Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • at ta mesta nejsou nudna jako ve trojce
  • Dobře, že to číslování zrušili, už jsem se v tom ztrácel. Pro mě AC1 byla hodně raná alfa verze nejlepší dvojky, jejíž poslední DLC z prostředí pirátů se povedlo nejvíc.
  • Big_Pete
    stejne uz to neprekona dvojku a datace
  • Doufám, že hlavní hrdina nebude zachránce revoluce, alespoň ne toak veřejně jako byl Connor.
  • Teda čekal jsem od teaseru trochu víc, moc toho teda neukázalii. Jinak ale věřím, že hra bude výborná, steně jako poslední díl, Black Flag, u kterýho jsem se královsky bavil. Jenom ty námořní souboje mi budou chybět
  • vonTossis
    Pokud to tak bude opravdu vypadat, tak asi budu muset opakovaně nasazovat čelist *4*
  • jindra.veliky
    vypada to, ze se autor tesi nejvice z absence dvojtecky a cisla v nazvu *4*
    • ringmancz
      hodilo by se tam připsat že kromě jedničky je jediný bez čísla/dvojtečky
      • Big_Pete
        taky sem si rikal, ze jednicka nic takovyho nemela, ale byl sem linej to googlit
    • Overwatch
      Autor je už všemi těmi Assassíny docela unavený, takže ho oznámení Unity (zatím) příliš nevzrušuje.
      • To jsme dva, ale nějak se to to nekoresponduje s volbou hry roku od redakce *3*
  • neboli aj 4 musketieri asasini ???? *1* *1* *1*
    • Ani bych se tomu nedivil, kdyby si D´Artagnan vyřizoval po nocích svoje bokovky *1* Nicméně zasazení hry do tohoto prostředí i tématicky se velmi hodí a já těm klukům fandím, ať to dobře dopadne. Ať má koule jak Edward a zároveň smyslný hřebec jak Ezio *14* *1* *1*
  • XXHUGOXX
    Žeby návrat ku koreňom ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit