Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iba?
  • Blue.Shark
    Ta prohlášení mě vyloženě baví. Možná je to jen vliv PR, který si nechci připustit, ale na třetího Zaklínače se hrozně těším. Dragon Age: Origins jsem dohrál zhruba za 76 hodin. Jestli mi Zaklínač 3 nabídne aspoň těch 76 hodin, budu štěstím bez sebe...a bez kamarádů, protože se na týden zabarikáduju doma a nikam nepůjdu *15*
  • 36 konců neznamená 36 dohrání. Beztak se to bude lišit v maličkostech jako jestli jste pomohli sedlákovi vyhnat čerta z pole, nebo klekánice unesla o tři děti méně. Každopádně ať to dopadne jakkoliv mám v tuhle hru velkou důvěru a jsem si jist, že nebudu zklamaný.
  • zapojkabel
    Tak podle mě to už je zbytečně přehnané ikdyž si tu hru koupím tak už teď vím, že to nedohraju všechny konce...ale uvidím je na youtube :ú
    • Jack1947
      Diky bohu za YT? Ne a co az jednou videa z YT zmizi a nebudou se tam moct postovat... no to budeme v piici seci. *15*
    • Zbytečné ? např. já nahrál Celkově u Zaklínače 1 a 2 okolo 500h herního času a jel jsem některé konce už x krát. právě naopak je to supper. Aspoň budu mít důvod to hrát déle a znovu :) když budu počítat cca 90h herního času než dokončím 1x zaklínače 3 tak mi to jede okolo 3000h celkově a to se mi líbí : *1* *14* *14*
  • MidnighT91
    Paráda je vidět že hodlají předchozí rozhodnutí využít naplno...
    Btw: konce u dvojky byly hodně odlišné, hru jsem dohrál třikrát a závěrečné video shrnující následky vašich rozhodnutí to dokazuje. Ovšem jestli se některé tyto následky odrazí i ve trojce je věc jiná...
    • MidnighT91
      Dodatek: Úvod hry u dvojky mi do teď dělá problémy a pořád tam umírám, ale přesto to zásadně hraji na temnou obtížnost a nikdy jinak...
      • Moje největší chyba byla rozehrát si to na temnou obtížnost s tím Combat modem 2.0, který překopává nejen bojový systém zaklínače, ale díky tomu úspěšně rozbíjí některé části hry, například prokleté bojiště v druhém aktu, kde hraješ za duchy, nejde dohrát a dá se přeskočit jen s cheaty. Pokud chceš výzvu (tedy spíš utrpení), dej si k tomu i ten mod :)
      • Já vždy nejčastěji umírám na low level nekker gangu...
      • stačí hrát kotoul simulator a je to easy *3* *1*
  • Tohle nechápu,, mě vždy stačil jeden
    • Kozy
      Taky to tak mám, jakmile jednou dohraju singl tak už tu hru většinou nezapnu, na alternativní rozhodnutí se podívám na youtube.
  • Pro případné zájemce: Zaklínačský meč
    Kniha ke stažení:
    http://www.uloz.to/xEREP6Yt/zaklinacsky-mec-povidkova-sbirka-napsal-emhyrvaremreis-rar
    -----------------------------------
    Sbírka šesti povídek, které volně navazují na svět Zaklínače od Andrzeje Sapkowského. Autor získal prostřednictvím nakladatelství Leonardo souhlas Andrzeje Sapkowského k publikování sbírky s tím, že bude vydána k nekomerčním účelům.

    Audiokniha:
    http://www.youtube.com/watch?v=-j1lDp_r9n8
    -----------------------------------
    Omluva za Offtopic. Hezký den.
    • Prepána, pri pomaly každom článku o Zaklínačovi sa objaví práve toto, to už by vážne stačilo *7*

      Áno, je to síce celkom zaujímavé čítanie, ale keďže originálne knihy som prečítal viackrát, až príliš udieralo do očí, ako autor doslova okopíroval niektoré Sapkowského pasáže, POTENCIÁLNY SPOILER (neviem, ako sa to dáva cez kód) napr. ten Geraltov boj so succubou sa až príliš okato podobal na Geraltov boj s bruxou v Zrnku pravdy - jedna z mojich najobľúbenejších *4* alebo ako sa až trochu okato miešal do politiky (aj keď tvrdil, že nie)...

      Nechcem tu šíriť hate, lebo pri čítaní som sa aj dobre pobavil (konverzácia Geralta, Yarpena a Zigrina mi doteraz ostala v pamäti *1* ), ale už by fakt stačilo to tu dookola uverejňovať
      • Oprava: Na konci som mal na mysli konverzáciu Geralta, Yarpena Zigrina a Marigolda, trochu mi to ukĺzlo (snáď na mňa Yarpen nepoštve ogarov *8* ) *15*
    • risa2000
      Zájemcům bych rozhodně doporučil si přečíst napřed knížky od Sapkowského.
    • Už dooost *6*
    • Originální texty lze nalézt na webu:
      http://zaklinac-povidky-vlastni.webzdarma.cz
      • moc bych tady nešířil nelegální soubory :)
        • co jsem pochopil tak je to zcela legalni a zdarma
          • ale sdílení odkazu není, ne?
            • ja jsem tedy autora te knihy dohledal celkem snadno, je to cesky autor a ta knizka je vazne moc dobra
            • Sice tady ten člověk píše, že to není od Sapkowskiho, ale jen s jeho souhlasem, ale taky tomu moc nevěřim
            • risa2000
              Autor tvrdí, že to je legální. A z nějakého důvodu se pod každým článkem o Zaklínači objevuje podobná upoutávka. Jednou jsem si to stáhl, po přečtení první stránky pochopil, že to není Sapkowski, a začal se pídit po tom, kdo to vlastně napsal, což se mi zjistit nepodařilo. Tak jsem to zase smazal. Takže asi tak... jen na vlastní nebezpečí. *3*
  • Tahle informace je dost stará *rýp*
    http://media1.gameinformer.com/filestorage/CommunityServer.Components.SiteFiles/imagefeed/featured/cdprojekt/witchernumbers10.25big.jpg
    • hmm nevim jak sem dát funkční odkaz :D
      google>vyhledat obrázky>"witcher in numbers"
  • Magister_Peditum
    No, raději pár, ale výrazně odlišných konců, než desítky, lišící se jen v pididetailech...
    • Hra bude mať 3 rôzne epilógy, takže výrazne odlišné konce budú minimálne 3, takže nie je čoho sa báť si myslím :)
    • trolo
      tak im napis ze chces zelenu, cervenu a modru.
      • Magister_Peditum
        Myslel jsem trochu výraznější rozdíly než jen to, do jaké barvičky vleze Shepard. *15*
        • Héj, tak to vůči komandérovi není fér...zpracování konc(e/ů) bylo opravdu trochu trapné, ale osobně mě zaujal filozofický rozměr finálního rozhodnutí. A to, že to působilo tak nějak "stejně" právě tím zpracováním sice dokazuje to, že průběh celým příběhem a váha rozhodnutí v průběhu Shepovy cesty byly tak nějak nedotažené/nepromyšlené. Na druhou stranu které hře se povedlo zakončení s takovými důsledky pro celé civilizace? Volat po pořádném zpracování konců můžeme jen marně, protože zejména "zelený" konec je něco, co o pár řádů přesahuje naši představivost a zpracování důsledků by bylo v tak malé (ikdyž na herním poli relativně rozlehlé) komunitě vývojářů automaticky považováno za špatné a nedotažené. Tak se dopracovali ke stejnému výsledku i bez té marné snahy...tak to vidím já *1*
          • Magister_Peditum
            Zelený konec byla jasná prohra. V podstatě se o to samé celou dobu snažili Reapeři. Zajímalo by mě, co by se stalo, až se zase někde vyvine organický život. *15*
            • No právě, že se o to snažili Reapeři, ale trochu neohrabaně...ten zelený konec je přecijen víc cool. Otázkou spíš je, jak by na to galaxie ragovala...
    • Souhlasím, mně by stačil i jeden pořádný konec. Už dvojka mi přišla hodně roztříštěná a konec byl pro mě její nejhorší část.

      V dobách MMO se to nezdá, ale 120 hodin je hodně dlouhá herní doba. Jsem zvědavý, jestli tam bude tak dlouho co dělat. To už se podle mě nedá vyplnit vedlejšími úkoly (zvlášť, pokud mají více řešení), ale spíš už to chce propracovaný herní systém, levelování, grindování, částečně generovaný obsah a la Elder Scrolls atd. Tak uvidíme, s čím se autoři vytasí.
  • Veskoslav
    Já se přiznám, že jsem Z2 dojel jenom jednou. Ne z nutnosti, ale protože jsem ze začátku tak umíral, že jsem to rozkouskoval tak, že jsem to jel skoro rok. Jediná hra, kde je více konců a dojel jsem ji, je první Stalker. Tam ty konce byly epické. Kdyby to bylo podobným způsobem řešeno i u 3. dílu, tak bych se vůbec nezlobil.
    • Ja sem Z2 ani nedojel *10*
      • Jack1947
        Ja ... ja ho ani nehral. *15*
        • *1* Skoda ze sem to neudelal jak ty. Na druhou stranu ta hra mela moc hezky prislusenstvi - mapu, knizecku, skladacku, minci... pštrosa, vsechno!
          • Jack1947
            Ted reknu verejne, ze zkusim 3ti dil doparit. Bude to takove predsevzeti i kdyby to stalo co stalo. Proste to bude RPG ktere budu patrit az ho doparim. No taak vzdyt to neni tak tezke. Staci jen chtit. A ja tentokrate CHCI! *4*

            Myslim az vyjde. Samozrejme *12*
            • Jak to tak vidím, si lampa =D. TÍm že si nepřečteš knížky, pak hezky projedeš 1 a 2 a až PAK si dáš trojku, ochudíš se o jedno z nejlepších fantasy. Ale chápu, zase že to není každého šálek.
            • Jack1947
              No dvojku, uvidime... proc prednim mohlo by beht az potom treba. To by "jsme" pak mohli projit i 1cku. Kdovi... treba se jeste budu sam divit.
            • Asharak
              A předním projdem i tu dvojku, co ty na to? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit