Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    Tak vidis dali to. :)
  • Uz jsem se lekl, ze tam nebude tutorial :D
  • Tak to je jasné :D Areny ale PvP
  • A hele, jaksi ti došly argumenty *4*
  • Lawliet
    Díky. :)
  • Keyz
    Tady to je napsáno:
    https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts/733540

    40 USD jestli dobře vidím a budeš si moc vybrat na jakou platformu to chceš.
  • už se těšim na minimapu (virtualní hud namontovanej do středověký přilby počítám), waypointy atd... no uvidime, budu rád když to tam nebude... ale at tam daj aspon zrdcadla kua, dyt kazdej chce svou postavu videt i jinde, než např v invu či character window
  • Lawliet
    MM zajímalo mě, jak to bude v případě Kickstarteru, protože si pamatuji, že jsem předtím četl o nějaké hranici, kolik je třeba přispět na hru.
  • ale chápu je, byl by to zbytecnej risk, šli na jistotu, čemuž se nelze vubec divit, jen je to škoda, v tomhle případě by se rozhodně vyplatilo trochu zariskovat - ale - po bitvě každej generálem :)
  • Erien
    Nevím co přesně myslíš, ale konzolove verze budou, pokud projdou schválením. Xboxova digitální už je snad dokonce schválená. Jinak vyjdou o něco později než pc verze.
  • to nevyberou ani omylem, budu rad dyz se to dohrne na 700k k tomu motioncapture, 800k pozice je uplně o ničem a lidi to zato nezaplatí, za nejaky videa o tom, jak bojovat. rofl.. celkove tu kampan podelali tim, že mířili od začátku nízko... kdyby nebyli připosraný, tak ten 1milion maj.
  • Lawliet
    We plan to release the game on all major platforms: PC, Mac, Linux and next-gen consoles. If you pledge for Baron tier and above, you will be free to choose any platform the game will be released on as your reward. // omlouvám se už jsem to našel.
  • Lawliet
    Nevíte někdo, jak to bude s PS4 a XBO verzí v případě kickstarteru?
  • Jestli se dobře dívám, tak knight edice je už za 20 lider a né za 25 ...
  • PravyMonty
    Zdejší trolové se mají ještě co učit...

    http://medievalpoc.tumblr.com/post/75252294049/hi-ive-been-looking-at-a-kickstarter-for-a
  • Predpokladas spatne.
  • Kdyz by ve hre byla moznost 3rd person pohledu, ale ty bys ji nevyuzil a hral z 1st person, tak bys videl za sebe? Opravdu?
    Nejdriv cist, pak psat. *3*
  • A ještě teda dodám k předsudkům: Pár jich nemá rádo muslimy, pár jich nemá rádo cikány ale jinak takovéto předsudky nemaj, v tom seš sám *3*
  • Já znám Anglićanů asi 200, moje angličtina má k ideálu sakra daleko (gramatika ujde, výslovnost zhruba jak Danova) a neslyšel jsem jediného Angličana kritizovat *3* Občas se ušklíbnou a opraví moju výslovnost, když je hodně špatná, ale jinak jim to nevadí a občas i pochválí, že jsem schopný mluvit plynule a rozumět všemu (včetně Skotů, Irů a Velšanů).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit