Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Je to sranda. Hlavně velká hra co je netradiční.

    Většina netradičních her jsou malé hry s velice omezeným rozpočtem a to je škoda. Třeba se to zlepší jestli tohle bude mít úspěch.
  • MidnighT91
    Hele jako sorry ale přijít za fanoušky South Parku a nazvat ten seriál městečko jižák, tak ti nakopou prde*..
    • janchor
      Zatím nikde nikdo.
    • Nevím, tohle bych taky chtěl od janchora vysvětlit. Nejsem lingvista ani pražák, ale udělat ze jména města South Park "jižáka" fakt nechápu.
      • To fakt nekdo nechapu proc tomu rikaj Jizak?
      • Thorar
        V Praze máme jižák jako Jižní město (někdy i jižňák), periferie. Tak co by nebyl jižák (Městečko Jižní park).
  • Proč "Jižák"? Nejsem znalec Prahy, ale fakt na Jižáku žije takováhle svoloč? *1*
    • https://www.youtube.com/watch?v=55jT-tiqg-8
  • BoB.2
    Takhle jsem se dlouho nezasmál.Diky
  • Kein
    Hra výborná, recenze utahaná a nudná...IMHO
  • Jižááák, kujva drát!!! *10* *16* Pokaždý sem při tom slově dostal tik
  • cr8gg
    Opet vyborna recenze :) ... sice mohlo bejt zmineno vic chybek ty hry, ale jinak s hodnocenim souhlasim :) .. zas jsem se u toho musel smat jen jak jsem slysel hajlujici kocicku nebo Jimmyho Encha-cheeee-meee-meee

    Janchor: Jen otazka : Jak moc sis tu hru uzival a jak moc ses u ni smal? Ja se priznam, ze jsem u toho misty brecel smichy...
    • Recenzent
      Nedovedu si představit, u čeho by člověk mohl brečet smíchy v téhle hře?

      Hra je to samozřejmě jinak dobrá.
      • cr8gg
        Pomalu u kazdy druhy vety a humorny scenky :) .... stejne jako u Serialu

        Ofc vsichni me vyminusujte .. zcela bezduvodne :D
        • Recenzent
          Seriál už zažil lepší časy, ale každopádně vám to přeji:).

          Já osobně si stále dokola pouštím Návrat Pána Prstenů do dvou Věží.

          Tehdy ještě uměli dělat humor, kluci ušatí:)
        • nekromant33
          Já s tebou souhlasím, ne že bych brečel ale už to je hodně let co jsem naposled u hry smál. Problém u ostatních může být neznalost seriálu (ačkoli ty narážky jsou hodně decentní a dá se bez nich hra v klidu užít) ale hlavně popkultury USA.
  • seprah
    parádní hra i recenze, už mám dohráno a znovu jsem se zasmál *1*
  • recenze je pro priznivce janchora povedena, ponekud mene pro ty, kdo hru nehral... asi bych z toho moudrej moc nebyl, pritom hra je prekvapive dobra

    cimz se dostavam k druhemu bodu, taky nejsem fanda SP, ale rpg zaklad je solidni a po chvili jsem se naucil prdet lidem do xichtu nebo do kukane a jeste se tomu smat *5*

    bavilo me to vic jak sr:dragonfall, i kdyz souboje jsou ponekud slabsi odvar i toho odvaru ze sr
  • Error loading media: File could not be played

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit