Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo bz to poslouchal. Ja radsi uplnou klasiku jako Bruce Springsteen. album Devil in the dust http://rockmag.cz/inzerce/?detail=159079
  • Tilwaen
    Když už jsme u toho překladu, nebyl to právě Jack, který tehdá překládal do znakové řeči při pohřbu Nelsona Mandely?
  • Tilwaen
    Přesně tak, kam se kdo hrabe na zlatý Národní poklad *2*
  • Ale byl bych rád kdyby přišel do podcastu James Cole :) nebo i takhle na pokec o hrách
  • 2000 prodaných placek už je docela dost :) nemyslíš?
  • Populární prej :D ty mě bavíš termite.
  • Tak tohle mě pobavilo *1*
  • Úspěch ? Oni ? Kde prosím tě ?
  • Games jsou vpohode, to jen lidi jsou rozezrani a urypani a furt se jim neco nelibi. Presne timhle smerem ma jedovata poznamka smerovala;-)
  • Ani v nejmenším. Chceš vidět punk? Letos jsou Pod Parou Cock Sparrer. Kapela hrající v nezměněné sestavě od roku 1972 !!!! Zkus zkouknout a následně porovnat s těmahle nagelovanýma vejškrabama.
  • bud hodny chlapec a nezlob.
  • Mladi kluci, tak jim doprej. Co nam to udela. Rytmus to neni tak muzeme byt v pohode ne? Nejde se vsem trefit do vkusu a kazdej nemuze hrat jak king crimson. Ja uz jsem starsi a prej a bude ti prano. Az teda na ty vyjimky :) Navic je to jeden clanek, tak se mrknes...rybicky.... nezajem, zajem...dalsi clanek, jedes, ctes, nectes, nuda, dal. Me se libi, kdyz mladi delaji co je bavi, makaj na sobe, nejsou rozmazleni... vzdyt to staci. A umeni? To slovo nemam rad. Nebo ne tak jak se pouziva. Pro mne je umeni i treba krasnej dubovej stul, kterej mne prezije, kdyz nekdo vychova dobre syna. To je umeni a ne nejaky pindy kryndy, dotacer a vernisaze. Vime o cem to dnes je, ale to mas fuk. Na umeni se vys.r, jde o kluky, at se jim dari. Spis bych vam ale kluci doporucil zing, eurobrajgl, tam chodi vase cilovka. ZS, SS.
  • todle je diskuze, takze zde diskutujeme o clanku a sdelujeme si sve nazory o clanku, ale za toty nemas asi zadny nazor a jsi schopen jen reagovat na cizi nazor, je potreba vyjadrovat svuj nazor, stejne jako pri volbach podle toho jakou stranu volis vyjadrujes svuj nazor a postoj jak si predstavujes kam ma nase zeme smerovat, tak to muzes bra tady a me se osobne nelibi kam GAMES smeruje, to ze muj nazor nebude brat v potaz je vec druha, ale pokud ho vubec nevyslovim tak jsem jen tupa ovce v davu, ktere je vsechno jedno a jen tupe nasleduje dav...
  • srovnavas nesrovnatelny, tadle kapela nema zadny umelecky prinos na rozdil od tebe zminovanych ososbnosti, tadle kapela vznikla jen za ucelem rychleho zbohatnuti a svezeni se na "aktualni" vlne Baby Punku a Baby Ema, ale ta doba uz odezniva jejich fanousci dospeli narozdil od nich a ted potrebuji na sebe upozornit za kazdou cenu, protoze o ne uz nikdo moc nestoji
  • Pampavemeno vrat se do svý galaxie jaký muzikanti jaký vypracovali jaký v pohodě chce se mi zvracet že ty ses na kluky?
  • Taky muzikant, takze vam kluci preju: stalou invenci, pohodu v parte, at vas to spolecne bavi, hodne km bez nehody a rano malo jebaku po tech vsech kalbach na snure.
  • Prehanis
  • hipsta jako gangsta?
  • I kdyby.... Prosim vas. Pokud by se zvali popularni osobnosti (at uz si pod tim kazdy predstavime to sve) a bude se bavit o hrach, tak proc ne. Nekdo si to pusti, druhej ne, ale sem tam se nam vyberem muzou strefit do vkusu. O nic prece nejde. Vadil by vam treba Lou fananek a jeho vztah k pocitacum? Izer, nejaka pekna kocka.... I kdyz ja jsem vzdycky rikal, ze v mediich chybi obycejni lidi. Proste mne vic zajimaji doktori, popelari, vedci, skolnici.... vsichni. Ne jen herci, zpevaci. Ovsem reklama.... Ale celkove nemam nic proti tomu
  • Jo a tu rockovou karu tahnou dal a to se pocita, kdyz si vzpomenu na asi nejpopularnejsiho, nejstahovanejsiho koko.a v CS rytmaka a jeho davy vikendovych gangsta čepičářů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit