Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mňa ťahovky neberu, ale je to South Park, už len kôli tomu si to zahram...
  • Mrzí mě, že ač na nejnižší obtížnost, jsem se nedokázal přehoupnout přes první boss fight. Je to drobná rada,k kterou jsem zatím v žádné recenzi neviděl - pokud máte problémy s reflexy a vaše reakce jsou zpomalené, nemáte šanci tuto hru dohrát. Celý systém soubojů je postaven na mačkání tlačítek ve správný okamžik a bohužel já se svými reflexy nejsem schopen vyblokovat žádný útok *9*
    • davidBray
      dohrál jsem to na nejtěžší a byl to fakt lehký, al gore mě sejmul jen jednou, já bych bral ještě tak dva stupně obtížnosti. jako fakt
    • Mě delal pekelný problémy jenom jeden boss fight a to s Alem Gorem v jeho "laboratoři".
      • Jo, ten by taky dával na první průchod pěknou čočku. Teda spíš ty jeho kumpáni z tajný služby. Každopádně ten souboj považuju za jeden z nejlepších momentů celý hry. Protože kdo by nechtěl umlátit Velkého Otepleného Ala záchodovym zvonem?
    • michaliuz18
      facepalm :D a potom pre takych ako ty sa robia casual hry ktore vodia za rucicku, vam je to vhodne ale normalnym hracom to prekaza
    • Keyz
      Není nutné blokovat vše. Je to hodně lehké.

      To pak hraj za někoho kdo má hodně života a brnění. Typicky bojovník a používej lečení z lahviček apod. Přitom lze navíc i bojovat. Peněz a předmětů je tam nadbytek.
      • Za bojovníka hraju, léčím se před každým tahem a stejně mi to přijde strašně těžké. Ono nejde jen o blokování, ale i při útočení je třeba načasování. Já jsem prostě hrozně spomalenej člověk, tak jen upozornuju, že lidé se stejným problémem si tu hru asi moc neužijou stejně jako já
        • ja ten problem mel ze zacatku taky, holt blizi se kristova leta si vybiraj svoji dan, ale po case vetsinou uz s animaci vytusis, co prijde a tak to neni az takovej problem

          takze treba vlastni utoky jsem pak daval uz vicemene porad perfekt

          na druhou stranu parkrat jsem nevyblokoval od soupere nic, coz kupodivu na konci vicemene nevadilo, protoze zaverecni bossove jsou dost slabi (dal jsem dva pruchody, normal a hardcore pak se zidem a podruhy jsem to projel jak nuz maslem)
          • blizice se a z animaci *5*
            • blizici se, jeste, ze uz jdu spat *6*
        • MidnighT91
          S Profesorem Chaosem jde všechno líp...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit