Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozně tu opomíjíte online hry pro dva jako mají třeba tady http://www.herni.cz/dva-hry-1 - to je teprve zábava! Ale tak asi jste nezažili tu dobu *16* *1*
  • Musim souhlasit, je to hodne velky fail a tato stranka ztraci rok od roku na serioznosti... at uz lidmi co clanky pisou nebo lidmi v diskuzich
  • A co takhle path of exile ?
  • Tak beru otazku zpet. Obcas se vyplati cist i zacatek clanku, kde je moje otazka zodpovezena.
    A pokud tedy budu brat ze vybirate online o kterych se v roce 2013 mluvilo a byly stredem zajmu, tak bych spise zvolil War Thunder, nebot ac online hry tolik nesleduji, tak o nem jsem slysel nejvice a vcelku velice pozitivni ohlasy. Planetside me v nominacich prekvapil, nebot tedy o tom jsem snad neslysel od vydani.
  • Myslel jsem ze to jsou best of her roku 2013.
    Co tam delaji tedy Planetside 2 a LOL, ktere vysli jiz drive?
  • smejki
    bžundička, panečku!
  • Kde je třeba GW 2? Hlavně, že tu máme seznam plnej F2P věcí LoL je nic víc než okopírovaná Dota, letošní seznam favoritů je pro mně bohužel zklamáním..
  • Svoje místo v análech Games si ale zaslouží ještě za jednu věc. ano správně v análech :D
  • To sem se musel aj prihlasit protože takovy fail jako dát 4 roky starou hru, za hru roku. Srsly WTF
  • sugyn
    Prvni tri tam citelne chybi.
  • JohnyTheZik
    :D ok, tak tohle bylo fakt dobry. Musim uznat, ze redakce ma big cojones!!
    Trochu se ale zacinam bat diskuse u vitezstvi nejhranejsiho CoD:Ghosts v kategorii FPS roku 2013.

    Snad jen -
    http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbft19GECP1qjqdevo1_1280.jpg
    toliko k poctu hracu :D.
  • To ovšem není učení, ale mechanizace.
  • jindra.veliky
    skoda, ze nevyhralo WoWko *9*
  • 5irp373
    Imho to je tak, že autor hral LoL někdy v tom roce 2009+, a viděl, že tam je tutorial s Ashe(nou), pak si ještě vzpoměl, že existuje vlastně i Dota2, kterou hral taky před rokem, když ještě tutorialy neměla...

    A vůbec, možná zjistili že se jim ty "Best of" moc nečtou, tak udělali učelový flame, protože co dokáže vyvolat ty největší rozepře? Hračí MOBA her *5*
  • RPčka *15*
  • Planetside 2 je taky jedna velká omalovánka nic proti.
  • Redakce dostala od Riotu nove tricka nebo podlozky pod hrnky?
  • TheGGG
    Jednoznačně Planetside 2, ten omalovánkový styl MOBA her mě způsobuje nevolnost.
  • tak to mi zvedlo naladu, diky :D
  • Když už je tam to League of Legends spolu s Dotou jako oponent, proč jste opomněly World of Warplanes (a World of Tanks) jako oponent k War Thunder? *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit