Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najlepšia videorecenzia všetkých čias! *14*
    • Inquisitor
      Už zase? :)
  • Můžu se na to podívat (když si chci hru zahrát později), nebo je tam dost spoilerů?
    • Příběh ne. Jsou tam ukázány speciální útoky při bojích, které jsou zábavné víc v kontextu hry. Můžeš se podíávat bez obav.
  • Ukázky jsou vybrané skvěle a zasmál jsem se u nich, ale proč mluvíš tak hrozně pomalu? Jindy to ze sebe sypeš svižně, dneska to nějak ne a ne odsýpat.
    • janchor
      Rýmička.
      • Tak snad už je líp.
      • to je nejaka gay verzia "rymy"?
        *1*
        • celoush
          takhle se může zeptat jen někdo, kdo nemá holku nebo rýmu ... respektive oboje naráz *3*
        • kickasl
          Jasny, tady je kazdy gay. Holt nam to tak vyhovuje. Aspon, ze mame bily zuby *1* . Ty si nejaka gay verze komentatora?
          • ja som gay slovenska verzia komentatora, vyssi level
            *1*
        • Zeptej se každý ženský/holky a ta ti ráda řekne, že chlapi stonaj s každou teplůtkou, rýmičkou nebo kašlíčkem. Zato holky jsou vždy strášně nemocné. :)
  • Black_Hand
    dobra prace lukasi :).
  • Keyz
    Je to sranda. Hlavně velká hra co je netradiční.

    Většina netradičních her jsou malé hry s velice omezeným rozpočtem a to je škoda. Třeba se to zlepší jestli tohle bude mít úspěch.
  • obsidiani rpg fakt umí, škoda že zvolili tenhle námět, místo nečeho klasického. ale tak motiv je jasny, tohle je lacine, tak snad si vydelali dost penez a priste udelaji poradne rpg
  • Vy mě ukamenujete, ale já tenhle humor nenávidím. Sice mluvící kopa sr*ček je velice zajímavá osobnost, ale já se fakt nesměji a vtípky o Hitlerovi doslova nenávidím! Pro mě další bezduchá hra se spoustu laciného humoru. Stejně tak to bylo i u Saints Row The Third. Chtěl bych se smát, ale nejde to. Zasmál jsem se jen trochu na konci, ale to nebylo, protože je hra vtipná, ale protože je směšná...

    S palci dolů počítám, ale já fakt tuhle hru nežeru.
    • michaliuz18
      tak to suhlasim, ...saints row je blbost pre deti
      serial south parku tiez uz nemusim, ale tato hra ma proste bavila az do konca, niektory humor som prekusol ale iny som si zas uzil , hlavne sa tam nedalo nudit :D
      mozno ze kebyze zijes v nemecku tam si to ani nezahras kvoli nacistickym veciam v hre
      inde zas bola hra kvoli blbostam orezana , ako to je**anie do riti vo vesmirnej lodi alebo vlezt do pr*ele tomu teplosovi :D sex scenky kde na teba utocia tatkove gule a podobne

      to len stred auropy je taky aky je a preto tu vyrasta taka zdegenerovana generacia:D
    • kickasl
      Ho za to ukamenujte... To je zase uzasna diskuze. Nemas rad south park? Jsi tupej de*il(stupidni cenzura).

      Ja south park nehodnotim. Jeste jsem z nej nevidel dost, abych mohl. Prave ty nechutnosti me dost odrazujou. Fekalni humor fakt nemam rad.
    • nevadi, aby si pochopil humor SP treba mat vseobecny rozhlad
    • Krescz
      to je v poradku SP neni pro vsechny....ikdyz se to na prvni pohled nezda jde o inteligetni humor, ktery ti nepochopi kazdy blbec *3*
      • Snuffbox je inteligentní humor, south park humor nepochybně je a občas se u něj zasměju i když to není můj šálek kávy, ale dělat si srandu z popkultury(mimo iné) != inteligentní humor, nebo máme diametrálně rozdílný názor na to co je to inteligence. Nejvíc mi na southparku vadí, že je nechutný a takový typ humoru nemusím, nevadí mi nechutný horor ale nechutná komedie mi nepřijde vtipná a některé epizody SP mají stejnou úroveň jako film kluci to chtěj taky což považuju za dno americké zábavy
        • Jen taková rada, příště až budeš dávat příklad dna americké zábavy, zjisti si jestli se opravdu jedná o americký film... :-P
          • sorry já si spletl název, myslel jsem "americký koláč"
        • Osobně jsem se ani jednou v životě nezasmál u HIMYMu, Big Bangu, Přátel, Simpsonů, Futuramy..ale South Park je jiná. Onehdá jsem se díval na jednu z prvních epizod, kde měla vybouchnout sopka a třeba ze scénky, kdy lovili ryby granátama, jsem se válel na zemi. Ale uznávám, že můj humor se skoro nikomu nelíbí. Je to tím, že čím je něco nechutnější a sprostší, tím mi to přijde zábavnější a podobný humor praktikuju i v životě a většině lidí se to nelíbí no.. .((( sad story
          • tak zrovna u scénky "řítí se na nás" jsem se smál taky ale to mi bylo 14 což už mi je dvojnásobek a dneska si radši zapařím, televizi jsem neviděl tak 7 let. Ale na prvním filmu jsem byl v kině, to bylo asi měsíc po mých 15tinách a ano tehdy jsem se bavil, dneska mi většina scén příjde trapných ale pořád je to lepší než jakýkoliv film se Sandlerem
        • Krescz
          samozdrejme ze tam je zachodový humor...delaji to Americani *7* nekorektnosti a nechutnosti jsou soucasti southparku bez kterych bych si to buranske mestecko nemohl predstavit *12*
    • Až vyjde Babovřesky: Troška Osudu, budeš se rozplývat.
      • O tom si nech zdát.
  • BoB.2
    Takhle jsem se dlouho nezasmál.Diky
  • Carmamrdon
    Tato hra je ukázkovým odrazem dnešní doby, plná pokleslého pubertálního humoru, kterým nás Amerika krmí. Osobně absencí humoru netrpím, ale zde jsem nenašel opravdu vůbec nic, čemu bych se mohl smát. Kravina roku.
    • davidBray
      ... je ukázkovým odrazem .. nerozumím tomu. Asi nejsem na takové intelektuální úrovni :)
      je hloupé smát se za překlep, ale ještě hloupější mi přijde psát o pokleslé zábavě a mít v ikonce carmageddon, nechápu ..
      • To nebyl překlep přeci. ...je ukázkovým odrazem dnešní doby.. dává smysl.
    • Tento komentář je ukázkovým odrazem člověka, který nemá sebemenší ponětí "vo co gou".
    • BoB.2
      Třeba takovej Carmageddon to je ušlechtilá zábava.
    • Keyz
      Můžeš se smát američanům jaký mají primitivní humor apod. Tohle serial South Park dobře a odráží *3*
    • jsi jen nechapavej
  • cr8gg
    Opet vyborna recenze :) ... sice mohlo bejt zmineno vic chybek ty hry, ale jinak s hodnocenim souhlasim :) .. zas jsem se u toho musel smat jen jak jsem slysel hajlujici kocicku nebo Jimmyho Encha-cheeee-meee-meee

    Janchor: Jen otazka : Jak moc sis tu hru uzival a jak moc ses u ni smal? Ja se priznam, ze jsem u toho misty brecel smichy...
    • Recenzent
      Nedovedu si představit, u čeho by člověk mohl brečet smíchy v téhle hře?

      Hra je to samozřejmě jinak dobrá.
      • cr8gg
        Pomalu u kazdy druhy vety a humorny scenky :) .... stejne jako u Serialu

        Ofc vsichni me vyminusujte .. zcela bezduvodne :D
        • Recenzent
          Seriál už zažil lepší časy, ale každopádně vám to přeji:).

          Já osobně si stále dokola pouštím Návrat Pána Prstenů do dvou Věží.

          Tehdy ještě uměli dělat humor, kluci ušatí:)
        • nekromant33
          Já s tebou souhlasím, ne že bych brečel ale už to je hodně let co jsem naposled u hry smál. Problém u ostatních může být neznalost seriálu (ačkoli ty narážky jsou hodně decentní a dá se bez nich hra v klidu užít) ale hlavně popkultury USA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit