Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem všechny díly, ale musím přiznat, že když skončil Ezio, tak mě už mě to tolik nebralo. Black Flag a Freedom Cry je u mě propad dolů... Uvidíme jaký bude další díl
  • nebude na xbox 360 :(
  • Kvalita AC se hodně zhoršila, po skvělém prvním dílu přišel lepší druhý díl. Potom Brotherhood ten byl vážně skvělý... Když vyšel Revelations kvalita začala upadat, trojku jsem hrál asi půl hodiny a okamžitě jsem odinstaloval. Když oznámili 4. díl a jako hlavní postavu uvedli nějakého teplého blonďatého piráta řekl jsem si, že je to definitivní konec. Bohužel nebyl... Na AC jsem obdivoval jak uměli do událostí z minulosti zasadit příběh a hra vytvářela pocit, že takhle se to opravdu stalo. Unity už se pomalu přibližuje současnosti a něco mi říka, že pokračováním posledního AC bude Watch Dogs. Ubisoft začína packat vše co se dá. Marně jsem doufal, že po AC 2 se děj opět posune trochu zpět v čase a nejlépe do feudální Číny. Místo toho už jsme skoro v 19. století a místo pořádného bojového umění po sobě můžem pálit z bambitky jako vypůjčené od Rumcajze. Rest in peace Ezio Auditore da Firenze
    • Souhlasím s mithrandirem. Když si vezmete, že jsou asasíni nájemní vrazi a, že by měli zabíjet v utajení, což je v 1, 2 a Brotherhoodech pravda, tak potom tu máte už asi jen dvě tajné zabití v Revelationech a v dalších dílech máte jen sledovačky. Dál jsou tu palné zbraně a bomby. A totální konec je to ve čtyřkách. 4 bouchačky tím odděláš vojáky jako nic a kde je ten pravej dobrej boj? Takoví asasíni zařazení do starověku, např. do Řecka nebo do Říma to by byla pravá bomba.
    • Walldstein
      Jak chceš dostat templáře do středověké Číny, ač je AC historicky nepřesná, tak vychází z historických událostí takže by se jim docela obtížně vysvětlovala přítomnost Templářů v Číně, bohužel.. *9*
      • Tilwaen
        Když dokázali vymyslet takový geniální sci-fi příběh pro Desmondovu linku, tak už bych se ničemu jako templářům ve starověké Číně / Japonsku nedivila *2*
  • Me docela stvalo, kam se posledni AC ubiraly....z akce, kde slo o tajne, ukladne vrazdy a kde se aspon trochu melo premyslet a slo pouze o valku mezi assassiny a templari, se najednou stal nejakej piratskej paskvil se Sci-fi/Ufo zapletkou. Doufam ze novy ACU se alespon vrati do doby AC II. V prvnim dile se mi libilo ze slo proste jen o jisty boj mezi nadvladou a svobodou...ale jakmile byl prvni naznak mimozemstanu, nebo nejaky bozsky pra-rasy, tak sem si rek: Co to ku...
  • Všeho se jednou přejíme a tak je to i s touto sérií, kdyby AC vycházel třeba jako Zaklínač, ale co díl to větší pecka, tak to beru, ale bohužel musím konstatovat, že tady to je co díl, to větší odpad, tohle už není o zábavě, tohle už je jen o dolovaní prachů z hráčů nic jiného.
  • 48 hodin BAN za nápis "hipsters.cz", děláte si ze mě kozy?

    Vás to snad uráží či co? stačí mi vteřinový pohled na Petra Poláčka a ten jeho Apple noťas oblepený trendy nálepkama a hadry co má na sobě a ty hranatý brejle s tlustejma černejma obroučkama a je jasnej, jen si myslím že není za co se stydět tak proč se tomu bránit, nedej bože kvůli tomu někoho banovat když napíše to co stejně každý vidí - *2*
  • Ještěří lid ovládne tuto planetu! Vy všichni smrtelníci jste načipovaní.
    • Zachrání nás už jen vesmírní lidé.
      • Tilwaen
        Co když je Aštar Šeran templář? *8*
    • a já myslel že už tu dávno vládnou
  • Walldstein
    Tak uz tu byl stredovek, renesance a dvakrat 18. stoleti, ted bude VFR takze opet "moderni doba"..Skoda ze antika a starovek potazmo jsou pase :-(
  • Trochu mi to připomíná džbán a ucho
  • AC4 bolo skvele ale predsalen tam chybalo nejake velke mesto...takze sa na noveho assassina tesim...mozno niekomu lezie na nervy ze assassin vychadza kazdy rok ale narozdiel od call of duty si tkazdy diel drzi kvalitu...a nikto nenuti prejst vsetkych assassinov staci hrat len tie obdobia ktore vas zaujimaju...
    • Me tam teda vubec velke mesto nechybelo. Naopak to byla prijemna zmena. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit