Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju, jak tu lidé s velmi pochybnou inteligencí řeší Danovu angličtinu.

    Nyní chci, abyste natočili nejméně 2 minutové video se svou angličtinou a dali ho na Youtube. Video umí udělat každý. V klidu stačí jen zvukový záznam - programy na to v PC má každý, takže je to velmi jednoduché. Ke konci vložte záznam, že jste to vy z fora games.cz. Teď jsem na vás zvědavý.

    Sypat z úst jeden bobek za druhým umí každý. Nyní máte příležitost ukázat, že je vaše angličtina lepší. Tak se ukažte!

    Podle mě je úplně u zadku, jaká jeho angličtina je. Důležitý je obsah, kterému já rozumím dobře. Možná se rozčilujete, že vy mu nerozumíte a možná je tedy vaše angličtina dost pochybná a špatná. Mimochodem v zahraničí byste se podobnými poznámkami ztrapnili a nikdo by se s váma už nebavil, protože takové poznámky jsou trapné, ubohé, nechutné, slaboduché a k tomu hloupé. Jste i vy takoví? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Anglictinu ma dobru akurat prizvuk, ale koho to dnes zaujima?? Akurat sralinkov co sami vedia len fuck a aj ten napisu fak. A tak zavidia, a schovany za monitor urazaju. Ja len dufam ze zbytky ich zdraveho rozumu takymto jedincom aspon raz tyzdenne pripomenu aky su ubohy.
    • maros.goc
      anglictinu ma Dan uplne v pohode :) nerobi chyby, a prizvuk ma typicky slovansky ..anglican ci american si toho absolutne vobec nevsima a nepride mu to divne, to len nam, to len my sa z toho smejeme ako idioti
    • Rád takové video udělám, ale bude tě to stát 10.000,- Kč. A vzhledem k tomu, že komentář psal někdo, kdo se podepisuje "Trolllda", budu chtít platbu předem. *4*
      • Tak nejak mi vyplyva z diskuze nize, ze lide by spise byli ochotni Ti platit, aby jsi takove video nedelal. Vavra sice nema anglictinu na urovni CAE nebo CPE a sem tam mota slovosled a casy, ale porad je mu rozumet naprosto v pohode.
        • >>Tak nejak mi vyplyva z diskuze nize, ze lide by spise byli ochotni Ti platit, aby jsi takove video nedelal. << S tím zásadní problém nemám. Můžu na to založit kickstarterový projekt. *4*
          • Tak sup do toho, prozatim mas plnou hubu kecu a skutek utek.
            • Pošli prachy a můžem se začít bavit, kamaráde. *4*
    • Kritizují danovo angličtinu a přitom neumí svou mateřštinu. Opravdu Češi jsou hloupý národ, proto si s námi celý svět utírá zadek. Neumíme stat při sobě.

      Dane, držím palce, ať ukážeš světu, že i v Čechách jsou ještě schopní lidé a ne jenom zakomplexovaní jedinci, bez špetky talentu.
      • Ano, doufám, že Dan Vávra dokáže světu, že v Čechách jsou lidé schopní naučit se správně vyslovovat angličtinu. Že Češi chtějí dělat všechno poctivě a ne ve stylu "rozumět tomu jde, tak ať mi každej políbí p*del". Byla by to pro nás dobrá reklama a pro Dana, který gramatiku zvládá velmi obstojně, příspěvek k osobnímu rozvoji. Je to ostatně práce na jedno odpoledne. Ale nebráním ti obhajovat fušeřinu. Je to tvoje právo.
        • Veskoslav
          Práce na jedno odpoledne? Jde vidět, že jsi vážně hlupák....
          • Ano, za jedno odpoledne se základy naučíš. Tedy, pokud nejsi hlupák, že. Ale to Dan není. U tebe nevím, kategorické soudy dělat nebudu. *4*
    • Keyz
      Navíc lidi kecají jaky kdyby mu nebylo vůbec rozumět.

      Například jako tento borec: http://www.youtube.com/watch?v=TrJbMATMSDE

      Tomu tak není, tak není co řešit :)
  • ..jen tak pro zajímavost se tahle hra líbí a podpořili ji "Roberts Space Industries" a "Obsidian Entertainment" *2*
  • Tak motion capture sex scenes se nekonají jak někdo psal na jejich facebooku *9*
  • Keyz
    Zajímavý, jak si někteří lidi v komentářích zcela odporují. Chtějí hru včas ale radí by nějaký MEGA stretch goal, který by to určitě protáhl. WH to přitom mají chytře, když použijí to co budou mít.

    Sice žádné nové lokace, herní prvky jako všude slibují ale zase by to mohl dopadnou na čas.
    • DeDy
      Přesně! Milion by mohl zajistit vydání o 3 měsíce dřív.
  • PravyMonty
    Zdejší trolové se mají ještě co učit...

    http://medievalpoc.tumblr.com/post/75252294049/hi-ive-been-looking-at-a-kickstarter-for-a
  • Foxtrot_cz
    Hrozně rád bych, aby se dostali na ten milion. Jde o to, že když se na nějaké ty stretch goaly nedostanou, tak člověk ví o co přišel a to je špatné... Takže by bylo super, kdyby se tam dostaly všechny.

    PS: Víte někdo jak vypadá ta křivka přihazování v čase a jestli bych ji mohl někde najít? Nemusí být s s konkrétními čísly, stačí jen obecně, abych mohl odhadnou na jakou hodnotu se přihazování zvedne ke konci.
    • napr:
      http://www.kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
    • Když hodně přivřeš oči, tak graf příhozů většiny úspěšnejch projektů má tvar paraboly, takže se dá očekávat že se přes milion dostanou.
    • kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
      • Foxtrot_cz
        Jsem zvědavý, jestli to půjde podle těch předpovědí co tam jsou :)
    • Keyz
      Zde by mě to ani tolik nevadilo. Vím, že na to mají prachy tak tam nebude žádná věc, která by ve hře jinak chyběla.

      Ale snad to dají. Nové cíle by mohli přitáhnou lidi. Hlavně ten Tournament mód.
  • Doufam ze další goal bude at je to genderove a multikulturne vyvazeny. to pak vyberou klidne miliardu.
  • Blondyr
    Já bych chtěl free mapu, do který bych se mohl přihlásit s kámošem a jen tak se poflakovat ve dvou po mapě. Ani bych nepotřeboval plnit úkoly. Jen mít možnost prozkoumávat mapu, vymlátit bandity, jít krást na tržiště, nahánět se po městě, trénovat souboje apd.
  • maros.goc
    KC patri medzi moje najocakavanejsie hry no bez tych stretch goalov a samozrejme ich prekonani by to nakoniec v hre nebolo ? :D ved akysi tutorial ci vysvetlenie subojoveho systemu je proste zaklad kazdej hry nie? :)
    • smejki
      výukový a tréninkový mód je něco jiného než tutoriál.
    • Veskoslav
      Jde spíše o to tam dát reálné SG a ne nějaké přehnané. Největší investice a nejdůležitější je podle mě SC za 700k, následovaný za 600k. Zbytek jsou buď příjemné věci nebo věci, které nebudou stát větší peníz a jejich vývoj nezatíží hru. Každý, kdo očekával přidání 50 hradů či něco podobného je vážně snílek.
    • Mart9
      Nemusí tam být. Ve videích si viděl, jak tam šermovali v té ohradě se slepicemi. Tam to podle mě budeš moct trénovat.
    • Ten první stretch goal, ten uplně bije do očí, ten tam bude podle mně určitě i když to nevyberou. podle mě si nechcou zbytečně urvat příliš velké sousto, které by jim eventuálně mohlo protáhnout vývoj, tak tam dávají takové "maličkosti".
  • Lawliet
    Teda jestli se to v bitvách v Kingdom Come bude rubat, jak tady v diskuzi, tak se máme na co těšit. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit