Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • restore
    Dost mi to pripomina True combat elite. Ze sa hra neobtazuje ani len potrvrdit kill je jednoducho super. Jedine snad vyklananie do stran je nejake... tuhe - chcelo by to spravit nejak hratelnejsie.
    • jak to myslíš tuhé ? já vyklánění používám neustále a nevidím v tom problém :/
  • jindra.veliky
    Včera jsem to chtěl koupit, ale potřebuje to na spuštění 4gb RAM a ja mam jenom 3. Nezkousel to tady někdo jen se třema nebo jinak slabší sestavou?
    • woczlf
      Zkus napsat autorům, měli by tak do dvou dnů odpovědět.
    • Ins nemá 64 bit exe takže tam žádná restrikce není, je to Source engine takže to ani ramku nežere, akorát mám problém s procesorem (i5-3570K@4GHz) který už padá na kolena když mám coop server i Ins spuštěno naráz což je u Source enginu prostě katastrofa.
      • Čauec, aj ja mam tento procesor, no ale to je v sučasnosti špička, neviem čo stvaraš ale pravde potdobne by to nestihal žiadny procesor... *1*
        • tvoji reakci sem nějak nepobral :/ chtěl sme říct že má katastrofální optimalizaci a to co je to za hru
  • vyborna hra za ktoru sa nemusia tvorcovia hambit ako v pripade BF4... okrem oficialnych map sa daju hrat aj povodne mapy len mladez nepozna .. tie budu casom prerobene v DLC do novej podoby a rad za to kludne zaplatim... kazdopadne COD Lovers si na svoje nepridu... nakukajte si videa z povodneho tak 5 rokov dozadu stareho Insu* a noveho. Ziadne body ziadne LV.. proste skusenost a IQ to je to co vyhrava v tejto hre... este by som doporucil vyskusat AA ktore je free a je tiez super... mam BF4 premium a ked to hram tak si pripadam jak v pomocnej skole .. tento pocit pri INS alebo AA nezazijete!
  • Jedine co sem se z recenze dozvedel je ze autor nema rad system postupneho odemykani zbrani a vybaveni a ze vizual je na hony vzdalen od BF4. Info o chovani zbrani, fyzice, destrukcnim modelu, net codu nebo hitboxech se jaksi nekona. Je hezke ze ma hra cupr atmosferu ale tu mohl mit BF taky, kdyby veskerou hracovu pozornost nesmeroval na fakt jak moc je rozbity. Dalsi oda na teamove hrani. Kdo ma dnes cas na nejake teamspeaky, sehravani se atd. Clovek se po praci na hodku pripoji na public, pokropi par protivniku, upusti paru a zivot jde dal. *5*
    • tak pre teba to asi neni krop dalej v CODE alebo BF4... kazdopadne co sa tyka hitboxov - neumieras za rohom ani nejsu vzajomne killz.. grafika je ok.. je to velmi maly team vyvojarov ale obsah a kvalita.. DICE s EA osralo...
  • Kúpené na vianoce v akcií za 5€, ani som netušil, aký klenot kupujem *4*
  • To sem chvíli hrál jak mod. Doporučuju pro příznivce pěchotního boje co mají rádi realismus. *9*
    • Tenhle smajlík :) ne tamten.
      • Ti hodně ujela ruka. *15*
  • Nezlobte se na me, ze jsem tak nechutne povrchni, ale tohle vypada proste tak hnusne, ze se pres to tezko prenesu...ale jestli se to nekomu libi, proc ne
    • Co vypadá hnusně ?
  • Ešte v bete som hrával na serveri, kde sa hralo niekoľko konvertovaných máp z predchádzajúceho dielu (asi práca komunity). Bolo to dosť dobré, nemáte niekto IP? Alebo názov serveru...
  • wenceslaus
    Mel jsem tuhle hru rad jako mod a jsme rad, ze se povedla. Porad ale, se slzou v oku vzpominam na True Combat: Elite...
    • True Combat? Myslíš ten mod k Wolf:enemy territory? U něj jsem strávil nezdravě moc času, super hra *4*
      • wenceslaus
        Přesně ten. Škoda, že se rozpadl ten tým, co to dělal. Myslím, že mohli Insurgency směle konkurovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit