Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Jen taková rada/poznatek/tip. Vážně bych ocenil podobné rozhovory, ale s vývojáři. Poslední dobou jsem si oblíbil podcasty Tone Control a BigSushiFM. Moc zajímavé povídání o hrách, které jde dost hloubky. Člověk se dozví spoustu zajímavostí o tom, jak to funguje ve velkých studiích, jak probíhá přechod na nezávislý vývoj, jak konkrétní osoby přistupují k designu. Člověka to dost motivuje začít na něčem dělat. Takové rozhovory s českými vývojáři by se daly nápaditě zpracovat a uvítal bych je víc, než tohle (rozhovor s hudebníky? Proč ne? Ale to by chtělo nějaký formát ve stylu Anamanaguchi), či let's playe.
  • Chápu že se potřebujete živit, ale myslete prosím i na lidi, kterým už bylo 18 let. Pokud potřebujete více peněz, tak rozjeďte solidní donate program, viz kickstarter kampaň Warhorse a podíl Čechů = jsme tu a peníze máme, pomůžeme když se vy zavážete dodávat kvalitní obsah. Ale tento článek osobně beru jako podpásovku, fakt jakože přímo na solar.
    • A ještě, podpásovka nemůže jít na solar, to je jako říct, žes dostal ránu zezadu, přímo do nosu *15* zkus si nastudovat ty termity, než je začneš používat. *3*
      • nebo mu nekdo fouknul na koule a ty ho pleskly pres solar, ja jsem z toho south parku nejak rozneznenej, koukam *5*
        • Keyz
          *15*

          Taky zrovna hraji.
    • Nejsi trošku hysterický? Tak vydali rozhovor s celkem populární českou kapelou. Ty lidi se ti nemusí líbit, nemusí tě zajímat jejich hudba, mně se taky nelíbí a nezajímá, ale proč tu mluvíš o podpásovce? Víš vůbec co ta slova znamenají? Jako tě něčím podvedli? Zradili? No tak je tu rozhovor s lidmi, kteří se ti nelíbí. Myslím, že to přežiješ. Pleteš si kvaitu obsahu s tím, co chceš slyšet a vidět.
      Mluvíš o lidech nad 18 let, ale moc se podle toho nechováš.
      • Populární prej :D ty mě bavíš termite.
  • "To už znělo zajímavě i z pohledu herního média".. Dobrovskej ty ses fakt poved :DD
  • Chce to riadnu dávku zúfalstva sa vnútiť na rozhovor s herným webom ako hudobná kapela len pre nejaký "klip ve stylu FPS, ve kterém je hromada alkoholu, sexu a kokainu" ach, ani to nebudem pozerať.
    • Hlavně to chce "riadnu dávku zúfalstva" takovýto rozhovor publikovat.
      • podle me by bylo zoufali, kdyby tu byl rozhovor se starou vondrackovou, a na konci by se zeptala, pro koho ten rozhovor vubec je, jestli muze prihodit misto zaverecnyho slova recept na vynikajici michany vajicka *5*

        rozhovor s mladyma, u nekoho oblibenyma (u me ne) lidma, tak v cem je jako-drdaslovo-problem?
  • Od kdy se tiscali dělají rozhovory s buznama???
  • hznk89
    Ten jejich "FPS" klip je naprosto tragický. A na rozhovor se raději ani nepodívám. Příště by to chtělo někoho, kdo hry skutečně hraje. Např. Řezník, který sám vytvořil hru, dělá vtipnou hudbu a je to zajímavá osobnost.
    • Erien
      To je fakt, jeho hudba je tak pro zasmání, ale poslouchat se nedá. *1*
    • Pohl by byl rozhodně zajímavějším hostem, i když mě jeho trapná hudební tvorba naprosto míjí...
  • Keyz
    Odsávač na bejka *15*

    Krásný český název budoucího výrobku.
  • Tushan
    vidím nadpis a říkám si wtf a tím pro mě tahle záležitost skončila... totální miss pánové
  • Keyz
    Commandos. To byla hra. *9*
    • neni problém je rozjet i dnes, nedavno jsem je koupil na boundle, nebo něco takového... asi za 70kč I. II. a III. díl. Je pravda že dá práci je rozchodit pod Win7 64bit, ale jde to. A i když třeba I. díl už asi dnes neobstojí a nikoho neosloví, II. a III. díl jsou stále skvělé hry a prakticky bez konkurence (desperadost se neseženou a stejně mě nikdy nechytly).
      • Desperados jsou za pár korun na GOG. Je to dobrá hra (první díl).
      • Keyz
        Já to hrál několikrát. Na W7 64bit jsem to nezkoušel. Mám origo CD s manuálem. To byly ještě manuály pěkný a důležitý.

        1 byla velice HC. Hodil jsi blbě jeden granát který jsi sehnal a byl problém. Jak zabít těch 5 šmejdu co vylezlo z baráku když byl poplach? Tank se tam neustále pohyboval a otáčel věží.
        2 jsem měl nejraději ale vadilo mi, že to šlo hrát agresivně a lehce. Rychle se prostřílet k vozidlu anebo nějakému kulomenu. Anebo ten zloděj byl tak rychlej, že ho za běhu skoro nikdo netrefil. Ale pěkné lokace a více možností to přebilo a jak jsem psal. 2 díl mě bavil nejvíce.
        • Právě nejlepší mi přišla 3. Tam už naši komandáci měli menší dostřel, než nepřátelé. Doteď první misi ve Stalingradu považuju za jednu z nejlepších, co hry kdy předvedly...
        • ja hral jenom jednicku a porad sem setril snajpra, az jsem s nim nakonec za celou hru vystrelil snad jen na nakyho fesackyho oficira, co se motal okolo svyho medaka *5*

          ale pamatuju se, ze posledni misi u takovyho hradu mi nejak nesla rozjet, porad jsem postaval za hradbama, at jsem zkusili co jsem zkusil, az jsem se vytocil, postavil se za sutr se vsema v jednom chumlu a miril jsem jenom na branu, a strilel nabihajici nacky jako kurata (to mi trochu otevrelo oci, ze jsem nemusel hrat celou hru tak opatrne)

          nicmene bylo to tenkrat jako zjeveni z cisteho nebe
          • Keyz
            Jo i v 1 díle šlo využít chyby jestli to tak lze nazvat. Ale musel jsi opravu najít dobré místo a dobře se postavit. Nešlo aby každý měl samopal jako ve 2.

            Značka commandos je asi již mrtvá *13*
  • Bomba, doufám, že v příštím videu bude Lucka Vondráčková
    • To spíš Helenku by to chtělo *5*
      • Tilwaen
        Přesně tak, kam se kdo hrabe na zlatý Národní poklad *2*
    • Keyz
      Kdyby přišel alespoň sám Mistr Karel! To by bylo něco. *3*
      • kickasl
        To je ono! Nebo treba Milos, i kdyz Herr Gott by byl samozrejme lepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit