Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bomba, doufám, že v příštím videu bude Lucka Vondráčková
    • To spíš Helenku by to chtělo *5*
      • Tilwaen
        Přesně tak, kam se kdo hrabe na zlatý Národní poklad *2*
    • Keyz
      Kdyby přišel alespoň sám Mistr Karel! To by bylo něco. *3*
      • kickasl
        To je ono! Nebo treba Milos, i kdyz Herr Gott by byl samozrejme lepsi.
  • Que? Takže sem kouknu a co nevidím. Parta nezajímavých chudáků si napsala o interview. Kapelu znám jen lehce. Viděl jsem jednou na živo v Zábřehu na Moravě a víc ne, když jsem se tam omylem zdržoval, ale tohle bych nečekal takovýhle "hele ukažte nás u vás na plácku, protože nemáme fanoušky a váš herní web je to správné místo, jak si udělat další reklamu.. *facepalm*.. už to není jen psaní o prdu každé skupiny rádoby redaktorů fan-stránky, teď už i nudné "my jsme samý "SWAG a YOLO" kapely.. *two-hand-double-facepalm*
    • Takže neznáš, ale meleš. Takové lidi miluji.... *7* *7*
      • jsme na herním webu, já mám třeba rád Hladíka, ale je mi šumák, co si myslí o hrách...
      • Znám dost o podobných cápcích a tihle ani tak známí dokonce nejsou.
        • Už ti někdo řekl, že když znáš podobné, že to není to samé? *7* Jinak je to jedna z nejhranějších kabel v klubech a na Majálesech u nás například. Tohle není halová skupina, sami mají rádi koncerty tak pro 100-300 lidí maximálně.
          • sme je meli na firemni akci.. hold vymetaj akce pro 20lidi ti pr potrebujou to je jasne :)))
          • Netuším, co má takový Majáles společného s hudbou. Tedy, s kvalitní hudbou. Dám ti malou nápovědu: vůbec nic.
            • chápu, že je to tvůj subjektivní názor ale Majáles bych úplně nezatracoval fakt si někdy aspoň přečti line-up
          • To je ale úplně jedno Franto z Olomoucka to, co ty říkáš. Tohle není "halová" skupina z určitého důvodu a to, že se zase vyskytují v každém vašem klubu a na Majálesu přímo souvisí s mým prvním příspěvkem. Hele potřebujeme děckám od Cool of Ďuty ukázat (aby jsme se z vašich Majálesů dostali i někam dál) kolik SWAGu naše super punk-rock nezajímavá kapela má. Za mě jednoznačně palec dolů jak u těhle chudáků, tak u GAMES, kteří asi dostali 4 lístky zdarma.

            Takhle se to vážně nedělá "hele máme FPS klip, co kdyby jste nám ho u vás zveřejnili ať máme lajky na jůťůbku a lajky na bendzounu..."
            • Prý ne každý chce vystupovat v hale. Chceš říct, že oni tam nevystupujou, protože nechtějí? Ty seš asi jeden z těch, co poslouchá kapely, který neumí hrát a myslí si, že je to známka punku. A že R48 fakt hrát neumí...
            • Jsi id*ot. Děkuji, že jsi mi to tímto posledním příspěvkem potvrdil. Mimochodem věkový průměr na koncertech je kolem 30, když není Majáles a to není typická skupina hráčů CoD. Ale co s tebou ztrácím čas. Evidentně víš o tom h*vno a myslíš si, jak nejsi "zajímavý". A ne každý chce vystupovat v hale a má pro to svůj důvod, proč nevystupuje. Ale křupan jako ty to asi sotva pochopí. Jinak jsem z Prahy, to jenom tak na okraj. To, že nepíšu "pražštinou" neznamená, že jsem z Moravy. Ale chápu IQ tukve se nějak projevit musí.

              P.S: Oni jsou SWAG? Od kdy? *7*
  • Chce to riadnu dávku zúfalstva sa vnútiť na rozhovor s herným webom ako hudobná kapela len pre nejaký "klip ve stylu FPS, ve kterém je hromada alkoholu, sexu a kokainu" ach, ani to nebudem pozerať.
    • Hlavně to chce "riadnu dávku zúfalstva" takovýto rozhovor publikovat.
      • podle me by bylo zoufali, kdyby tu byl rozhovor se starou vondrackovou, a na konci by se zeptala, pro koho ten rozhovor vubec je, jestli muze prihodit misto zaverecnyho slova recept na vynikajici michany vajicka *5*

        rozhovor s mladyma, u nekoho oblibenyma (u me ne) lidma, tak v cem je jako-drdaslovo-problem?
  • Rozhovor s Rybičky 48... tak takovej odpad bych od Games nečekal. Příště prosím někoho hodnotnějšího, děkuji.
    • Krescz
      Games za to nemuze...podle clanku se Rybicky vnutili sami
  • Dobrý den. Rád bych se jen zeptal dakce zda byla k tomuhle rozhovoru donucena... Třeba tiscali. Nevím. Děkuji za odpověď.
    • I kdyby.... Prosim vas. Pokud by se zvali popularni osobnosti (at uz si pod tim kazdy predstavime to sve) a bude se bavit o hrach, tak proc ne. Nekdo si to pusti, druhej ne, ale sem tam se nam vyberem muzou strefit do vkusu. O nic prece nejde. Vadil by vam treba Lou fananek a jeho vztah k pocitacum? Izer, nejaka pekna kocka.... I kdyz ja jsem vzdycky rikal, ze v mediich chybi obycejni lidi. Proste mne vic zajimaji doktori, popelari, vedci, skolnici.... vsichni. Ne jen herci, zpevaci. Ovsem reklama.... Ale celkove nemam nic proti tomu
      • srovnavas nesrovnatelny, tadle kapela nema zadny umelecky prinos na rozdil od tebe zminovanych ososbnosti, tadle kapela vznikla jen za ucelem rychleho zbohatnuti a svezeni se na "aktualni" vlne Baby Punku a Baby Ema, ale ta doba uz odezniva jejich fanousci dospeli narozdil od nich a ted potrebuji na sebe upozornit za kazdou cenu, protoze o ne uz nikdo moc nestoji
        • Mladi kluci, tak jim doprej. Co nam to udela. Rytmus to neni tak muzeme byt v pohode ne? Nejde se vsem trefit do vkusu a kazdej nemuze hrat jak king crimson. Ja uz jsem starsi a prej a bude ti prano. Az teda na ty vyjimky :) Navic je to jeden clanek, tak se mrknes...rybicky.... nezajem, zajem...dalsi clanek, jedes, ctes, nectes, nuda, dal. Me se libi, kdyz mladi delaji co je bavi, makaj na sobe, nejsou rozmazleni... vzdyt to staci. A umeni? To slovo nemam rad. Nebo ne tak jak se pouziva. Pro mne je umeni i treba krasnej dubovej stul, kterej mne prezije, kdyz nekdo vychova dobre syna. To je umeni a ne nejaky pindy kryndy, dotacer a vernisaze. Vime o cem to dnes je, ale to mas fuk. Na umeni se vys.r, jde o kluky, at se jim dari. Spis bych vam ale kluci doporucil zing, eurobrajgl, tam chodi vase cilovka. ZS, SS.
    • "Provozovatel webů Tiscali Media se od ledna propojí propojí s hudebním komunitním portálem Bandzone.cz, a to obchodně (bude mu prodávat reklamu.."

      http://www.mediar.cz/reklamu-na-bandzone-cz-prodava-tiscali/

      Takže je možné, že nějaký nátlak přeci jen byl, i když článek je napsán moc hezky "hele máme FPS klip", tak jednomu to nedá se nezeptat, zda-li to je takhle jednoduché.

      Pro mě osobně to působí celé jako pěst na oko.
  • Pan_Klobouk
    V tom pripade... si prosim o interview s nasimi dalsimi prednimi celebritnimi gamesniky. Treba Zdenda Skromach, neni to zadny blbecek a opravdu se vyzna. :o)))

    https://www.facebook.com/zdenek.skromach/posts/10200548147465604?stream_ref=10
    • prekvapil kluk jeden pucistiska, ale muze dekovat konzolim, ze dneska uz se apgraaadujou vetsinou jen ovladace a samotnej hw jednou za 8 let
  • "To už znělo zajímavě i z pohledu herního média".. Dobrovskej ty ses fakt poved :DD
  • vazene GAMES tak definitivne jste se ume schodili, protoze todle neni nic jineho nez placena reklama, kapelu znam a tak stejne jejich manazera, takze jde jen a jedine o propagaci tedle Baby Punk kapely, ktera patri jedine na stranky Bravicka a Holky to chtej taky...

    btw: ano kapela se neboji to rict otevrene, ze dela hudbu pro holcicky, ale tak at se prezentuje k tomu odpovidajicich mediich nebo ze by se na GAMES uz taky neco zmenilo
    nejdriv zazdeji PCT a ted GAMES, vivat Mr. $
    • Jak te vubec muze napadnout, ze by si games delali neco z toho, ze se "sHodili" pred takovym bezcenakem jako jsi ty?
      :-) internet nekterym lidem hodne kurvi soudnost;-)
      • todle je diskuze, takze zde diskutujeme o clanku a sdelujeme si sve nazory o clanku, ale za toty nemas asi zadny nazor a jsi schopen jen reagovat na cizi nazor, je potreba vyjadrovat svuj nazor, stejne jako pri volbach podle toho jakou stranu volis vyjadrujes svuj nazor a postoj jak si predstavujes kam ma nase zeme smerovat, tak to muzes bra tady a me se osobne nelibi kam GAMES smeruje, to ze muj nazor nebude brat v potaz je vec druha, ale pokud ho vubec nevyslovim tak jsem jen tupa ovce v davu, ktere je vsechno jedno a jen tupe nasleduje dav...
        • Games jsou vpohode, to jen lidi jsou rozezrani a urypani a furt se jim neco nelibi. Presne timhle smerem ma jedovata poznamka smerovala;-)
    • Robotron3
      Podle hysterických a emotivních reakcí v diskusích to tu vypadá, že sem choděj jen samý holčičky. Takže trefa.
      • No a taky sem chodí i lháři že Robotrone.
      • Shaker
        Hned bych si koupil jejich album, ale mama mi uz dala penize na Tokio hotel...

        Videl sem z toho jen prvni asi minutu a vzhledem k tomu, ze i ten typek, co pri zkouseni Oculus rift kricel jak holka, to evidentne bral spis jako tezkou povinnost nez zabavu, tak to byl vazne asi trosku preslap :)
  • Od kdy se tiscali dělají rozhovory s buznama???
  • GlaDOS
    Jen taková rada/poznatek/tip. Vážně bych ocenil podobné rozhovory, ale s vývojáři. Poslední dobou jsem si oblíbil podcasty Tone Control a BigSushiFM. Moc zajímavé povídání o hrách, které jde dost hloubky. Člověk se dozví spoustu zajímavostí o tom, jak to funguje ve velkých studiích, jak probíhá přechod na nezávislý vývoj, jak konkrétní osoby přistupují k designu. Člověka to dost motivuje začít na něčem dělat. Takové rozhovory s českými vývojáři by se daly nápaditě zpracovat a uvítal bych je víc, než tohle (rozhovor s hudebníky? Proč ne? Ale to by chtělo nějaký formát ve stylu Anamanaguchi), či let's playe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit