuji za zhovadilost. Z mnoha duvodu.
    • Mahcake
      Přesně tak. Ani mě před pár lety nenapadlo, že si hru jako GTA:SA budu moct zahrát na mobilu. To jsem byl vůbec rád, že mi to rozjel PC. *15*
      • Nezabúdajte, že od vydania GTA SA ubehlo skoro 9 rokov. To je doba napr. ako medzi vydaním Quake 1 a Quake 4... Starneme *15*
        • El-Bravo
          Je to doba ale letí to strašně rychle :) i tak je to pro mě veliký pokrok *5*
  • Ked chcem tak si to zahram na pc. Mobil mam na telefonovanie
    • vlastik.plaminek
      A na focení mám foťák, na hudbu MP3 a když někam jedu, tahám milion cypovin.
    • souhlas
    • Hej, na to sme tu všetci zvedaví, sedlák *7*
      • Rozhodne je to celkem rozumny nazor. Ale kdyz je nekdo nerd co nevydrzi bez hrani ani v autobusu;vlaku,pak proc ne. Ja nevidim jediny duvod proc bych mel hrat podobne hry na mobilu.
  • Leonidasss
    S tím RDR na mobily jste mi dali velké naděje, snad ne falešné. Když už není ta možnost si to zahrát na PC, tak aspoň na mobily bych to hned kupoval.
  • na Androidu ta hra vypada otřesne oproti Applu, nwm proc to je na android tak osekane
    • fizola
      Zaleži na čom to recenzovali a aké dali detaily. na iOS sa ti nastavia detaily podla zariadenia a jeho vykonu automaticky, čiže maš asi novší tablet/iPhone. Na androide si treba nastavovať, za seba môžem povedať že na HTC ONE X (už pomerne starý mobil) to ide naplno a vyzerá o dosť lepšie
    • neni pravda zaleži na mobile akom maš napriklad na note 3 ide nadherne graficky
  • Pamatuji si, jak jsem to měl kdysi problém rozjet na PC.

    O pár let později to rozjede mobilní telefon...
    • Pár... na PC to vyšlo v červnu 2005 (na PS2 2004). V té době plno dnešních hráčů tahalo kačera.
  • to bude srandy kopec, keď o dva roky vyjde GTA V na mobily a na PC nie :DDDDD holt treťotriedna platforma..
    • srandy kopec bude, až si to v maďarsku konečně budete moct pustit, protože vám zavedou elektřinu
    • Na cem jsi napsal svuj hateful komentar? Jo aha...
      • Na mobile :)
        • Lawliet
          .
    • Já bych se nedivil kdyby gta5 vyšlo v tomto roce v prosinci na iphone 6.
  • Zda se meto nebo je proti pc verzy nizsi rozlisko textur? jestli ano tak je to znat ve velikosti nainstalovane hry?
    • Prase ...
  • Já gta san andreas hraju na iphone 5.
    Doufám že sandboxových her na mobil tenhle rok víde víc.
    Když tu hru srovnám proti gangstar vegas tak san andreas je mnohem lepší.
  • maros.goc
    ja sa priznam, hrat tuto hru je mi proti srsti ..proste hlavna postava je cernoch a tak nejako..mi to prekaza no :)
    • TheGGG
      Já zas nemohu hrát ve hrách za ženy, zvlášť v TPS mi to vadí.
      • Jack1947
        Takze si ani nemohl, Bloodrayne, Tomb raider... MAX PAYNE2 (cast za Monu) to si delas srandu . Lol. *12*
        • TheGGG
          tomb raidera jsem hrál a musel jsem se k tomu nutit. Každopádně skvělá hra zabitá faktem že se hraje za ženu, ty mají být možná tak v nějaké milé adventůře atd. Válka a boj je mužská záležitost, nic pro ženy. MP2 jsem taktéž hrál a ten babochlap Mona mě tam taky vadil.
          Bloodrayne jsem nehrál, ale pokud se nepletu tak se tam hraje za upírku a to už se zase nedá počítat jako ženu.
          • Jack1947
            Neda jo ? *15* To jer jako rict treba Velvet Assassin je defakto HItman z 2svetove. To je fakt trollba.
    • Redekce smažte to. Takové kecy na games.cz nepatří. Jak k tomu potom my "negři", "buzny", "arabáči" a "kofoly" přijdeme.
    • Celý tento HATE je zbytečný jelikož každý má svůj názor a teoreticky je to každého věc.
      Otázka rasismu je na dlouhé debaty a nikdy se nedobere nikdo konce, řešení, každý má svůj názor.
      Je to jako když vyšel Resident Evil 5 kdy si spoustu lidí ve světě jen dělalo jméno a hloupě si stěžovali na to, že postava bílé pleti střílí černochy a je to hned rasismus(stříleli se tam i běloši). To že v této hře černoch hromadně likviduje jak bělochy tak i jiné příslušníky národů a barvy pleti nikomu nevadilo. Nikdo se neozval a bylo ticho, vše v pořádku a nic rasistického.
      Co člověk to názor a jak nám masa jiných lidí ve světě snaží vnutit svůj názor na tuto věc.
    • Nemůžu si pomoct, ale proč si proboha myslíš, že to někoho zajímá?
      Názor, který nikoho nikterak neobohatí, ale docela dost lidí může pobouřit, tohle napíše jen omezené ******.
      • maros.goc
        No ja neviem, toto je diskusia nie? Hovorim o hre, a svojom osobnom pocite :-)

        Jeden uzivatel tu napisal" Nemám mobil, abych to rozjel. :(" preco sa neopytas aj jeho, preco si mysli ze to niekoho zaujíma ?
    • načo na neho reagujete? to je známy hňup zo Sectoru pod nickom Blackened Halo, čo recenzuje kradnuté hry, ktoré spirátil, je to rasista, xenofób, homofób, hraje dokolečka Final Fantasy a hrabe mu z toho.....tu tiež hodnotil konzolové hry, pritom konzolu nemá lebo je socka a hodnotil Diablo 3, ktoré tiež nemá...evidentne nemá real life a hrabe mu z tých hier...
      • Jack1947
        Obcas se s nim ale bavit normalne da takze zas tak hrozny nebude.
      • Svatá pravda *5* ztracenec co si nechal ujit spousty hodin zabavy jenom kvuli tomu ze by behal za cernocha *1* ten binec v jeho hlave je k politovanivhodny *12*
        • maros.goc
          No ono je problem ešte v tom ze cela hra je cernosska a z prostredia velkohubeho amerického čierneho gangsta rapu.. Ked tak vlastne rozmyslam, ide vlastne hlavne o to, tu sub-kulturu nenavidim... To je asi ten dovod,.. Ked si tak spomeniem na Fahrenheit tak tam boli pasaze za cernocha a vobec som sa nad tym nepozastavoval takže asi to bude hlavnw fakt tym nametom san andreas
          • je smutny ze v sobe nosis tak hluboce zakorenenou nenavist :( snad vetsina slovaku neni na tom tak bidne jako Ty, taky se me nelibi ghetta at uz jsou jakykoliv jestli v izraeli kde nuti palestince aby zili oddelene v ghetech nebo amici kde nuti cernochy zit v bide a ghettech.... nenavist neprivede NIC dobryho NIKDY...mel by jses na svym pohledem na vset obcas zamyslet,a prestat varit final fantasy protoze Ti to vari zbytky mozku ;)
          • Shenkster
            Hele, taky moc nemám rád rap, hip hop a takovýhle věci...ale San Andreas je hlavně zábava a z černošskýho ghetta to je jen na začátku :) Dej tý hře šanci a zkus to, je to fakt skvělá hra :)
    • Tak si změň skin, není nutné hrát za negra, jsou dostupné stovky skinů, nebo si vytvoř vlastní rasu, stačí Malování, otevřeš původní textury negra, nasprejuješ na bílo a je to.
    • zmetpismen
      Dost paradox na to ze pravdepodobne zadneho cernocha neznas. Popravde je taky moc nemusim vcetne muslimu (protoze vim jak je to zhruba ve francii). Ale ze bych mel problem dohrat hru za cernocha nebo dokoukat Intouchables tak daleko nikdy nebudu.
      • maros.goc
        Poznam a nie jedného... Jeden z nich je teraz vo väzení na Slovensku.. Ja im proste neverim, neviem co je na tom zle... Ja nie som boh, nie som dokonaly a ani neomylny.. A co mi vadi, tomu sa vyhýbam, ale zase to nehejtujem, nenadavam a respektujem.. Len sa proste s nimi nebavim
    • Jack1947
      Prekazel ti tedy i ten negr v GTAV. (by ti)
      • maros.goc
        ano :)
    • To nemůžeš myslet vážně... No ironií je, že hned první mise v SA je o tom, že kradeš kolo. xD
    • A ve Sleeping Dogs ti vadí asiat?
      • maros.goc
        nie :) ...asiati su mi blizsi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit