Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Já jsem ztracenej případ, mam první a druhý díl ráda natolik, že se stejně těšim jak malej Jarda.
    • h0p3
      Amen sister!
  • Magister_Peditum
    Jasně, Watch Dogs vypadal v prvních trailerech taky perfektně a dnes? *15*
    • vypadá celkem dobře na to, že je to openworld samozřejmě (čimž neřikám, že tohle bude vypadat stejně jako v tom teaseru)
    • samuel.polak
      nj ja napisem to iste a dostanem 5 - :D
  • neboli aj 4 musketieri asasini ???? *1* *1* *1*
    • Ani bych se tomu nedivil, kdyby si D´Artagnan vyřizoval po nocích svoje bokovky *1* Nicméně zasazení hry do tohoto prostředí i tématicky se velmi hodí a já těm klukům fandím, ať to dobře dopadne. Ať má koule jak Edward a zároveň smyslný hřebec jak Ezio *14* *1* *1*
  • Uz se tesim na pribehove mise. Ubijejici pronasledovani pomalu se plouzicich templaru, kteri dva bloky obchazeji klikatou cestou pet minut a resi pri tom plany na ovladnuti planety, mi uz chybelo. Stejne jako narocny hyper super mega parkour v podobe drzeni jednoho cudliku.
  • jindra.veliky
    vypada to, ze se autor tesi nejvice z absence dvojtecky a cisla v nazvu *4*
    • ringmancz
      hodilo by se tam připsat že kromě jedničky je jediný bez čísla/dvojtečky
      • Big_Pete
        taky sem si rikal, ze jednicka nic takovyho nemela, ale byl sem linej to googlit
    • Overwatch
      Autor je už všemi těmi Assassíny docela unavený, takže ho oznámení Unity (zatím) příliš nevzrušuje.
      • To jsme dva, ale nějak se to to nekoresponduje s volbou hry roku od redakce *3*
  • KIMCID
    jak vytěžit z dějin maximum AC *1* *1*
  • Hezký no, ale těšil jsem se spíš na Viktoriánskou Anglii. Francouzská revoluce mě nějak moc nebere. Nějak se mi nelíbí to jak Ubisoft furt blbne s tím Abstergem, podle mě mohl na děj navázat líp než tím, že Abstergo bude dělat Assassinský hry *4* doufám, že se v příběhu ze "současnosti" někam posunem, protože v Black Flag současnost stála za prd a to jsem měl na té hře nejradši, že se proplétala minulost se současností a prozkoumávat minulost mělo nějakej smysl, teď jenom lítáme v minulosti jak šašci a prožíváme život nějakýho Assassina*7* . Ano sice ve hře byli nějaký náznaky, že se chce Abstergo dostat k observatory, ale to je asi tak všechno. Každopádně nový díl si určitě zahraju a jsem přesvědčenej, že mě chytny jako všechny předchízející *1*
  • In-game my ass. Vypada to moc dobre i na renderovane video. Otevrete si jeste jednou screeny co vysly a vypada to stejne jako black flag.
  • By mě zajímalo, kolik ještě dílů musí vytvořit, aby přišlo i na naše husity? *1*
  • smejki
    in-game je eufemismus pro in-engine a podle toho je to taky vypovídající.
    • *7* Vítej ve světě popkulturní komerce a počítačových her, doporučuji dát si pozor ještě na výrazy jako umělá inteligence, revoluční/next-gen koncept, realismus atp.
      "Nothing is truth, everything is permited."-Marketing

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit