Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=55jT-tiqg-8
  • Za bojovníka hraju, léčím se před každým tahem a stejně mi to přijde strašně těžké. Ono nejde jen o blokování, ale i při útočení je třeba načasování. Já jsem prostě hrozně spomalenej člověk, tak jen upozornuju, že lidé se stejným problémem si tu hru asi moc neužijou stejně jako já
  • Osobně jsem se ani jednou v životě nezasmál u HIMYMu, Big Bangu, Přátel, Simpsonů, Futuramy..ale South Park je jiná. Onehdá jsem se díval na jednu z prvních epizod, kde měla vybouchnout sopka a třeba ze scénky, kdy lovili ryby granátama, jsem se válel na zemi. Ale uznávám, že můj humor se skoro nikomu nelíbí. Je to tím, že čím je něco nechutnější a sprostší, tím mi to přijde zábavnější a podobný humor praktikuju i v životě a většině lidí se to nelíbí no.. .((( sad story
  • Keyz
    Není nutné blokovat vše. Je to hodně lehké.

    To pak hraj za někoho kdo má hodně života a brnění. Typicky bojovník a používej lečení z lahviček apod. Přitom lze navíc i bojovat. Peněz a předmětů je tam nadbytek.
  • Proč "Jižák"? Nejsem znalec Prahy, ale fakt na Jižáku žije takováhle svoloč? *1*
  • kickasl
    Ho za to ukamenujte... To je zase uzasna diskuze. Nemas rad south park? Jsi tupej de*il(stupidni cenzura).

    Ja south park nehodnotim. Jeste jsem z nej nevidel dost, abych mohl. Prave ty nechutnosti me dost odrazujou. Fekalni humor fakt nemam rad.
  • Mrzí mě, že ač na nejnižší obtížnost, jsem se nedokázal přehoupnout přes první boss fight. Je to drobná rada,k kterou jsem zatím v žádné recenzi neviděl - pokud máte problémy s reflexy a vaše reakce jsou zpomalené, nemáte šanci tuto hru dohrát. Celý systém soubojů je postaven na mačkání tlačítek ve správný okamžik a bohužel já se svými reflexy nejsem schopen vyblokovat žádný útok *9*
  • Inquisitor
    Už zase? :)
  • To nebyl překlep přeci. ...je ukázkovým odrazem dnešní doby.. dává smysl.
  • O tom si nech zdát.
  • Najlepšia videorecenzia všetkých čias! *14*
  • Příběh ne. Jsou tam ukázány speciální útoky při bojích, které jsou zábavné víc v kontextu hry. Můžeš se podíávat bez obav.
  • Krescz
    samozdrejme ze tam je zachodový humor...delaji to Americani *7* nekorektnosti a nechutnosti jsou soucasti southparku bez kterych bych si to buranske mestecko nemohl predstavit *12*
  • Můžu se na to podívat (když si chci hru zahrát později), nebo je tam dost spoilerů?
  • nevadi, aby si pochopil humor SP treba mat vseobecny rozhlad
  • Snuffbox je inteligentní humor, south park humor nepochybně je a občas se u něj zasměju i když to není můj šálek kávy, ale dělat si srandu z popkultury(mimo iné) != inteligentní humor, nebo máme diametrálně rozdílný názor na to co je to inteligence. Nejvíc mi na southparku vadí, že je nechutný a takový typ humoru nemusím, nevadí mi nechutný horor ale nechutná komedie mi nepřijde vtipná a některé epizody SP mají stejnou úroveň jako film kluci to chtěj taky což považuju za dno americké zábavy
  • Ukázky jsou vybrané skvěle a zasmál jsem se u nich, ale proč mluvíš tak hrozně pomalu? Jindy to ze sebe sypeš svižně, dneska to nějak ne a ne odsýpat.
  • Black_Hand
    dobra prace lukasi :).
  • davidBray
    ... je ukázkovým odrazem .. nerozumím tomu. Asi nejsem na takové intelektuální úrovni :)
    je hloupé smát se za překlep, ale ještě hloupější mi přijde psát o pokleslé zábavě a mít v ikonce carmageddon, nechápu ..
  • Krescz
    to je v poradku SP neni pro vsechny....ikdyz se to na prvni pohled nezda jde o inteligetni humor, ktery ti nepochopi kazdy blbec *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit