Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    100 bodů za tuhle recenzi.... hru asi jen tak hned nekoupím, ale pobavil jsem se opravdu hodně *3*
  • BoB.2
    Na češtině se maká hotovo 35%.
    http://console-forum.net/tema/166176-south-park-the-stick-of-truth-cestina
  • Můžu se na to podívat (když si chci hru zahrát později), nebo je tam dost spoilerů?
    • Příběh ne. Jsou tam ukázány speciální útoky při bojích, které jsou zábavné víc v kontextu hry. Můžeš se podíávat bez obav.
  • http://i280.photobucket.com/albums/kk193/VenusianFryCook/1258032890140.jpg
  • delat si legraci z hruz druhe svetove valky potažmo nacizmu je neeticke a nedospele jak ze strany tvurcu tak i redakce ktera tuto hru propaguje. kolik vytrpel treba muj stary otec (bojoval za Nemce)
    • Thorar
      "Bojoval za Nemce" :-D Děda elektrikář, tak to pak jo :-)
    • Na tvyho staryho fotra sere pes
  • Mart9
    A líbí se to i nějakému nefanouškovi South Parku? Já jím totiž jsem, za celej život jsem toho viděl sotva několiv minut, tudíž se na tu hru můžu dívat objektivně a ve videorecenzi jsem viděl docela dost velkou trapárnu.
    • To je v poradku. Stejne to nema krasnou grafiku takze nic pro tebe.
    • N7N7
      Mart9 - Jsem na tom úplně stejně. Videorecenze byla místy až nechutně sprostá, rádoby vtipná. Tohle nemá na slušném webu co dělat.
    • Já myslím, že za hra potěší každého, kdo má rád RPG, ona tak možná nevypadá, ale je opravdu zábavná, já sice mám rád South Park, ale už jenom z čistě herního hlediska je to paráda.
      • jo, rpg prvky potesi a krome konce hra docela odsejpa a postupnym odemykanim ruznych triku nepada do sterotypu, coz je asi nejpozitivnejsi stranka cely hry
    • Blue.Shark
      Já na South Park nikdy nekoukal, protože jsem v něm viděl jen seriál založený na spoustě sprostých slov. Po, řekněme, deseti letech, kdy jsem se mu vyhýbal, se se zájmem nahodile podívám, protože s časem se ze South Parku stal seriál, který si dost nápaditým způsobem utahuje z aktuálních témat a nebere si při tom nejmenší servítky. A když už nic jiného, South Park je nabitý perfektními hláškami. Jelikož jsem tedy viděl všehovšudy cca 14 dílů, můžu se považovat za seriálem nepoznamenaného...a The Stick of Truth se mi moc líbí.
      • Mart9
        Se 14 díly už seš podle mě poznamenaný.
  • už dlouho jsem se takhle od srdce nezasmál u nějaké recenze 10/10 hvězdiček palec nahoru tosemilíbí
  • Po tretim zopakovani slova jižák jsem video vypnul *11*
  • Amylee.Anderson
    Výborná recenze, mně to pomalé tempo a spisovná mluva připomněla staré recenze z Game Page, nevim proč :-D A ti náckové jak mluvěj, LOL *15*
    • smejki
      Mein gott! To už nikdo nepozná Dolfíkův hlásek?
      • ja znam zpameti všechny Vudcovy projevy, ale kolik je nás takových...
      • Amylee.Anderson
        Himmel Hergot, právě že poznam! :-D
        • Když už tak Himmler hergot. :)
    • nackove jsou nejlip nadabovany postavy ve hre, mam podezreni, ze citujou uryvky z hitlerovych projevu, protoze smysl to moc nedava, ale ma to strasny grady *5*
      • Keyz
        Souhlas. Navíc potkat hajlující čokly a myši vypadá zajímavě. Dokonce když jsem potkal tuším myši, jak jedna řvala a dole stádo poslouchalo. Jak přesné *15*
      • janchor
        Je to přímo vysamplovanej Hitler.
        • tak jsem to myslel, i kdyz blbe napsal, jsou to primo ty uryvky, cituje je sam hitler *5*
          • recituje
  • nevite nekdo jestli bude nekdy čestina ?
    • http://console-forum.net/tema/166176-south-park-the-stick-of-truth-cestina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit