Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad budeme na straně feudálních vykořistovatelů a hamižného kléru,ale bude to zase tak, že budeme pomáhat lůze z ulice a kdejakým jakobínským hrdlořezům.
    • Tjn.. je to stejně jen kopie americké revoluce, která předcházela, jen mnohem ohavnější a zvrácenější, popravi na gilotině jak na běžícim pásau, zabít každého souseda, který se na tebe kdy křivě podíval. Francouzká revoluce byla jen velká barbarská řezničina, stejně jako ta Ruská revoluce.
    • tak tak Ludvík XIV bude nepochybně templář a všichni šílení revolucionáři zapřísáhlí asasíni a ochránci svobody. Pozor spoiler na konci se ukáže, že "asasín" Robespierre je taky templář tak skončí pod gilotinou.
  • AC4 bolo skvele ale predsalen tam chybalo nejake velke mesto...takze sa na noveho assassina tesim...mozno niekomu lezie na nervy ze assassin vychadza kazdy rok ale narozdiel od call of duty si tkazdy diel drzi kvalitu...a nikto nenuti prejst vsetkych assassinov staci hrat len tie obdobia ktore vas zaujimaju...
    • Me tam teda vubec velke mesto nechybelo. Naopak to byla prijemna zmena. :)
  • Nooo na tohle jsem čekal :-P. Těším se až si prolezu Notre Dame !! *14*
    Black flag pro mne nebyl již tak zábavný ale trojku jsem si náramně užil. Tak doufám že se vrátí do původních kolejí.
  • Díky prvnímu dílu jsem se začal zajímat o hodně významnou část dějin určujících vývoj i současnou situaci v celým světě (Křížové výpravy), byla to super inspirace hrou, co se držela dobových událostí. Žádnou takovou hru jsem předtím za 25 let hraní nepotkal. Ale trošku se začínám bát, že tak za rok-dva tu máme AC 9/11. Nějak mi to roubování assasinů prakticky kamkoliv v historii smrdí a myslím, že kočička s pejskem když vařili dort byl to lepší výsledek.

    Snad se šeredně mýlím :)
  • Paráda Evropa je zpět.. *3*
  • Tak prostředí není vybráno špatně, tak uvidíme *4* Snad se Francouzi nepohrnou na moře, protože z AC Black Flag toho mám už dost.
  • Všeho se jednou přejíme a tak je to i s touto sérií, kdyby AC vycházel třeba jako Zaklínač, ale co díl to větší pecka, tak to beru, ale bohužel musím konstatovat, že tady to je co díl, to větší odpad, tohle už není o zábavě, tohle už je jen o dolovaní prachů z hráčů nic jiného.
  • Big_Pete
    stejne uz to neprekona dvojku a datace
  • Me docela stvalo, kam se posledni AC ubiraly....z akce, kde slo o tajne, ukladne vrazdy a kde se aspon trochu melo premyslet a slo pouze o valku mezi assassiny a templari, se najednou stal nejakej piratskej paskvil se Sci-fi/Ufo zapletkou. Doufam ze novy ACU se alespon vrati do doby AC II. V prvnim dile se mi libilo ze slo proste jen o jisty boj mezi nadvladou a svobodou...ale jakmile byl prvni naznak mimozemstanu, nebo nejaky bozsky pra-rasy, tak sem si rek: Co to ku...
  • Keyz
    Druhů AC je již více jak druhů rohlíků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit