Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda tahovejch soubojů a qte momentů, to podle mě do správnýho systému nepatří, ale jinak je to pecka.
  • Keyz
    Souhlas. Navíc potkat hajlující čokly a myši vypadá zajímavě. Dokonce když jsem potkal tuším myši, jak jedna řvala a dole stádo poslouchalo. Jak přesné *15*
  • janchor
    Je to přímo vysamplovanej Hitler.
  • jo, rpg prvky potesi a krome konce hra docela odsejpa a postupnym odemykanim ruznych triku nepada do sterotypu, coz je asi nejpozitivnejsi stranka cely hry
  • nackove jsou nejlip nadabovany postavy ve hre, mam podezreni, ze citujou uryvky z hitlerovych projevu, protoze smysl to moc nedava, ale ma to strasny grady *5*
  • Amylee.Anderson
    Výborná recenze, mně to pomalé tempo a spisovná mluva připomněla staré recenze z Game Page, nevim proč :-D A ti náckové jak mluvěj, LOL *15*
  • recenze je pro priznivce janchora povedena, ponekud mene pro ty, kdo hru nehral... asi bych z toho moudrej moc nebyl, pritom hra je prekvapive dobra

    cimz se dostavam k druhemu bodu, taky nejsem fanda SP, ale rpg zaklad je solidni a po chvili jsem se naucil prdet lidem do xichtu nebo do kukane a jeste se tomu smat *5*

    bavilo me to vic jak sr:dragonfall, i kdyz souboje jsou ponekud slabsi odvar i toho odvaru ze sr
  • blizici se, jeste, ze uz jdu spat *6*
  • blizice se a z animaci *5*
  • ja ten problem mel ze zacatku taky, holt blizi se kristova leta si vybiraj svoji dan, ale po case vetsinou uz s animaci vytusis, co prijde a tak to neni az takovej problem

    takze treba vlastni utoky jsem pak daval uz vicemene porad perfekt

    na druhou stranu parkrat jsem nevyblokoval od soupere nic, coz kupodivu na konci vicemene nevadilo, protoze zaverecni bossove jsou dost slabi (dal jsem dva pruchody, normal a hardcore pak se zidem a podruhy jsem to projel jak nuz maslem)
  • MidnighT91
    S Profesorem Chaosem jde všechno líp...
  • janchor
    Rýmička.
  • Po tretim zopakovani slova jižák jsem video vypnul *11*
  • Já myslím, že za hra potěší každého, kdo má rád RPG, ona tak možná nevypadá, ale je opravdu zábavná, já sice mám rád South Park, ale už jenom z čistě herního hlediska je to paráda.
  • už dlouho jsem se takhle od srdce nezasmál u nějaké recenze 10/10 hvězdiček palec nahoru tosemilíbí
  • Blue.Shark
    Já na South Park nikdy nekoukal, protože jsem v něm viděl jen seriál založený na spoustě sprostých slov. Po, řekněme, deseti letech, kdy jsem se mu vyhýbal, se se zájmem nahodile podívám, protože s časem se ze South Parku stal seriál, který si dost nápaditým způsobem utahuje z aktuálních témat a nebere si při tom nejmenší servítky. A když už nic jiného, South Park je nabitý perfektními hláškami. Jelikož jsem tedy viděl všehovšudy cca 14 dílů, můžu se považovat za seriálem nepoznamenaného...a The Stick of Truth se mi moc líbí.
  • Mart9
    A líbí se to i nějakému nefanouškovi South Parku? Já jím totiž jsem, za celej život jsem toho viděl sotva několiv minut, tudíž se na tu hru můžu dívat objektivně a ve videorecenzi jsem viděl docela dost velkou trapárnu.
  • seprah
    parádní hra i recenze, už mám dohráno a znovu jsem se zasmál *1*
  • http://i280.photobucket.com/albums/kk193/VenusianFryCook/1258032890140.jpg
  • tak zrovna u scénky "řítí se na nás" jsem se smál taky ale to mi bylo 14 což už mi je dvojnásobek a dneska si radši zapařím, televizi jsem neviděl tak 7 let. Ale na prvním filmu jsem byl v kině, to bylo asi měsíc po mých 15tinách a ano tehdy jsem se bavil, dneska mi většina scén příjde trapných ale pořád je to lepší než jakýkoliv film se Sandlerem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit