Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz jsem se lekl, ze tam nebude tutorial :D
  • Tak to je jasné :D Areny ale PvP
  • Lawliet
    Nevíte někdo, jak to bude s PS4 a XBO verzí v případě kickstarteru?
    • Erien
      Nevím co přesně myslíš, ale konzolove verze budou, pokud projdou schválením. Xboxova digitální už je snad dokonce schválená. Jinak vyjdou o něco později než pc verze.
      • Lawliet
        MM zajímalo mě, jak to bude v případě Kickstarteru, protože si pamatuji, že jsem předtím četl o nějaké hranici, kolik je třeba přispět na hru.
        • Keyz
          Tady to je napsáno:
          https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts/733540

          40 USD jestli dobře vidím a budeš si moc vybrat na jakou platformu to chceš.
          • Lawliet
            Díky. :)
    • Lawliet
      We plan to release the game on all major platforms: PC, Mac, Linux and next-gen consoles. If you pledge for Baron tier and above, you will be free to choose any platform the game will be released on as your reward. // omlouvám se už jsem to našel.
  • Jestli se dobře dívám, tak knight edice je už za 20 lider a né za 25 ...
  • PravyMonty
    Zdejší trolové se mají ještě co učit...

    http://medievalpoc.tumblr.com/post/75252294049/hi-ive-been-looking-at-a-kickstarter-for-a
  • Už sem se bál, že jeden den vynechají a nedozvíme se nic nového o KC
  • Bože to zas bude ostudy až to vyjde však uvidíte dělají to češi takže to je 50 na 50 ,že to bude paskvil hodný zdejších malomyslných diskutérů kteří největší problém světa vidí ve hrách.
    • Proč převážně u KC:D je největší počet blbců tvého typu.
      • Jak se do lesa hype...
        • Tak z lesa parta blbců. A?
          • Kdo neovcuje s nama je blbec. *15* Nechces taky hypovat mou firmu? Reklamu zadarmo bych bral.
            • Jsem ta nejvetsi ovce, uz jsem odevzdal prachy na kickstarteru a hru vsude propaguju... oh wait. *14*
            • Jsi no. Žádný hype tu nevidím. Kromě Dworkina, co se snaží trolit o angličtině.
            • Ne games, ale ovce.
            • A jsme opět u ohraného tématu. Games dělá reklamu KC:D.....Už je to nuda. *7*
  • mirekdusinojc
    Super, návrat na games diskuze mně dokáže vždy řádně zvednout náladu. Jednou si z vás postavím tým a pojedeme na mistrovství světa v urážení a trollingu. Myslím, že budeme mít docela dobré šance.
    • Domnivam se, ze by zcela jasne vyhral theGGG, nasledovan Rhulandem. Ale zdatnou konkurenci vytvari i pomateny kouzelnik Dworkin svoji diskuzi o kvalite Vavrovy anglictiny, kteremu ani nedochazi, ze podminkou nutnou pro zaslani financniho obnosu je zverejneni cisla uctu v bance.
      • Jistě, tady budu zveřejňovat svůj účet. *7*
        • Jack1947
          Nejlepe s heslem ze? Aby nahodou nedoslo k nejakym "nesrovnalostem". *15* *5*
    • To je nový národní sport - kdo ze sebe udělá většího debila. Škoda, že tato disciplína ještě není na OH, Češi by excelovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit