Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kamo tys me rozesmal,pry to nerozjedem ani na fullhd,Vdyt i xbox one bude podporovat direct x12.A vse je delano trebaz na 5 let starym unreal engine3,to ps4 sfoukne jako svicku!Pockej za rok!Az vyjde na UN4 dayng layght tak ta tvoje kase z hase se v tom tvim caseu upece ve vlastni stave buliku!
    • maros.goc
      Xbox one mozno bude podporovat dx12 ale vykonovo tie hry urcite neda v kvalite dx12 ....len hlupak moze tomu verit, vzhladom na to ze uz od zaciatku prichodu nextgen konzol sa hry oproti PC orezavaju, vid Watch Dogs ako posledny priklad :)
  • maros.goc
    paušálne úpravy pravidiel hry ako v Demons Souls? čo si mám pod tým vlastne predstaviť? Demons som nehral
    • MickeyMutant
      Nic zásadního, hlavně takzvané world events, kdy se pravidla upravují jen na velmi omezenou dobu:

      http://demonssouls.wikidot.com/events
      http://demonssouls.wikidot.com/black-world-tendency-events
  • tak jelikož graficky posun neni žadny, tak bude stačit když si nainstaluju jedničku kterou jsem ani nedohrál. taky doufam že to udelali lehči protože v jedničce jsem porad chcipal ani nevedel kam jit nejdriv ponevac vsechny lokace byli otevrene
    • fallanga
      Ta hra nebyla zase tak těžká. Ano byla obtížná, ale zkuste si zahrát zaklínače 2 na temnou úroveň nebo Diablo Hardcore mod a uvidíte, co je to obtížnost.
      • Jenže je rozdíl mezi ... uměle navyšovanou obtížností tím že nepřátelé dostávají jen bonusy do statistik aby víc vydrželi a dělali větší dmg ... a mezi férovou obtížností, která spočívá spíš v neznalosti/neosahanosti prostředí, kdy je hráč schopen ji regulovat nabývajícími znalostmi pricipů a mechanik. V téhle hře vždycky víte co jste udělali špatně a proč jste umřeli narozdíl třebas od Diabla na Inferno (použiju starý příměr :) ) kde když Vám to vylosuje "špatnou" elitu zabije vás během několika vteřin a nic s tím neuděláte .... Zamykání na místě, plošňák pod nohy, fialový lasery všude okolo + ještě zmražení a nenaděláš nic ...
        • fallanga
          Diablo III je možná takové, ale D2 je dost těžké a umřel jsem často pouze z vlastní viny. A na Hardcore jsem nikdy neměl trpělivost to dohrát.
        • Primer diabla je logicky ale pouze do doby nez prisel patch 2.0.1 :) Od te doby to je rozhodne zajimavejsi a zpravidla taky vis v cem je problem. Mas malou vydrz a spatne nastavene skilly, ktere ti nepomuzou ve spatne situaci a v Hardcore modu si proste tohle uvedomis vic.

          Navic, kdyz nejedes bezhlave a poznas jak ty rikas mechaniku a vis co ma za vlastnosti a jejich kombinace je smrtici, tak se ji proste muzes vyhnout. Ale jinak mas pravdu (alespon co se tyce D3 pred patchem).
      • Zrovna Zaklínač. To je casual hra i na Dark. Těžší je to asi tak půl aktu v jedné kapitole. Jinak navýšení hp protivníku a větší dps nedělá hardcore hru.
        • Tezkou hru dela to, ze kdyz chcipnes tak jsi proste skoncil a mit pred sebou takove prekazky, ktere jsou vyzvou a opravdu se musis snazit a byt opatrny, aby te nezabili. Takze hry co maji Ironman nebo Hardcore mod jsou svym zpusobem vyzvou a v nekterych pripadech obtiznejsi. Vsude je to ale vzdy o tom, jaka je mechanika ve hre a jak se s ni dokazes obeznamit.

          Nijak nechci schazovat dark souls, ale samotne chcipani vlastne neni nic jineho nez save and load na urcite lokaci, kdyz to vazne zjednodusim a jak tu nekteri zminili, kdyz se naucis, jak se cemu vcas vyhnout, tak vlastne neni tak obtizna, jak si nekteri mysli. Kazdopadne Dark Souls ma potencial a ziskalo si to radu hracu a hlavne, je to hra, ktera se zameri na skupinu hracu a zustava verna. Ne jako v soucasne dobe, kdy se snazi vsichni zalibit Mainstream populaci (zjednodusovani her).

          Priklad Gothicu, ktery kdyz vysel tak jsi mel vyslovene otevreny svet a mohl jsi jit teoreticky kamkoliv, ale zasel jsi do lesa a tam te nejaka potvora proste jednoduse zabila. Ale jakmile jsi vedel, ze mas jit tim a tim smerem a pomalu ziskavat zkusenosti, tak neni problem tou hrou projit. Pokud by dodali do te hry prvek, ze kdyz umres tak koncis, tak by jsi se hodne snazil a dodalo by tomu opravdu tezky prvek.
      • Souhlas. Obtížnost zde slouží jako reklamní image titulu. Na hře se mi velmi líbí, že není náročná na cvik nebo reakce. Umět hrát DS spíš spočívá ve znalostech, které hráč postupně objevuje. DS je taky ukázkou, že hra nepotřebuje super grafiku, kdoví jaký příběh. Tahle hra exceluje výbornou hratelností (díky soubojovému systému) a temnou atmosféru.
        • fallanga
          Ta hra mě právě tou hratelností vůbec nenadchla. Ano, má své kouzlo, ale pro mě to moc není.
    • Taky si myslím, že dvojka bude hodně podobná jedničce. Hrát to bez jakékoliv nápovědy je opravdu hardcore. Nicméně Dobrých zdrojů informací, jak DS hrát je na internetu spousta. Projdi si Darksouls wiki a pusť si nějaké letsplaye. Doporučuju EpicNameBro - http://www.youtube.com/watch?v=9zuTJDeWMx0 nebo Northernlion - http://www.youtube.com/watch?v=Gp_QlzkbXWE&list=PL939A4F517EBD0209&index=2 Přijdeš tím o překvapení ve hře, ale naučí tě jak to hrát...
      P.S.1 Můžeš mi věřit, že většina rádoby borců by si bez informací na netu v DS ani neuprdla *16* *3*
      P.S.2 Cesta, kde běžné potvory nedáš na cca 3 rány je špatná a zkus jít raději jinam *5*
    • maros.goc
      ten koment ma byt vtip?
    • Dark Souls ale je o chcípání a vymrdáván* s hráčem. Prostě tahle hra si na nic nehraje a to je dobře, hráč se sám může rozhodnout kam půjde a není nijak svazován. *3*
      • jo btw do te lokace jsem ani nešel dobrovolne je jsem se sklouznul po takove platforme a uz to nešlo zpatky všude tma fakt opruz
        • Ja te chapu, alw her, ktere te vodi za rucicku, jsou kvanta. Dark Souls je jine, bohu dik.
      • ja se v jedničce probojovaval hodiny nejakou lokací (konkretne ta lokace kde byli ti kostlivi psi) abych pak prisel na to že za tim je dalsi lokace kde nemam co delat a na kterou vubec nemam level a musel jsem se probojovavat zpatky na povrch co byla nočni mura protože sem byl low level.
        nejaky druh napovedy te hre chybi
        • C-BEAM
          nechybí, to tebe niečo chýba.
  • MickeyMutant
    Je zajímavé, že Xbox verze hry má o ca 10 snímků za vteřinu lepší průměr než PS verze. To bych spíš vzhledem k rodnému listu Dark Souls čekal naopak. A že to při těch nízkých číslech asi bude setsakramenskej rozdíl.
    • michelangelocz
      Tak to jsem docela zvedavej, ale snad to nebude nejak hrozny. Kazdopadne jeste chvili potrva nez se mi druhy Dark Souls dostane do sparu – Amazon me decentne provokuje oddalovanim data doruceni – v tuhle chvili je nejzassim terminem pristi patek. Achjo.
    • Loneck
      Může to být tím, že PS3 verze má zapnutý V-sync a X360 verze ne. Na X360 se skoro neustále obraz roztrhává, ale PS3 verze tímto netrpí.
      • MickeyMutant
        Jo, mluví tam o tom. Ale zároveň píšou: There's no doubt the 360 version gives the smoother experience overall though, with an average advantage of 10fps during gameplay and cut-scenes. Zdá se, že to občas bude boj nejen s příšerami, ale i s frameratem*4*
        • Loneck
          Já jsem zvolil PS3 verzi, tak jsem zvědav, jestli narazím na další Blighttown. Snad ne. Hlavně mě mrzí, že až potom co hra vyšla, tak se ukázalo, že vůbec neodpovídá grafické kvalitě prezentované například dva měsíce před vydáním. Na neogafu je na to už docelá dlouhé téma.

          http://67.227.255.239/forum/showthread.php?t=781625
          • MickeyMutant
            Different game, same old story*4*
            • Ty wle a on někdo čekal, že blighttown z 1 se 2 vyhne na old genu? To snad jen blázen bláhový...
          • Veskoslav
            Tak to srovnání je brutální.....Dokud se nebude zavírat za lživou kampaň ve hrách, tak si myslím, že to budou studia dělat stále a stále dokola a dokola....
            • Veskoslav
              Dokud to není trestné, tak s tím nic člověk neudělá. Jenom si nekoupí jejich produkt. A to se obávám v případě DS II asi nehraje u většiny hráčů roli.
            • Loneck
              Ještě přidávám video.

              Srovnání duben 2013 a konečná verze březen 2014: http://www.youtube.com/watch?v=ykbT03r_9Zo

              Video z ledna 2014 (stále znatelný rozdíl oproti konečné verzi): http://www.youtube.com/watch?v=A3MdOBH-jDc
  • Zítra, huh? No, je to jen nejočekávanější recenze za poslední rok (pro mě, ale určitě i pro spousty dalších, co Dark Souls hráli), takže žádný stres. DS určitě žádné fanatické přívržence nemá, čtenáři jistě odpustí autorovi recenze veškeré odlišné názory...
  • To je furt reci..uz to hlavne na to PC vydejte, pripadne nedodelky si hraci opravi sami, stejne jako v pripade DS 1 (ale když to bude v poradku hned z krabice tak se asi nikdo zlobit nebude)
    Odklad o mesic je stejne jen kvůli konzolovy exluzivite, dost pochybuju ze na hre ještě delaji když ma byt za mesic na pultech.
    • Souls série není o grafice. Hrál jsem jak Demon tak Dark nejdřív na PS3. Koupil jsem pak i Dark Souls na PC a hádej proč? Abych podpořil vývojáře, grafika mi byla u zádele. Zítra mi dojde Dark Souls 2 na PS3 protože se chci bavit už teď, na grafiku kašlu a měsíc se mi čekat nechce. PS: zjisti si kolik dělají prodeje Dark souls konzole vs PC. U případného Dark Souls 3, Demons Souls 2 už žádné nedodělky PC hráči opravovat nebudou, páč na tu platformu to nevyjde.
      • maros.goc
        DS3 bude na PC bez pochýb, demons souls 2 taktiez, nie je dovod vydavat demons 2 len na ps4 ked im aj PC vyraba slušné peniaze... Japonci zacinaju objavovať PC sice neskoro ale predsa
      • bohužel nikde nenajdes kolik se toho prodalo na steamu, coz je majoritni trh s PC hrama, to ze v krabici se neceho proda malo vůbec nic neznamena. A muzes si byt jisty ze ty prodeja přes steam mají hodne zajimavy cisla. obvzlast když jsou slevy. takze pripadne DS 3 na PC samozrejme bude i na PC:)
    • Ethy
      Podle mě se ten měsíc vyplatí počkat. Já beru jako + že se nebude jednat o pitomý konzolový port jako právě u DS1 a že ta hra bude navíc hezky vypadat *3*, lepší si počkat
      • Co furt kecate o konzolovim portu!Bud rad,ze ti to japonci vubec na ten tvuj kase z hase udelaj!Je to jina zeme,tam pc neni cislo ONE!Pc uz vlastne neni cislo ONE! peknou dobu!A kdyby se meli ohlizet jen na pc,to by moc nevydelali!Kazdej si vybere hlavni vyvojarskou platformu,to je jeho vec,nekdo xbox 360,nekdo ps3,nekdo pc.Ze to neni pc,tak se stoho nezblazni!Ono vyvijet v dnesni dobe na tolika konfiguraci,taky neni med,Nejsme v dobe QVAKE 1,2,kde vladlo jen woodu akcelerator. *16*
        • o portu tu nikdo nemluvi ale o době vydani, a jsme radi..co mas dal?:)
          PS: a byl to Voodoo
      • a cetl jsi co jsme psal ja?..ze je nemozne aby ještě ted na hre delali? Ono zabare dost casu vylisovat DVD, udelat baleni atd, pokud by ted ještě an hre delali tak vyjde neldy za pul roku, PC verze je davno hotova a důvod proc se musí cekat je mesicni exkluzivita pro konzole, ale dela se ze to tak není:)
        • DaddyD
          No tak hra by měla jít do lisovny myslím nejpozději měsíc před vydáním aby se stihla fyzická distribuce. Tohle už není v dnešní době pro vývojáře nějaký velký omezení, jelikož už je dneska docela normální že pro hry vychází "day one" patch kterým jde do hry přidat všechno na čem vývojáři mohli v průběhu toho měsíce pracovat. Takže se do lisovny pošle nějaká poslední stabilní verze a jelikož bude Dark Souls 2 vyžadovat Steam, tak se zbytek patchne při instalaci.
        • Ethy
          Já jsem se špatně vyjádřil, sry, už jsem to editnul. No tak jasný no, ale tak zase jim to tak nemůžeš mít za zlý, tam toho víc prodaj a tak, můžeme bejt rádi, že ten port vůbec bude a že to budeme mít hezčí :). Já osobně beru tuhle dobu jako za parádní období pro PC scénu, ty nový hry na konzole ani nejedou v 1080p, hrůza, nechtěl bych to ani za nic.
        • no a ted sis upravil příspěvek a ja vypadam jak jantar co mluvi o necem na co se nikdo neptal..achjo..diskuze po.rany:)
          • MickeyMutant
            Nevypadáš, máš pravdu. Jasně, že to zpoždění mají kvůli tržbám na konzolích. Není to poprvé ani naposled.
          • Ethy
            Omluvil jsem se ti v příspěvku, klid :)
            • jasne..v poho..delam si srandu:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit