Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak snad už je líp.
  • Thorar
    "Bojoval za Nemce" :-D Děda elektrikář, tak to pak jo :-)
  • Na tvyho staryho fotra sere pes
  • janchor
    Zatím nikde nikdo.
  • janchor
    Obávám se, že došlo k záměně osob. K South Parku chovám vřelý sympatie a jeho nejlepší momenty, například celej celovečerák, považuju za monumentální.
  • Az mimoriane usporiadana a slusna videorecenzia na tak neusporiadanu a neslusnu hru.
    Vyborne :)
  • http://console-forum.net/tema/166176-south-park-the-stick-of-truth-cestina
  • delat si legraci z hruz druhe svetove valky potažmo nacizmu je neeticke a nedospele jak ze strany tvurcu tak i redakce ktera tuto hru propaguje. kolik vytrpel treba muj stary otec (bojoval za Nemce)
  • To fakt nekdo nechapu proc tomu rikaj Jizak?
  • ja znam zpameti všechny Vudcovy projevy, ale kolik je nás takových...
  • Jižááák, kujva drát!!! *10* *16* Pokaždý sem při tom slově dostal tik
  • Keyz
    Protože zde mají lidé značné mezery a nepoznají ani Hitlera, tak sem dávám informační video.
    https://www.youtube.com/watch?v=AnpTWKKWQ1o
  • Lukáši, přestože vás považuji za nejlepšího (a nejlépe oblékaného) redaktora tohoto serveru, jednou to přijít muselo. Zklamání z vaší videorecenze. Chápu že jste již několikrát veřejně prohlásil, že South Park považujete za naprostou hovadinu, ale nebylo by proto lepší tuto práci svěřit někomu, kdo zastává (alespoň) neutrální stanovisko? Vaše znechucení kultem SP bylo cítit na sto honů.
  • Jo, ten by taky dával na první průchod pěknou čočku. Teda spíš ty jeho kumpáni z tajný služby. Každopádně ten souboj považuju za jeden z nejlepších momentů celý hry. Protože kdo by nechtěl umlátit Velkého Otepleného Ala záchodovym zvonem?
  • celoush
    takhle se může zeptat jen někdo, kdo nemá holku nebo rýmu ... respektive oboje naráz *3*
  • celoush
    100 bodů za tuhle recenzi.... hru asi jen tak hned nekoupím, ale pobavil jsem se opravdu hodně *3*
  • ja som gay slovenska verzia komentatora, vyssi level
    *1*
  • Thorar
    V Praze máme jižák jako Jižní město (někdy i jižňák), periferie. Tak co by nebyl jižák (Městečko Jižní park).
  • davidBray
    dohrál jsem to na nejtěžší a byl to fakt lehký, al gore mě sejmul jen jednou, já bych bral ještě tak dva stupně obtížnosti. jako fakt
  • kickasl
    Jasny, tady je kazdy gay. Holt nam to tak vyhovuje. Aspon, ze mame bily zuby *1* . Ty si nejaka gay verze komentatora?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit