Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martyEF
    konečně město, které jsem chtěl, že by návrat AC2 ... už bylo dost té přírody AC patří do rozlehlých krásných měst ....
  • Kdyby takhle opravdu vypadala hra, tak by to nebylo vubec spatne.
  • Nadhera... az moc velka nadhera na to, aby to byla pravda :). A navrat do Evropy je kazdopadne skvela zprava.
  • Draken69CZ
    Ach jo, to zas bude pak srovnání, lidí bude desetina, textury máznutý, stíny žádný a já budu smutný *13*
  • První video z Watch.Dogs taky vypadalo pomalu jak od Pixaru, až v posledním traileru se ukázala skutečná kvalita grafiky. Takhle dobře to určitě vypadat nebude.
  • Ristoro
    Strašně mi to připomíná trailer na AC I s těmi zvony. Těším se jak malý, myslím, že to bude ve stylu AC IIky. Já jsem spokojený s odhalením. Teď už to jen oznámit na to PC!
    • Larky
      Na konci teaseru je vedle XBONu a PS4 i PC jako platforma na kterou Unity vyjde :)
      • Ristoro
        Paráda, nevšiml jsem si, díky :D.
  • no nechci nějak prudit ale první AC bez dvojtečky ani číslovky byl první AC...
    Assassin´s creed - nic víc
    kdo tyhle blábloly kurňa píše???
    • Nechce, ale prudíš. :)
      • tak teď jsi mi to nandal
  • Miserius
    Actual Gameplay Footage*


    *not really
    • ringmancz
      dneska se za gameplay považují i cutscény, takže vše v pořádku
  • ElBundo
    Určitě to bude ze hry. Jsou tam vidět takový ty věci, jako zubatý hrany a lehce blikající stíny. Já myslim, že to hlavně bude na novym enginu z The Division - Snowdrop. A jestli jste viděli videa z něj, tak se nemůžete divit týhle grafice. Je to krásný :D
  • vonTossis
    Pokud to tak bude opravdu vypadat, tak asi budu muset opakovaně nasazovat čelist *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit