Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Citace z datadisku:

    Právě v tomto bodě ale Caesar in Gaul naráží nejvíce. Čísly vyjádřená diplomacie nedokáže postihnout diplomatické nuance. Některým sousedům nevysvětlíte, že na jihu roste nepřítel, který všechny zadupe.

    Citace z recenze vanilla: Diplomacie chytřejší, než se zdá Diplomacie se na první pohled od minula nezměnila, ale ve skutečnosti je komplexnější a náročnější. U každého státu vidíte, co ovlivňuje jeho vztah k vám. Pokud hrajete za velmi specifickou kulturu, jako je třeba Řím, zjistíte, že kvůli kulturní averzi se na vás řada ostatních dívá skrze prsty a bude se vám s nimi mizerně obchodovat. V rámci pravidla „přítel mého přítele je také můj přítel, i když ho vlastně nemůžu ani cítit“ se však dá lecjaká kulturní nesnášenlivost vyřešit. Stačí se smluvně spřátelit se státem či národem, který se kamarádí s kulturou, co se s vámi doposud nebavila. A rázem je po problému. Funguje to však i opačně. Stačí mít společného nepřítele a rázem nehraje kulturní averzi zas tak velkou roli.


    Zdá se mi to nebo Aleš si doslova kadí do pusy, nebo trpí schizofrénií?
  • Takže Aleš ve své recenzi nadává na špatný gameplay, a dal tomu 5/10, ale stejné gameplay problémy má vannilla ROME2, která dostala 9/10? Chápe někdo tu logiku?
    • Ales je pricmrndavac ktery se v dobe rychleho vydani recenze na TW2 bal jit proti nastesenym fanouskum, kdyby games.cz pockaly s recenzi o tyden nebo dva dele, jiste by to dopadlo jinak

      zkratka nekteri recenzenti jsou bezpaterni a pujdou radeji s proudem
  • Druhá nejlepší strategie podle návštěvníků této stránky... *7*
    • ... no a?
  • Kdyby viděl Caesar svoji slavnou bitvu u Alesie , dle CA, asi by řekl: Veni, Vidi, To je hnus.
  • Jack1947
    Konecne, "Spravne hodnoceni" . *2*
    • Opět klasická otázka. Máš nutnost se vyjádřit avsolutně ke všemu? Počítám totiž opět s tím, že hru jsi nehrál.
      • Jack1947
        No "avsolutne" asi ne... tady mi to ale holt nedalo. *15*
        • Jack je už stejnej Mor jako Veskoslav. Možná jsi už i před ním.. Gratuluji
          • Chytrolín alias Predátor by měl držet hubu a šoupat nohama *7* Každý si pamatuje na ty tvoje sračičky, co tu neustále tlačíš. A to, že si změníš nick nic nezmění na tom, že jsi kretén;)
          • Jack1947
            Ty si chytrolín sme to ale pekna velka rodina coz? Porad se rorzustame a rozrustame...

            Zasiram kdyz neco napisu? nezasiraj to ti ostatni co reaguji ( vetsinou nic moc) ... jo pardon vlastne ja jsem si dovolil komentovat. Achijo.

            Neudelame kompromis? Ze me budete minuskovat, radsi nez psatr jakej sem mor ci co. Prospeje to vsem. *3* We dealed, bro.
          • Jack1947
            To ani zdaleka ja jsem podstatne "hloupejsi". *3* Nejsem tu tak "dlouho". *4*
            • Veskoslav všechny otravuje svými názory a ty svoje trapné názory všem vnucuje a ty jsi zas delikvent českého jazyka a člověk co zasere každou diskuzi. Jeden za osmnáct druhý bez dvou za dvacet
  • prudislav
    Já vám teda nevim ale Ceasar v galii je víceméně na úrovni Rise of Samurai(podle mě lepší protože přidává zajímavý frakce do hlavní hry) - očekávám že udělaj pro Rome 2 i něco ve stylu Fall of Samurai
  • Takže tento rádoby "datadisk" DLC, je vlastně jen nedůstojné pokračování v utrpení a agonii celé této komediální frašky zvané RTW2. Jaká škoda a to jsem měl starověk v TW velice oblíbený, Je vidět že i CA propadly démonu dnešní herní scény zvané: nahrabat si co nejvíce ,za co možná nejmenší námahu, za mě osobně je tohle monstrum nejhorší hra co CA kdy vydalo. Jejich pošramocená pověst se v mých očích jen tak nenapraví i když chápu, že můj názor je jim u zadele.
  • Poslední TW je bohužel, když to srovnám s předešlými díly, zklamáním, ačkoliv špatná hra to určitě není.Snad Medieval III, pokud je v plánu, dopadne lépe.
    Osobně řadím Med2 a Empire mezi nejlepší díly
  • Hmmm přiznávám všechny DLC krom blood ( ty jsem koupil) jsem získal zadarmo ale jak vyšel Caesar tak jsem přemýšlel že si ho pořídím kvůli Galskému kmenu Boiové, ale nakonec jsem to neudělal neboť mě odradili kamarádi a první prewka....

    Rome 2 považuji za dobrou hru ( po patchych :) ), mrzí mě, ale že osekali tak stavby (zlaté Med II) a prostě chybí tomu i další maličkosti co dělali kdysi TW vynikající hrou, ale stále je to dobrá hra.....jen se modlím aby Med III jestli někdy udělají nezjednodušili ještě více....pak už by to nemělo smysl.
  • No jestli tam není Asterix s Obelixem, tak to ani nemuseli vydávat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit