Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže Aleš ve své recenzi nadává na špatný gameplay, a dal tomu 5/10, ale stejné gameplay problémy má vannilla ROME2, která dostala 9/10? Chápe někdo tu logiku?
    • Ales je pricmrndavac ktery se v dobe rychleho vydani recenze na TW2 bal jit proti nastesenym fanouskum, kdyby games.cz pockaly s recenzi o tyden nebo dva dele, jiste by to dopadlo jinak

      zkratka nekteri recenzenti jsou bezpaterni a pujdou radeji s proudem
  • hosi nwm jak vi ale stahni te si radious total war mod ve workshopu a skuste si zahrat na legendarni caesar in gaul nebo klasickou kampan to uz je jiny orisek tady to AI je totiz strasne tupe a jednoduchea kdyby nekdo hledal hrace na coop campan budu rad :)
  • Hmmm přiznávám všechny DLC krom blood ( ty jsem koupil) jsem získal zadarmo ale jak vyšel Caesar tak jsem přemýšlel že si ho pořídím kvůli Galskému kmenu Boiové, ale nakonec jsem to neudělal neboť mě odradili kamarádi a první prewka....

    Rome 2 považuji za dobrou hru ( po patchych :) ), mrzí mě, ale že osekali tak stavby (zlaté Med II) a prostě chybí tomu i další maličkosti co dělali kdysi TW vynikající hrou, ale stále je to dobrá hra.....jen se modlím aby Med III jestli někdy udělají nezjednodušili ještě více....pak už by to nemělo smysl.
  • Já TW mam rád. Rome ze všech nejvíce, protože jde o starověk a ten je prostě kick-ass... Hrál sem po datadisku za naše předky České Boii a dobil jsem s nimi 3/4 světa a zbytek byli vazalové.. Takže jsem byl spokojený :), spíš mi přišlo že špehové umíraj moc brzo než, že by tam byli moc dlouho.. vždykcy mi nějakej umřel tak okolo 5 úrovně.. Líbila se mi třeba to, jak nepřátelská vojska často využívala ten pochod na velkou vzdálenost a já sem je pak nějak nalákal tak, abych je dokázal armádou přepadnou.. Amush je super... Vždy sem si ho užíval a dlouho sem honil s jízdou přeživší a všechny je zabil. I když se mi nikdy nepodařilo, aby z nepřátelské armády přežilo 0 členů, ale mnohokrát sem byl okolo 7-10 přeživších... To sem si užíval no... A se hrou sem problémy moc neměl. Nevim na co si lidé pořád stěžují. Na trhu není lepší moderní strategie o starověku. A staré hry jsou staré hry, nepatřím mezi ty, co jsou nostalgičtí nebo si na tu nostalgii hrajou, moderní hry jsou pro mně prostě lepší než ty staré. A to jsem na starých hrách vyrůstal, ale nemam zbytečné blbé keci, tehdy ty hry byly fajn, ale když bych si je otřevřel teď, tak bych to nehrál ani 5 minut. Není třeba si hrát na nějaký pseudo-nostalgický odboj proti moderním hrám, který je tak typický v čechách, společně s názorem, že hry mají být tak realistické, že hráč chodí na záchod a vrtulník má startovat půl hodiny.. *1*
    • Mě TW: Rome 2 taky baví
    • Hmmm zvláštní že nejraděj hraji Panzer Generala , Battle Isle 2 i Medieval 2 a moderní verze jim mnohdy nesahají ani po kotníky .... Holt někdo hraje léty osvědčenou hru a někoho baví prodírání se bugfestem a neplacené betatestování na kinder obtížnost ...
    • Takže tří základní chyby:

      A) Není to strategie ze Starověku... ale strategie hrající si na Starověk viz...gladiátoři v bitvě a jejich zobrazení, Totálně zpackaný bojový systém starověkých armád + jednotky a budovy mixující 200 let tam a zpět

      B) Není to strategie - bitvy jsou frontální, vlastnosti formací jsou naprosto nevyvážené, bitevní mapy postrádají strategický rámec, AI nedokáže nic jiného než frontální útok. Na Very Hard je bitva ve sledu přiblížení - AI pošle jednotky většinou do středu - útok z boku, hromadný routing a vítězství 10 x se to dá vydržet , 100x je to NUDAAAAAAAAAAAAA

      C) HRa je zjednodušená do morku kostí...Téměř ořezaný mikormanagement oproti všem ostatním dílům atd.. Vyrůstal jsem na Shogunu I, Medievalu I , II atd... Na Duně 2 a 2000 a jediné co mohu říct, Strategie jako žánr bude muset počkat na něco jako nyní zažívají Vesmírné simulátory..Návrat zlatého poměru hratelnost/ obtížnost/ zábava
      • Tak nějak. Jen dodám, že i ta archaická hra Centrurion měla lepší zobrazení bitev ve starověku(bojová linie/účinnost formací).
    • Aristarch
      ...myslím si niečo podobné. Hlavne nemám rád, ako sa všetci "hráči" tvária, že oni nie sú mainstream *1* Všetci milujeme indie atd. Total War: Rome II, je podľa mňa, jedna z najlepších stratégii, aké tu dnes máme. Ak niekoho nebaví...nech sa páči...
  • Druhá nejlepší strategie podle návštěvníků této stránky... *7*
    • ... no a?
  • Jack1947
    Konecne, "Spravne hodnoceni" . *2*
    • Opět klasická otázka. Máš nutnost se vyjádřit avsolutně ke všemu? Počítám totiž opět s tím, že hru jsi nehrál.
      • Jack1947
        No "avsolutne" asi ne... tady mi to ale holt nedalo. *15*
        • Jack je už stejnej Mor jako Veskoslav. Možná jsi už i před ním.. Gratuluji
          • Chytrolín alias Predátor by měl držet hubu a šoupat nohama *7* Každý si pamatuje na ty tvoje sračičky, co tu neustále tlačíš. A to, že si změníš nick nic nezmění na tom, že jsi kretén;)
          • Jack1947
            Ty si chytrolín sme to ale pekna velka rodina coz? Porad se rorzustame a rozrustame...

            Zasiram kdyz neco napisu? nezasiraj to ti ostatni co reaguji ( vetsinou nic moc) ... jo pardon vlastne ja jsem si dovolil komentovat. Achijo.

            Neudelame kompromis? Ze me budete minuskovat, radsi nez psatr jakej sem mor ci co. Prospeje to vsem. *3* We dealed, bro.
          • Jack1947
            To ani zdaleka ja jsem podstatne "hloupejsi". *3* Nejsem tu tak "dlouho". *4*
            • Veskoslav všechny otravuje svými názory a ty svoje trapné názory všem vnucuje a ty jsi zas delikvent českého jazyka a člověk co zasere každou diskuzi. Jeden za osmnáct druhý bez dvou za dvacet
  • Kdyby viděl Caesar svoji slavnou bitvu u Alesie , dle CA, asi by řekl: Veni, Vidi, To je hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit