Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sipecka
    Ach moc pěkná diskuze. Veskoslav se zase vyblbl před spaním. Myslím, že hlasovaní o největšího trolla jsi už vyhrál, čili už se nemusíš tak moc snažit. Co jsem tak slyšela, tak to máš v kapse.
    • Klik, klik trolí transvestita opět v akci.
      • sipecka
        Ahoj Veskoslave. Co pak tě žere, zase máš prdíky, že jsi tak nabručený. Trochu úsměvu do toho života. *3*
        • Veskoslav? Jdi do hajzlu;) To ti říkám rovnou. I když podle svého hodnocení, se na mě špíny jako ty také zaměřily.
          • sipecka
            Na mě to opravdu nemusíš hrát. Oba přece známe pravdu...
            • sipecka
              Veskoslave tvoje urážky jsou pro mě ničím. Nemáš mě jak urazit. *3*
            • Známe. Že jsi chlap, co si uříznul koule a dělá ze sebe ženskou. Noc nic, jdu si špínu jako ty hodit do detroleru. Nebudu se aspoň rozčilovat.
    • ja mu taky davam minuska jen z principu :D
      • To se máš čím chlubit.
    • eStar
      Tak to ty mu naklikáváš ty mínusy? *7*
      • sipecka
        Ano DwILFe jsem to já a dalších 40 lidí, co si o něm myslí to samé. Žádný záhadný tu totiž nefiguruje, jenom jsme vytvořily jedno velké bratrstvo Kočičí pracky zaměřené proti Veskoslavovi a jeho multi-nickům.
        • A jedno velké? To myslíš ty a tvých 50 účtů jako GGG, JustinBieber a spol? *11*
        • eStar
          Tak to si nemyslím. Ještě v noci měl u většiny svých příspěvků plusové body a někde i docela dost. Teď se vzbudím a všude má -40 až -50. Tohle udělal jeden člověk a asi musí Veskoslava hodně nenávidět když mu to stálo za tu práci. Divím se že s tím redakce nic nedělá, přitom by se to dalo snadno dohledat.
          • Jeho 2 poslední komentáře jsou zatím v plusu, takže jeho "naklikávač" je asi ještě ve škole *3*
  • Dota = MOBA, mnohem vyváženější než lolko.
  • Pro mě je jasnej vítěz WT...
  • Tilwaen
    Co Path of Exile? To vyšlo (regulérně) loni. Netřeba ho hned stavět na stupeň vítězů, ale zmínka o něm být mohla, na rozdíl od titulů, co loni nevyšly.
    • Taky například Warframe.
      • Veskoslav
        Též není špatný. Sice se přiznám, že jsem to od vydání nehrál, hrál jsem ještě uzavřenou a následně otevřenou betu, ale nebylo to špatné.
  • HoNko !
  • Zerathus
    S výsledkem souhlasím ALE! Riot těžce prdí na fanoušky mezitím co Valve se snaží jak může. Valve do Doty přinesla několik holiday a další spoustu věcí jako crafting apod. Mezitím co Riot stále nepřidal X věcí které sliboval před 2 rokama (replay system,sandbox mode apod.)
  • Jo a taky nemožnost zoomu trochu víc nahoru je celkem naprd.
  • Tak vám nevim i když jsem LOL hrál tak je to podle me blba hra kde jsou postavy dost nevyvazeny proto se nekterý nehrají skoro vůbec a vetšinou ty nový jsou docela OP (nejspíš kvůli prodeji). A vážně mě vytáčelo když jsem se flashnul a na novém místě mě zabije skill směřovanej na původní místo takže mrtvej a reuse na flash super :/. Někdo mě říkal, že je to správně a má to tak fungovat podle mě jsou programátoři stoupové kteří to neumí opravit *1*
    • Skillshoty samy o sobě jdou dokonce přeflashovat a rozhodně není problém se jím flashem vyhnout, pokud je člověk dost rychlý *3* U target spellů je to trochu složitější, a dost se to řešilo, ale v podstatě pokud začne probíhat animace, spell se dokončí i když cíl flashne pryč (pokud je vidět).
      Co se týče nevyváženosti hrdinů, tak když jsem začínal hrát, měl jsem z toho stejný pocit, ale proti všemu se dá nějakým způsobem hrát, ale chápu, že takový Tryndamere nebo Master Yi je pro začínající hráče problém. No a konečně, Riot neustále vytváří nové a nové patche a bez milosti likviduje kohokoliv populárního (Poslední dobou to už vážně přehánějí).
  • Zasloužené vítězství žádná jiná hra si toto prvenství nezasloužila víc
  • jasne a zcela rozhodne WT!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší